Marie Papillon

Дата народження: 1 травня 1989 (34 роки)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Парігі (Френсія)

Всього фільмів (на сайті): 5

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 5 результатів

Кредитні пройдисвіти
Кредитні пройдисвіти (2023) актриса 7.0 imdb 6.1
Сюжет Передріздвяна метушня та сезон знижок – усі намагаються купити якомога більше подарунків! Але для двох головних героїв це все недоступно: через величезні борги банк заблокував їхні кредитки та віддав справи до суду. Так вони потрапили на перевиховання до групи анонімних шопоголіків. У будівлі поруч збираються екоактивісти і наливають безкоштовне пиво. Тож парочка відразу завітала на халявні смаколики. І згодом народився підступний план: приєднатись до протестів проти глобального потепління і надмірного споживання, щоб потім очолити свій власний протест – проти банківської системи!
Кредитні пройдисвіти Трейлер

Кредитні пройдисвіти (2023)

A Difficult Year

16+
актриса
Франція   2 год 0 хв
Читати опис Передріздвяна метушня та сезон знижок – усі намагаються купити якомога більше подарунків! Але для двох головних героїв це все недоступно: через величезні борги банк заблокував їхні кредитки та віддав справи до суду. Так вони потрапили на перевиховання до групи анонімних шопоголіків. У будівлі поруч збираються екоактивісти і наливають безкоштовне пиво. Тож парочка відразу завітала на халявні смаколики. І згодом народився підступний план: приєднатись до протестів проти глобального потепління і надмірного споживання, щоб потім очолити свій власний протест – проти банківської системи!
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.1 (1617)
Моя оцінка:
/10
La Graine (2023) актриса у ролі Lucie 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) Lucie and Ines love each other and want to have a child, but they are missing something. After five attempts at MAP, they leave for a final test in Belgium. Then begins a crazy quest to find THE seed.

La Graine (2023)

La Graine

актриса у ролі Lucie
Франція, Бельгія
Читати опис (англ.) Lucie and Ines love each other and want to have a child, but they are missing something. After five attempts at MAP, they leave for a final test in Belgium. Then begins a crazy quest to find THE seed.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (210)
Моя оцінка:
/10
Хто тобі доктор?
Хто тобі доктор? (2019) актриса у ролі Jeanne, la coloc de Rose  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.5
Сюжет У кожного повинен бути сімейний лікар. Ви вже точно знаєте, хто ваш? Бо за сюжетом цієї комедії, у чергового лікаря прихопило поперек, і щоб не залишити пацієнтів без допомоги напередодні свят і вберегти себе від звільнення він вмовив простого кур’єра з Убер ходити на виклики замість себе.
Хто тобі доктор? Трейлер

Хто тобі доктор? (2019)

A Good Doctor

12+
актриса у ролі Jeanne, la coloc de Rose
Франція   1 год 30 хв
Читати опис У кожного повинен бути сімейний лікар. Ви вже точно знаєте, хто ваш? Бо за сюжетом цієї комедії, у чергового лікаря прихопило поперек, і щоб не залишити пацієнтів без допомоги напередодні свят і вберегти себе від звільнення він вмовив простого кур’єра з Убер ходити на виклики замість себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (38)  IMDb: 6.5 (2275)
Моя оцінка:
/10
C à vous (2009—) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.1
Сюжет C à vous (франц.: [se a vu]) — телешоу, яке веде Анн-Елізабет Лемуан на каналі France 5 з 7 вересня 2009 року з понеділка по п'ятницю о 19:00. Назва — каламбур, французькою вислів «C'est à vous» (англійською, приблизно, «The floor is yours»). Шоу неформальне і фільмується у паризькому лофті. Лемуан та її глядачі обговорюють поточні події з гостем(ями) за столом, а шеф-кухар (іноді відомий) готує для них страву.
Трейлер

C à vous (2009—)

C à vous

Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
Франція
Читати опис C à vous (франц.: [se a vu]) — телешоу, яке веде Анн-Елізабет Лемуан на каналі France 5 з 7 вересня 2009 року з понеділка по п'ятницю о 19:00. Назва — каламбур, французькою вислів «C'est à vous» (англійською, приблизно, «The floor is yours»). Шоу неформальне і фільмується у паризькому лофті. Лемуан та її глядачі обговорюють поточні події з гостем(ями) за столом, а шеф-кухар (іноді відомий) готує для них страву.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (77)
Моя оцінка:
/10
Golden Moustache (2012) актриса у ролі Léa 0.0 imdb 6.9

Golden Moustache (2012)

Golden Moustache

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
актриса у ролі Léa
Франція
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (37)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: