Shingo Natsume

Дата народження: 26 вересня 1980 (43 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Хачінохе, префектура Аоморі, Японія

Всього фільмів (на сайті): 5

Ролі: режисер ★ 8.1 (5), сценарист ★ 7.67 (1)

Фільмографія

Знайдено 5 результатів

Tatami Time Machine Blues (2022) режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A sweltering midsummer day when Ozu, the protagonist's "terrible friend," accidentally drowns the only remote control for the air conditioning unit in their apartment. While they discuss their predicament with Akashi, the protagon...

Tatami Time Machine Blues (2022)

Tatami Time Machine Blues

Серіал 1 сезон, 0 епізодів В ефірі
режисер
Японія   21 хв
Читати опис (англ.) A sweltering midsummer day when Ozu, the protagonist's "terrible friend," accidentally drowns the only remote control for the air conditioning unit in their apartment. While they discuss their predicament with Akashi, the protagon...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (515)
Моя оцінка:
/10
Санні Бой
Санні Бой (2021) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет 16 серпня, середина довгих літніх канікул. Порожні шкільні класи, де нікого немає, сумні дні... які раптово перериває неочікувана подія — будинок школи, Наґара та 36 його однокласників переміщуються в інший вимір! Там підлітки, покинуті напризволяще, стикаються з багатьма загадковими ситуаціями та явищами. Але найголовніше — отримують різні здібності, що лежать поза межами людського розуміння.
Санні Бой Трейлер

Санні Бой (2021)

Sonny Boy

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер, сценарист
Японія   24 хв
Читати опис 16 серпня, середина довгих літніх канікул. Порожні шкільні класи, де нікого немає, сумні дні... які раптово перериває неочікувана подія — будинок школи, Наґара та 36 його однокласників переміщуються в інший вимір! Там підлітки, покинуті напризволяще, стикаються з багатьма загадковими ситуаціями та явищами. Але найголовніше — отримують різні здібності, що лежать поза межами людського розуміння.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (6)  IMDb: 7.6 (1945)
Моя оцінка:
/10
Буґіпоп не сміється
Буґіпоп не сміється (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 6.4
Сюжет Містом ходить легенда, яка оповідає про янгола смерті, що позбавляє від болю та страждань. І ім’я йому – Буґіпоп. Легенда правдива. Бугіпоп існує. Коли в академії Шін’йо таємниче зникає декілька учениць, поліція та вчителі вважають, що просто мають справу зі злісними прогульщицями. Але дехто з учнів знає правду, таємничу і підступну.
Буґіпоп не сміється Трейлер

Буґіпоп не сміється (2019)

Boogiepop and Others

Серіал 1 сезон, 18 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Містом ходить легенда, яка оповідає про янгола смерті, що позбавляє від болю та страждань. І ім’я йому – Буґіпоп. Легенда правдива. Бугіпоп існує. Коли в академії Шін’йо таємниче зникає декілька учениць, поліція та вчителі вважають, що просто мають справу зі злісними прогульщицями. Але дехто з учнів знає правду, таємничу і підступну.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.4 (541)
Моя оцінка:
/10
Ванпанчмен
Ванпанчмен (2015—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.7
Сюжет Це історія про супергероя, який шукає гідного суперника, але проблема полягає в тому, що кожного суперника він долає з одного удару. Чи зможе Сайтама знайти достатньо сильного лиходія, який зможе прийняти його виклик?
Ванпанчмен Трейлер

Ванпанчмен (2015—)

One-Punch Man

0+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Поновлений серіал
Топ #55 серіал
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Це історія про супергероя, який шукає гідного суперника, але проблема полягає в тому, що кожного суперника він долає з одного удару. Чи зможе Сайтама знайти достатньо сильного лиходія, який зможе прийняти його виклик?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (94)  IMDb: 8.7 (187758)
Моя оцінка:
/10
Космо Денді
Космо Денді (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 8.1
Сюжет Розповідь про Космо Денді — безстрашного мандрівника космосом, який подорожує у пошуках нових видів прибульців. У його пригодах його супроводжують безстрашні КТ (робот-прибиральник) і Няв (збоченець із роду Стручкозіянців). Хоча до біса це... Головне у цій розповіді — жіночі дупки, так навіть і Денді каже
Космо Денді Трейлер

Космо Денді (2014)

Space Dandy

Серіал 2 сезони, 39 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Розповідь про Космо Денді — безстрашного мандрівника космосом, який подорожує у пошуках нових видів прибульців. У його пригодах його супроводжують безстрашні КТ (робот-прибиральник) і Няв (збоченець із роду Стручкозіянців). Хоча до біса це... Головне у цій розповіді — жіночі дупки, так навіть і Денді каже
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (8)  IMDb: 8.1 (4689)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: