Serhii

Попередження: рецензія містить спойлери

Мадс Міккельсен в цьому фільми дійсно в не звичному амплуа і виглядає досить несподівано і круто в ролі солдата. По перше хочу вас попередити що це ні в якому разі не бойовик. Головна ідея фільму, а їх певно як мінімум дві - полягає в тому, що не всі випадкові події можна пояснити з наукової точки зору (привіт релігія!). Інша ідея полягає в тому, що знедолені скривджені життям люди невдахи часто об'єднуються один з одним.

Оскільки я не прихильник розмовних фільмів і драматичних діалогів, то цей фільм не дуже мені сподобався. Тут є всього потроху - чорної комедії, драми, екшену, детективу. От якби було більше чорного гумору і трішки більше насилля, то він би мені більше сподобався) А так, вийшло щось доволі дивне і сумне.

Ну і важко викинути з голови те, що можна цілком собі спокійно вбивати людей десятками і тобі за це нічого не буде. Все ж таки це не бойовик з 90-х але правила тут саме такі.

Трішки шкода витраченого часу, це явно не найкращий фільм Мадса - але зіграв він дійсно переконливо і дуже якісно (як і решта акторів).

А і доречі ще скинув бали за Бодашку (українського хлопця з багатодітної сім'ї де мати вимушена продавати своїх дітей в сексуальне рабство закордон щоб мати можливість прокормити родину).
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: