5/10 Неочікувано низький рівень якості від Марвел

Раніше для мене заставка Марвел перед фільмом означала що переді мною однозначно буде якісна картина, була таким собі гарантом якості, але часи змінюються і від заставки такого ефекту чомусь немає. Раніше Марвел брало своїми харизматичними персонажами і динамічним повіствуванням, в кожному фільмі були свої цікаві особливості: Капітан Америка був напруженим політичним триллером, Залізна людина був цікавим науково-фантастичним бойовиком, Людина-мураха і людина павук це яскраві та веселі комедії, Доктор Стрендж брав своєю динамікою, шикарним візуалом і харизмою Бенедикта Камбербетча. Нас постійно оточував дійсно якісний розважальний контент.
І ось виходить Чорна пантера: західні фанати без розуму від цього фільму, критики знову говорять про "найкращий фільм марвел", рейтинги на більшості сайтів зашкалює. Тут як би ти не хотів але очікування завишуються самі собою, хоч і Пантеру я не дуже й чекав. Ну який вийшов фільм? Ніякий... Просто ніякий...
Почну з плюсів: костюми народу Ваканди були зроблені дуже якісно та різноманітно, та і взагалі атмосфера "космічної Африки " дійсно вдалась. А ось мінусів у фільму ціла купа: стандартна "марвелівська" концепція сюжету, яка вже відверто набридла; сценарій пустий, діалоги просто не цікаво слухати; персонажі банальні, розвитку немає, такі класні актори як Даніель Калуйя, Мартін Фріман, Енді Серкіс тут просто ніякі, мабуть більш менш сподобався персонаж Майкла Б. Джордана; графіка була на доволі низькому рівні, в останній сцені від кількості графіки прямо очі різало; та і взагалі фільм просто нудний, його просто не цікаво дивитись.
Про тупі та нелогічні моменти потрібно сказати окремо: чому їх не змиває водоспадом, чому потік води такий слабкий не дивлячись на те що сам водоспад доволі сильний; яким чином Ваканда стала такою розвинутою якщо вона закрита від усього світу, без торгівлі такого успіху досягнути доволі важко; Ерік досягнув трону законним шляхом і його повергнення було не законним, то які ж вони тоді позитивні герої. І подібних моментів там немало.
Навіть якщо вам фільм і сподобається то другий раз передивлюватись ви навряд чи будете, фільм просто прохідний та одноразовий, який не заслуговує виділеного на нього часу і коштів.


Чомусь я подивився цей фільм в другий раз, і ще раз переконався що він дуже і дуже середній. Тому, хлопці і дівчата, краще подивіться щось більш цікаве.)

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Кошеня
Кошеня
Щодо Еріка, там чорна пантера казав,
"по правилах поєдинок завершений або коли один з них помре або здасться, а він не вмер і не здався, тож поєдинок не завершений".

З рештою погоджуюсь.
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: