Serhii

1 сезон. Добре прописані персонажі. Їх взаємодія. Як вони розвиваються. Екшена не так багато як би хотілося. Спецефектів теж не багато. Але в цілому інтрига присутня деякий час і нудьгувати серіал не дає. Раджу до перегляду шанувальникам жанру. Оцінки цілком заслужені.

2 сезон. Не сподобався. Я вже мабуть три тижні дивлюся другий сезон. Настільки він слабкий - плюс іранська гілка сюжету мене дратує. Неймовірно неприємно дивитися на всіх цих персонажів. Коли кожен вечір це лайно літає над містом. Також забагато в кадрі "любовного інтересу" Агента.

3 сезон. Набагато краще другого. Ввели нових другорядних персонажів. Це однозначно пішло на користь! А саме журналістка, кіллер та другий нічний агент. Сподобалося що акцент в цій частині на те, що добро і зло не завжди однополярне і має багато відтінків. Але десь на середині я сильно засумував і вже був готовий скіпнути серіал. Увімкнув х1,25 швидкість. Але о чудо! Вже після другої половини сюжет помітно пожвавився - і я отримав задоволення від перегляду.

В цілому рекомендую до перегляду любителям жанра, якщо вас не сильно лякає хронометраж в 10 серій / сезоні.
2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: