JackParry

Цей фільм під час свого виходу був проривом і привернув увагу величезної кількості глядачів. Тема динозаврів досить популярна і багато хто хотів би побачити їх на екрані та творці фільму надали нам таку можливість. Я вже бачив цю картину у дитинстві, і вона мене вражала. Тому я вирішив її переглянути, і в мене залишилися приблизно такі самі емоції.

Сюжет фільму розповідає про двох палеонтологів, які вивчають останки динозаврів. Якось до них прилітає інвестор, який запрошує героїв до свого парку і він має їх здивувати. І ось коли вони разом потрапляють у цей парк на нас чекає море безліч цікавого і захопливого видовища. У принципі в плані історії це екшен пригода без будь-якого складного сценарію. Звичайно творці спробували трохи додати елементи наукової фантастики, але це скоріше для кращого загального вигляду. Але що є плюсом, так це те, що крім розваги, у стрічці також намагаються порушувати етичні питання. Це робить продукт осмисленішим.

Головною перевагою фільму є видовищність та унікальність. На момент виходу ще ніхто не намагався по-справжньому зробити масштабну картину про динозаврів. Це по-справжньому складне та відповідальне завдання, з яким автори чудово впоралися. Навіть через тридцять років візуальні ефекти мають чудовий вигляд. Все ще під час перегляду ти відчуваєш велич цих істот. До того ж є і різноманітність, були показані всі найвідоміші види динозаврів, що тішить. Єдине, що в цій частині немає літаючих та підводних видів, проте це було б напевно нездійсненне завдання та не вписувалося в історію.

Окрім дивовижного зображення, мені подобається атмосфера стрічки. Дуже якісно витримано саспенс. Чи не малу частку картини ти буквально втискаєшся в крісло від напруги. Тобі по-справжньому доводиться переживати за героїв і не раз вони були на межі життя та смерті. Це працює здебільшого через правильні режисерські рішення. Крім цього хочу відзначити й роботу зі звуком. Ревіння динозаврів, шелест листя, музичний супровід і навіть проста тиша використовується на всі сто відсотків. Всі перелічені складові чудово грають із глядачем і не дають вийти з цього кіно світу. Заголовна тема ж надовго залишиться в пам'яті й створює чітку асоціацію з картиною.

Підсумок. Це чудовий атракціон, який виконує свої функції до сьогодні. Під час перегляду ви зможете відчути різний спектр емоцій, від якого залишиться чудове враження. А тим людям, які є фанатами доісторичних істот, цей фільм буде особливо цінний і прекрасним способом провести вільний час із задоволенням. 8/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: