Doramyeon

Попри гнітючу атмосферу деяких сцен, "Чужа помста" сприймається легко, тому навіть чутливі глядачі отримають позитивні враження від перегляду. Вона сміливо зображує актуальні соціальні виклики, з якими стикається молодь. Дорама також не цурається показувати непрацюючу систему правосуддя і те, як вона впливає на жертв, що відчайдушно шукають справедливості.

Історія починається з того, що Ок Чан Мі, спортсменка зі стрільби старших класів, починає розслідувати самогубство свого брата-близнюка, підозрюючи, що його хтось убив. Зневірившись знайти відповіді, вона переводиться до школи брата, щоб зловити винуватця і помститися.

У новій школі вона знайомиться з Джі Су Хон, з історією якого ви ознайомитесь власне під час перегляду. Між Чан Мі та Су Хон виникає зв'язок, і вони об'єднуються, щоб допомагати і захищати одна одну.

Звірства проти школярів, що відбуваються протягом усього серіалу, спонукають головних героїв до помсти за себе та інших. Це віддзеркалення реальних проблем, які виникають через неефективність правової системи і через те, що жертви часто залишаються беззахисними. Бідним відмовляють у правосудді, тоді як багаті підривають правду своїми грошима.

Серіал з вами грається у "відгадай хто". З розвитком сюжету з'являється все більше і більше підозр щодо особи вбивці, що робить кожного можливим підозрюваним, але це не триватиме в притул до останньої серії. Вас повільно підведуть до цього. Різким поворотом буде не те, хто, а навіщо, чому, як, коли. Іншими словами послідовність дій та мотивів.

Тривалість епізодів 60 хв, це з урахуванням вступних роликів та титрів. Серії пролітають доволі швидко. За один вечір ви не встигнете кліпнути, як вже будете на 5 серії. Були деякі кумедні моменти, які б можна було зробити по іншому, але вони не впливають на сюжет, тож терпимо. Доволі непоганий проєкт. Є українські субтитри, 12 серій з хорошим темпом, тож не знаю чого ви ще чекаєте.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: