1/10 Темрява: Вторгнення. Чому так вийшло так погано?

Попередження: рецензія містить спойлери

Це буде складно, але я спробую, бо ж сама концепція сюжету дає безліч можливостей для реалізації. Але автори фільму зуміли про... про... промахати ВСЕ!

По-перше: Хто ця дівчинка? Сюжет починається зі зникнення Мейзі Андерсон - відкриті двері, з крану тече гаряча вода, до будинку входить юрба якихось людей. А потім події переносяться на рік вперед (моя вам порада, якщо за декілька секунд після початку фільму з'являється напис "Рік потому", вимикайте фільм, нічого гарного не буде). Хто ці люди? Чому вони в цьому будинку? Чому вони увесь час сваряться між собою? І хто ця дівчинка, навколо якої розвивається сюжет? Чому я повинен переживати за особу, про яку я нічого не знаю, яку навіть не показали жодної секунди?

По-друге: Фільм краде сцени з відомих фантастичних фільмів. Краєм ока я нарахував вкрадені сцені з ШІСТЬОХ фільмів - це і "Близькі контакти третього ступеня" (напад на будинок невідомими вогнями), і "Скайлайн" (гіпнотизуюче блакитне світло), і "Знаки" (к"рва, сцена з ножем вкрадена просто кадра в кадр), і "Штучниій інтелект" (зовнішній вигляд прибульців), і культова "Космічна одіссея" (фінальні епізоди у примарному будинку), і навіть "Інтерстеллар" (спроба встановити контакт з іншого виміру). Такий несамостійний фільм не може бути цікавим.

По-третє: відбувається казна що. Буквально! Всі бігають, стріляють з рушниць (дуже схоже на ще один фільм, але я забув його назву), ховаються у льосі, кричать, сваряться... Ааа!!!

Далі будуть спойлери!!!

По-четверте: Кульмінація. Автори хотіли, щоб ми повірили, что прибульці, які пролетіли трильйоні трильйонів парсеків, щоб тупо стежили за дівчинкою, не змогли зупинити зґвалтування та вбивство цієї самої дівчинки. Ага! А ось літати на вогняних кулях, лякати людей і тварин, нападати на людей і тварин, гіпнотизувати світлом вони можуть. Викликати припадки, в'єтнамські флешбеки та показувати матері, як вбили її доньку, з іншого виміру пони можуть. Ви серйозно?!! Це навіть тупіше, ніж пошук прибульцями Ісуса (бо він крутий чувак) у фільмі "Близькі контакти" (це я про фільм "Proximity", а не про "Близькі контакти третього ступеня").

При всіх цих мінусах у фільму є декілька плюсів. Це доволі непогана гра Лори Фрейзер у фінальній драматичній сцені та музика. Саме за ці два плюси я й поставив єдину зірку.

Висновок. Не дивіться це кіно :)

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: