marvin2008

Якби не слава першої частини, то ця виглядала б як якась дипломна робота студентів-першокурсників провінційного театру десь в Каліфорнії.

У другій частині багато дефекації та вомітації. Чомусь це, за задумом авторів, має бути смішно. І якщо справді смішних сцен у цій стрічці небагато, то гра деяких акторів, як от Анни Ферріс, все рятує.
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: