Doramyeon

Дія фільму "Мисливці пустельних земель" відбувається в тому ж світі, що й "Бетонна утопія", до речі рекомендую ознайомитись, і розповідає про Нам Сана, суворого мисливця. Він виконує роль мисливця і захисника, поселенням вцілілих. Він також є головним, наче батько для своєї маленької групи, до якої входять Чхве Чжі Ван, Суна та її бабуся. Одного дня з'являються таємничі люди з вцілілої багатоповерхівки, що обіцяють нормальне життя тільки Суні, єдиному підлітку в таборі, аргументуючи тим, що молодь надія для майбутнього та її бабусі через те, що вона близький родич. Але як то кажуть не все так просто.

Ма Дон Сок як завжди імпозантний та кумедний. Кожен його удар відкидає ворогів в різні сторони.
Персонаж І Чун Йона Чхве Чжі Ван харизматичний, трішки незграбний, але мчить врятувати тих, хто їй небайдужий.

Якщо Нам Сан щит і меч, то Чжі Ван серце групи. Він тримає маленьку сім'ю разом, прив'язуючи до себе пана Нама і Суну.

Основна сила картини звісно ж екшн. Джі Ван і Нам Сан додають гумору, але в другому акті приєднується І Ин Хо (Ahn Ji-hye). Бойовик досягає найкращих результатів, коли вони використовують весь свій ансамбль. Хоча по трейлеру здавалося, що Ма Дон Сок буде єдиним, хто розноситиме все і всіх у фільмі, але фільм також використовує всі переваги актриси Ан в ролі Ин Хо.

Вона швидка, жорстока і її бойові епізоди виконуються з тією ж швидкістю, що й у Дон Сока та Чун Йона, але хореографія явно використовує перевагу її меншого розміру. Очевидним є той факт, що Ан Чжі Хе виконала переважну більшість своїх бойових хореографічних сцен. Як і в інших сценах фільму, в її епізодах використовується дуже мало нарізки.

Це не той самий жанр і не та сама атмосфера, що й в "Бетонній утопії". Просто фільм є частиною ширшого світу в межах ширшої історії зі своєю власною метою. Ця мета проста екшн.

"Мисливці пустельних земель" - це не шедевральне мистецтво, але чудовий бойовик, що наповнений кумедними моментами, а також жорстокими бойовими сценами.

Це першокласний попкорн-фільм для всіх, хто любить цей жанр. Або для тих, хто полюблюбляє актора Ма Дон Сока. Я ж для себе відмітив нову зірочку і вже пригледів екшн фільм з її участю.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: