Виктор Вит

Що ви так його возвеличуєте? Складається враження, що вся "Смерічка" трималася виключно на Яремчуку. Зінкеви, Дутківський, Ісаак, інші виконавці просто паразитували на ньому. Так, він талант, але якби не партнери - він лишився б ніким! Правда ще за життя він так і прагнув показати себе і інших! Саме його заслуга, що "Смерічка" перстала існувати і першим з неї пішов Василь Зінкевич, з яким Яремчук співав дуєтом, але вважав саме себе зіркою першої величини!
1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
may4444
Ну який дует, господи! Яремчук і був зіркою першої величини.
Абсолютний красень, і співав як бог. Це наш Елвіс, такий солодкий ідеал.
Страшенно жаль, що пішов від нас таким молодим.
1   1

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: