Усе завжди і водночас
Усе завжди і водночас (2022)
Everything Everywhere All at Once
7/10 Мультивсесвіт ловив мене, та не спіймав

Я скажу вам страшне. Цей божевільний фільм... недостатньо божевільний. Він незвичайний і точно відкладеться в пам'яті. Його можна розбирати на купу посилань і видавати довгі лекції про метамодернізм у кіно. З нього можна просто пореготати. Та він не настільки винахідливий, як можна було очікувати з трейлерів.
Невдаха Евелін одного дня дізнається, що в безлічі паралельних світів її життя склалося краще. Але саме вона може зупинити велике зло, для чого повинна взяти найліпші якості в своїх двійників з інших світів. І стрибаючи з реальності до реальності вона приходить до особистої історії з простою і вічною мораллю, що найбільша суперсила - це любов до своїх близьких. Це дійсно емоційно і Евелін взагалі переконлива героїня зі знайомими всіма проблемами. Але ж ви всі чекали польоту фантазії, чи не так?
Він є, проте насправді на другому плані. Швидше його замінюють регулярні навколосексуальні жарти в несподіваних ситуаціях. Тут не буде чогось рівня "Ріка й Морті". В такого сюжету просто в рази більший потенціал, яким не скористалися.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: