may4444

Якісний фільм для підлітків 14 років.
Незламний агент 007 скаче і бігає, б'ється і бухає. Синяки загоюються на його синьоокому обличчі за дві хвилини. Кувиркається в ліжку з красунею він через тиждень після тортур гирею по яйках. Ну і звісно ж між глибокодумними лаконічними афоризмами, якими він спілкується з людьми, він сам-один врукопашну перемагає сотню-другу ворогів.
Він благородний рятівник дам, але навіть найкраща з них не достойна стати його дружиною, бо ви ж самі розумієте, теє... в наступних фільмах його чекає вервечка ще красивіших красунь.
Антагоніст у виконанні Міккельсена ідеальний - холодний нордичний красень зі шрамом і кривавими сльозами зрештою стає ненависним глядачу через його (антагоніста) бездушність і жорстокість.
Вважається найкращим фільмом бондіани за результатами опитувань учнів 7 класів селищ міського типу Ліверпульської області.
Красивий фільм.
У ньому немає жодного слова правди і для казок це норма взагалі то. Тому... питання є? Питань нема. Еталон жанру, круте кіно.
А споглядання безкінечних перемог героя покращує настрій.
Що там гріха таїти, кожному з нас хочеться цікавого насиченого життя і щоб у доленосну хвилину випадав флеш-рояль в Казино-рояль... Бажано готівкою, будь ласка... Новими синенькими...
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: