Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Афера Олівера Твіста
Афера Олівера Твіста (2021) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.2
Сюжет Юний талановитий художник, який живе в Лондоні, випадково потрапляє в банду, яка готує зухвалу крадіжку безцінної картини. Сучасний погляд на класичний роман Чарльза Діккенса «Олівер Твіст».
Афера Олівера Твіста Трейлер

Афера Олівера Твіста (2021)

Twist

12+
сценарист
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Юний талановитий художник, який живе в Лондоні, випадково потрапляє в банду, яка готує зухвалу крадіжку безцінної картини. Сучасний погляд на класичний роман Чарльза Діккенса «Олівер Твіст».
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (11)  IMDb: 4.2 (3089)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $3.99
Таємна влада
Таємна влада (2018—2019) режисер, сценарист, ідея, продюсер  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 7.1
Сюжет Макс Істон — колишній спецагент. Він повернувся до звичайного мирного життя й ретельно приховує минуле навіть від своєї дружини й дітей. Але раптом його знаходить колишній начальник Джордж Уайт і просить повернутися на Близький Схід, де загинув старший син Макса — Гаррі. І Макс їде, затамувавши бажання помститися за смерть Гаррі.
Таємна влада Трейлер

Таємна влада (2018—2019)

Deep State

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
режисер, сценарист, ідея, продюсер
Велика Британія   45 хв
Читати опис Макс Істон — колишній спецагент. Він повернувся до звичайного мирного життя й ретельно приховує минуле навіть від своєї дружини й дітей. Але раптом його знаходить колишній начальник Джордж Уайт і просить повернутися на Близький Схід, де загинув старший син Макса — Гаррі. І Макс їде, затамувавши бажання помститися за смерть Гаррі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (5)  IMDb: 7.1 (7006)
Моя оцінка:
/10
Бестія
Бестія (2013—2017) сценарист, ідея, продюсер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.9
Сюжет Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Бестія

Бестія (2013—2017)

Rogue

Серіал 4 сезони, 50 епізодів Скасований
сценарист, ідея, продюсер
США, Канада   50 хв
Читати опис Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (3342)
Моя оцінка:
/10
Гість
Гість (2011) режисер 6.7 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Troubled divorcee Mary Kee is tormented by a series of sinister phone calls from a mysterious woman. When the stranger reveals she's calling from the past, Mary tries to break off contact. But the caller doesn't like being ignored, and looks for revenge in a unique and terrifying way...
Гість Трейлер

Гість (2011)

The Caller

режисер
Велика Британія, Пуерто-Рико   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Troubled divorcee Mary Kee is tormented by a series of sinister phone calls from a mysterious woman. When the stranger reveals she's calling from the past, Mary tries to break off contact. But the caller doesn't like being ignored, and looks for revenge in a unique and terrifying way...
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.0 (12242)
Моя оцінка:
/10
Первісне
Первісне (2007—2011) сценарист 6.3 imdb 7.2
Сюжет Коли по всій Англії починають з'являтися дивні аномалії, професор Каттер і його команда повинні вистежити і захопити всіляких небезпечних доісторичних істот з далекого минулого і близького майбутнього.
Первісне Трейлер

Первісне (2007—2011)

Primeval

12+
Серіал 5 сезонів, 36 епізодів Завершений
сценарист
Велика Британія, Франція, Німеччина, Ірландія   60 хв
Читати опис Коли по всій Англії починають з'являтися дивні аномалії, професор Каттер і його команда повинні вистежити і захопити всіляких небезпечних доісторичних істот з далекого минулого і близького майбутнього.
КіноБаза: 6.3 (9)  IMDb: 7.2 (15543)
Моя оцінка:
/10
The Afternoon Play (2003—2007) режисер, сценарист 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A series of individual dramas, each with a different story and cast.

The Afternoon Play (2003—2007)

The Afternoon Play

Серіал 5 сезонів, 25 епізодів Завершений
режисер, сценарист
Велика Британія   60 хв
Читати опис (англ.) A series of individual dramas, each with a different story and cast.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (68)
Моя оцінка:
/10
Крапки над І
Крапки над І (2003) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.7
Сюжет Кармен недавно пережила в Іспанії пристрасний і болісний роман, але тепер знайшла спокій і упевненість з своїм нареченим Барнабі, який просто обожнює її. Кармен упевнена, що цей брак дасть їй ту стабільність, про яку вона пристрасно мріє.
Напередодні свого весілля Кармен легковажно дарує поцілунок привабливому незнайомцю на ім'я Кіт, і цей єдиний поцілунок несподівано піднімає в ній пристрасті, що утихнули.
Крапки над І

Крапки над І (2003)

Dot the I

16+
режисер, сценарист
Велика Британія, Іспанія, США   1 год 32 хв
Читати опис Кармен недавно пережила в Іспанії пристрасний і болісний роман, але тепер знайшла спокій і упевненість з своїм нареченим Барнабі, який просто обожнює її. Кармен упевнена, що цей брак дасть їй ту стабільність, про яку вона пристрасно мріє.
Напередодні свого весілля Кармен легковажно дарує поцілунок привабливому незнайомцю на ім'я Кіт, і цей єдиний поцілунок несподівано піднімає в ній пристрасті, що утихнули.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (16)  IMDb: 6.7 (8883)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: