Doramyeon

Фільм або як ще називають спеціальний повнометражний епізод до серіалу під назвою "Ашін з Півночі" вийшов 23 липня 2021 року, зосередивши увагу на персонажі другого плану у виконанні Чжон Чжі Хьон. Епізод є спінофом до другого сезону "Королівства" і досліджує передісторію Ашін, загадкового персонажа, з яким група І Чанга зіткнулася під час подорожі на північ, щоб з'ясувати походження хвороби.

"Королівство: Ашін Півночі" поєднує в собі драму, політику, війну, трилер про помсту і фільм про зомбі. Але попри все, що відбувається, фільм зберігає фокус, який ставить на перше місце створення фундаменту для Ашін, а потім спостереження за тим, як вона перетворюється на жахливу жінку, керовану горем і помстою.

Гра Чжон Чжі Хьон чудова, можливо навіть краща, ніж у головних героїв основного серіалу. Ашін жорстока і холодна, але вона також вразлива і переживає травму. Крім того, її фізичні дані досконалі. Вона стрілець з лука, який також може використовувати метальні ножі. Вона робить це швидко, а жорстокість і гнів персонажа відчутні не лише в екшн-сценах, а й у моменти мовчання. Акторка, що зіграла молодшу версію Ашін також молодець.

Те, що Ашін була мотивована помстою, має сенс, але це не виправдовує її кінцеву мету та масштаби, яких вона хоче досягти. Можливо вона не усвідомлює чого хоче. Точніше, звісно вона знає і усвідомлює. Я маю на увазі, чи стикалась вона з дилемою, чи варто прирікати на таке всіх, хто до того не причетний? "Ашін з Півночі" дає нам відповіді до серіалу, але певною мірою додає запитань. Наприклад, хто малював ті малюнки і що було з ними?

Фільм не зовсім працює, як окрема картина, тож його треба дивитись в зв'язці з серіалом. Попри те, що це приквел я б рекомендував дивитись по датах релізу: спочатку серіал, а потім фільм. "Королівство: Ашін з Півночі" не вистачило драматизму, щоб мотивація Ашін викликала хоча б трішки співчуття. Ми майже нічого не дізнаємося про селян з якими Ашін мешкала. Можливо якби фільм був довшим і розкрив нам більше взаємодії, то було б краще

Ашін є більш небезпечною, ніж крутою, лиходійкою з тематичними атрибутами героя.

Якщо ви колекціонуєте фільми про помсту або про жіночу помсту, то ця стрічка також має зайняти своє місце у вашому списку.

До речі третій сезон "Королівства" все ж таки буде.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: