Mykolai Vysotskyi

Створений за малюнками та сценарієм чудового художника сучасності, на ім'я Simon Stålenhag, цей витвір мистецтва вирізняться проміж усього, що бачив до цього. В першу чергу це сам стиль, у якому поєднана сучасність, та гармонійно вплетені фантастичні елементи, як то візуально чи вписані в історію.

Переглядаючи малюнки автора, що мене свого часу вразили, навіть не сподівався, що хтось буде спроможний втілити це у кіно або серіалі. Все виглядало чарівно, його роботи наче були створені для натхнення на те, щоб показати їх на екранах. І на моє здивування, виявилось, що як раз у цей момент виходить серіал, це було круто.

Його картини буквально оживають, коли у деяких серіях, надзвичайно точно відтворені герої та обставини з малюнків. Саме так, як про це можна фантазувати, уявляючи що було далі.

Чарівний таємничий світ, що оживає, та кожна серія якого, розповідає цікаві історії, що з часом переплентаються створюючи цілісну історію. В яку вплетено багато смислу, що перекликається з тим, що відчуваємо ми, у реальному світі. Це не спішне оповідання, з чудовими акторами, та емоційними історіями, що наповнені драмою, сумом, добром, та сподіваннями. Історії які залишаються в пом'яті на довго.

Частину загадок розкривають, на частину питань дають відповіді, але світ настільки цікавий та здається таким великим, що виникає велике бажання бачити та читати ще більше про нього. Інші сюжети, історію всесвіту, які ще таємниці, та надзвичайні явища можна побачити у вигаданому світі.

Доросле та глибоке оповідання, про яке хочеться розповісти більше, але я дуже рекомендую побачити то на власні очі, та пропустити через себе емоції. Не даремно у цього серіалу, доволі великі рейтинги на західних ресурсах, а від себе домам, що саме для вас, він може відкритися як один з найулюбленіших творів та світів. Рекомендую також перед переглядом подивитись на оригінальні картини цього художника, в яких відображені різноманітні куточки того світу, різні часи та герої.

Добре що скоро з'явиться повнометражний фільм, який я впевнений відкриє цей всесвіт ще більше, дуже на нього чекаю.

Рекомендую цей чудовий та зворушливий серіал, це добра оповідь про дружбу, підтримку, сім'ю та важливі цінності та емоції, це один з найкращих витворів кіно мистецтва.

❤️ Один з улюблених.
💿 Чудова музика.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: