Дніпро Бурко

Не додивився до кінця (зупинив десь на третині фільму). Шось фільм видався надто занудним. Персонажі пласкуваті (і діти, і матері, і директор готелю) і ніяких натяків на якийсь розвиток.

Вирішив подивитись цей фільм після іншого фільму цього ж режисера - Red Rocket (дуже сподобався)
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: