Lily Donoghue

Зріст: 173 см

Всього фільмів (на сайті): 9

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 9 результатів

Дейзі Джонс та гурт The Six
Дейзі Джонс та гурт The Six (2023) актриса у ролі Lisa Crowne 8.0 imdb 8.1
Сюжет Міні-серіал розповідає історію молодої співачки Дейзі Джонс, яка працює з рок-гуртом The Six. Незалежна Дейзі та фронтмен Біллі Данн будуть змушені протистояти почуттям один до одного на тлі диких вечірок та крутих концертів. І, крім великого успіху, Дейзі чекає сильне кохання та нищівне горе.
Дейзі Джонс та гурт The Six Трейлер

Дейзі Джонс та гурт The Six (2023)

Daisy Jones & The Six

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Lisa Crowne
США   49 хв
Читати опис Міні-серіал розповідає історію молодої співачки Дейзі Джонс, яка працює з рок-гуртом The Six. Незалежна Дейзі та фронтмен Біллі Данн будуть змушені протистояти почуттям один до одного на тлі диких вечірок та крутих концертів. І, крім великого успіху, Дейзі чекає сильне кохання та нищівне горе.
КіноБаза: 8.0 (5)  IMDb: 8.1 (38338)
Моя оцінка:
/10
Dr. Bird's Advice for Sad Poets (2021) актриса у ролі Jorie 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) In the emotionally charged, wild and humorous world of sixteen year old James Whitman, we see his struggle to overcome anxiety and depression by seeking advice from Dr. Bird - an imaginary pigeon therapist - in the wake of his sister's disappearance.
Трейлер

Dr. Bird's Advice for Sad Poets (2021)

Dr. Bird's Advice for Sad Poets

актриса у ролі Jorie
США   1 год 49 хв
Читати опис (англ.) In the emotionally charged, wild and humorous world of sixteen year old James Whitman, we see his struggle to overcome anxiety and depression by seeking advice from Dr. Bird - an imaginary pigeon therapist - in the wake of his sister's disappearance.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (996)
Моя оцінка:
/10
Чорне Різдво
Чорне Різдво (2019) актриса у ролі Marty  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 3.5
Сюжет На свята, у розпал новорічних вечірок у коледжі стається серія моторошних вбивств молодих студенток. Але розплата не забариться… Дівчата нового покоління не хочуть ставати безпомічними жертвами і кидають виклик жорстокому маніяку. Хто був мисливцем – стане здобиччю!
Чорне Різдво Трейлер

Чорне Різдво (2019)

Black Christmas

12+
актриса у ролі Marty
США, Нова Зеландія   1 год 32 хв
Читати опис На свята, у розпал новорічних вечірок у коледжі стається серія моторошних вбивств молодих студенток. Але розплата не забариться… Дівчата нового покоління не хочуть ставати безпомічними жертвами і кидають виклик жорстокому маніяку. Хто був мисливцем – стане здобиччю!
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (13)  IMDb: 3.5 (19218)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Брудний Джон
Брудний Джон (2018—2020) актриса у ролі Tracy Broderick  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 7.3
Сюжет Життя Дебри цілковито змінюється, коли у неї починається роман із лікарем Джоном. Але з часом Дебра розуміє, що втрапила у зловіщу гру психологічних маніпуляцій, а її новий бойфренд — геть не той, за кого себе видає.
Брудний Джон Трейлер

Брудний Джон (2018—2020)

Dirty John

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
актриса у ролі Tracy Broderick
США   44 хв
Читати опис Життя Дебри цілковито змінюється, коли у неї починається роман із лікарем Джоном. Але з часом Дебра розуміє, що втрапила у зловіщу гру психологічних маніпуляцій, а її новий бойфренд — геть не той, за кого себе видає.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 7.3 (24534)
Моя оцінка:
/10
Зупинись і гори
Зупинись і гори (2014—2017) актриса у ролі Vanessa  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Зупинись і гори Трейлер

Зупинись і гори (2014—2017)

Halt and Catch Fire

16+
Серіал 4 сезони, 40 епізодів Завершений
актриса у ролі Vanessa
США   60 хв
Читати опис Дія серіалу відбувається у Кремнієвих Преріях Техасу в 1983 і розповідає про революцію персональних комп'ютерів з погляду працівників вигаданої компанії Cardiff Electric.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (32)  IMDb: 8.4 (35458)
Моя оцінка:
/10
Ґолдберґи
Ґолдберґи (2013—2023) актриса у ролі Jamie Weisman  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.0
Сюжет Події серіалу відбуваються у «1980-якомусь році» в містечку Дженкінтаун. У центрі сюжету родина Ґолдберґів. Головний герой серіалу хлопчик на ім'я Адам, який полюбляє роботів, фільми та майже завжди ходить зі своєю відеокамерою і фіксує різні події свого життя та родини. Серіал частково засновано на дитинстві та юності продюсера та сценариста Адама Ф. Ґолдберґа, який теж знімав у дитинстві усе камерою і реальні зйомки потрапили у кожну серію серіалу.
Ґолдберґи Трейлер

Ґолдберґи (2013—2023)

The Goldbergs

Серіал 10 сезонів, 233 епізоди Завершений
актриса у ролі Jamie Weisman
США   22 хв
Читати опис Події серіалу відбуваються у «1980-якомусь році» в містечку Дженкінтаун. У центрі сюжету родина Ґолдберґів. Головний герой серіалу хлопчик на ім'я Адам, який полюбляє роботів, фільми та майже завжди ходить зі своєю відеокамерою і фіксує різні події свого життя та родини. Серіал частково засновано на дитинстві та юності продюсера та сценариста Адама Ф. Ґолдберґа, який теж знімав у дитинстві усе камерою і реальні зйомки потрапили у кожну серію серіалу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 8.0 (41173)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграла саму себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 216 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (455)
Моя оцінка:
/10
Анатомія Ґрей
Анатомія Ґрей (2005) актриса у ролі Brooke Wilson  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.6
Сюжет У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Анатомія Ґрей Трейлер

Анатомія Ґрей (2005)

Grey's Anatomy

16+
Серіал 21 сезон, 438 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Brooke Wilson
США   41 хв
Читати опис У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (43)  IMDb: 7.6 (344570)
Моя оцінка:
/10
Less Than Zero (2019) актриса у ролі Blair 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A college freshman returns to L.A. for the holidays at his ex-girlfriend's request, but discovers that his former best friend has an out-of-control drug habit.

Less Than Zero (2019)

Less Than Zero

актриса у ролі Blair
США
Читати опис (англ.) A college freshman returns to L.A. for the holidays at his ex-girlfriend's request, but discovers that his former best friend has an out-of-control drug habit.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (30)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: