Форсаж 8
Форсаж 8 (2017)
The Fate of the Furious

JackParry

Це вже восьма частина серії фільмів форсажу. Дана серія славиться своїм божевіллям на екрані й з кожною частиною його стає все більше. І цього разу тенденція знову збережена. Проте особисто для мене це божевілля є головною гідністю франшизи, але, детальніше про стрічку нижче.

Сюжет зараз майже повністю присвячений Домініку. Він насолоджувався життям зі своєю дівчиною як раптово він змушений насильно працювати проти своєї команди на користь якоїсь Сайфер. Надалі ми зрозуміємо мотивацію героя і вона серйозна, але розкривати її не буду. І ось на даному конфлікті між лідером та його командною тримається вся розповідь. Подібний хід, коли лідер переступає на темний бік у кінематографі не новий, але це майже завжди викликає інтерес. Тому мені імпонує такий сюжет. Але звичайно ж це не головний аспект, який заслуговує на увагу в цій картині.

Насамперед заради чого потрібно дивитися цей фільм це екшен і видовище. Творці знову принесли нам чудові сюрпризи. Аж одразу три тривалих екшен сцени викликали в мене захоплення. Одна з них це добре поставлена бійка, а дві інших, в яких на повну залучають сучасні автомобілі та іншу техніку, що здатні вас здивувати. Подібна дія знаходиться на межі божевілля, але вона тонко грає з нею і не перетинає її. Від побаченого ви гарантовано отримаєте спектр емоцій. Але крім основного козиря мені також сподобався дует Хобса та Шоу, вони разом видали чудовий тандем. Ще в попередній серії вони заклали плацдарм для цього і тут виявили себе. Що вже говорити про це, якщо про них навіть знято окремий від загальної серії фільм. Ну і хочу сказати, що головна антагоністка в особі Шарліз Терон вийшла дуже переконлива і додала барв у стрічку.

Але треба торкнутися й інших аспектів. Внесу ложку дьогтю, мені не дуже імпонує музика цього разу. По-перше, її не так багато, а по-друге, особисто, на мій погляд, за рівнем вона слабша за попередні серії. Не скажу, що це прямий недолік, але недоробка, як на мене. Щодо гумору, то, мабуть, він на стабільному рівні. Звичайно кількість вдалих жартів я не рахую раз на раз, але за відчуттями їх приблизно на тому ж рівні. Та й візуально все має чудовий вигляд без будь-яких зауважень.

Підсумок. Це гідне продовження серії. Тут немає якихось одкровень чи радикальних змін, продукт зроблений для сформованих шанувальників, і вони мають залишитися задоволеними. Якщо ж ви не дивилися раніше епізоди, то тоді можливо ви не перейметеся історією, але все ж таки, якщо ви любите розважальні екшен фільми, то я готовий вам порекомендувати й цю картину. 8/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: