Alienoid: Return to the Future
Alienoid: Return to the Future (2024)
Alienoid: Return to the Future

Doramyeon

Я вже знайомий з деякими роботами режисера серед яких "The Thieves", що був найкасовішим фільмом 2012 року і наразі посідає сьому сходинку найкасовіших загалом та "The Assassination" другий найкасовіший 2015 року, який займає дев'яте місце. Ну й власне дві частини "Alienoid".

Перша та друга частини знімалися одночасно протягом 13 місяців.
Зйомки розпочалися в березні 2020 року та завершилися у квітні 2021 року, що зайняло 387 днів. Як повідомляється, зйомки проходили в місті Андон, провінція Північний Кьонсансан.

Коли вийшов перший фільм, то реакція на нього була не дуже привітною та прохолодною, але все ж він здобув своїх шанувальників. Особисто для мене це один з найулюбленіших релізів 2022 року.

Друга частина "Alienoid: Return to the Future" це не сиквел заради сиквелу, а продовження історії. Це як скажімо "Володар Перснів", де три частини це одна історія, але по хронометражу в один фільм не впихнеш.

Я отримав таке ж задоволення від перегляду другої частини, як і від першої. Вже з перших хвилин після того, як нам нагадали, що було в попередньому фільмі у мене з'явилась посмішка на обличчі і так було протягом перегляду усього фільму. Мені було приємно знову зануритись в цю історію з чудовими персонажами. Весь акторський ансамбль працює в ідеальній гармонії, вони всі такі кумедні. У порівнянні з першою частиною у акторки І Ха Ні, з якою я недавно додивився дораму "Knight Flower" в цьому фільмі більше сцен, що дало мені впевнитись, що їй гарно вдається бути комедійною.

"Інопланетянин: Повернення в майбутнє" - це абсолютно фентезійний, науково-фантастичний пригодницький екшн, який я рекомендую до перегляду звісно ж разом з першою частиною.

Режисер Чхве Дон Хун зробив усе правильно, що все-таки наважився зняти цей фільм, адже чутки про те, що він планує двосерійну епопею почали ширитись в мережі після виходу "The Assassination". Він вкотре доводить, чому він є одним із найуспішніших сучасних режисерів Південної Кореї. Він просто знає, як створити захоплююче попкорн кіно для відпочинку.

Як зазначається у статті до першого фільму, виробничі витрати на створення двох частин були оцінені в 40 млрд вон (30 059 592 доларів). У статті до другого фільму зазначено 33 мільярди вон (24 799 816 доларів). Орієнтовно на два фільми витратили +/- 30 млн доларів.

Вихід другої частини планувався на 2023 рік, але вийшов 10 січня 2024. Я гадаю, що реліз планувався на грудень 2023, але в той місяць, було два масштабних історичних байопіки "12.12: The Day" ma "Noryang: Deadly Sea", тому можливо з цієї причини передвинули на січень.
0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: