No Image

Kristen McGuire

Дата народження: 27 серпня 1985 (38 років)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: США

Всього фільмів (на сайті): 127

Ролі: актриса (116), сценаристка ★ 6.95 (14), режисерка ★ 5.8 (2)

Фільмографія

Знайдено 127 результатів

Пригоди аристократа в іншому світі
Пригоди аристократа в іншому світі (2023) актриса у ролі Reine  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.8
Сюжет Підліток Шіїня Казуя загинув, рятуючи дівчат від нападника, лише для того, щоб перевтілитися у світ мечів і магії. Це була мрія! Хоча він пам’ятає своє життя та знання Землі, тепер він Каїн фон Сілфорд, третій син аристократа. Отримання захисту богів на його п’ятий день народження виявилося для Каїна надто хорошим. Його характеристики та посилення настільки потужні, що він повинен приховувати свої справжні здібності, щоб піднятися по щаблях суспільства, спускаючись у найтемніші підземелля. Неперевершена пригода ісекай починається, коли підліток, який став дитиною, потрапляє в пастку прекрасного королівства, яке він не створював, але одного дня може правити!
Пригоди аристократа в іншому світі Трейлер

Пригоди аристократа в іншому світі (2023)

The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too Far

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Reine
Японія
Читати опис Підліток Шіїня Казуя загинув, рятуючи дівчат від нападника, лише для того, щоб перевтілитися у світ мечів і магії. Це була мрія! Хоча він пам’ятає своє життя та знання Землі, тепер він Каїн фон Сілфорд, третій син аристократа. Отримання захисту богів на його п’ятий день народження виявилося для Каїна надто хорошим. Його характеристики та посилення настільки потужні, що він повинен приховувати свої справжні здібності, щоб піднятися по щаблях суспільства, спускаючись у найтемніші підземелля. Неперевершена пригода ісекай починається, коли підліток, який став дитиною, потрапляє в пастку прекрасного королівства, яке він не створював, але одного дня може правити!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 6.8 (1050)
Моя оцінка:
/10
Чорний заклинатель
Чорний заклинатель (2022) актриса у ролі Setsuna Shiga  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.2
Сюжет Кельвін прокидається у дивному місці та, через деякий час, дізнається що він обміняв спогади про минуле на потужні магічні здібності. Новий світ та нові пригоди допомагають йому стати заклинатилем.
На Кельвіна очікує безліч боїв зі злими духами та злими королями.
Чорний заклинатель Трейлер

Чорний заклинатель (2022)

Black Summoner

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Setsuna Shiga
Японія   24 хв
Читати опис Кельвін прокидається у дивному місці та, через деякий час, дізнається що він обміняв спогади про минуле на потужні магічні здібності. Новий світ та нові пригоди допомагають йому стати заклинатилем.
На Кельвіна очікує безліч боїв зі злими духами та злими королями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (1443)
Моя оцінка:
/10
She Professed Herself Pupil of the Wise Man (2021—2022) актриса у ролі Amalette 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Sakimori Kagami plays a VRMMORPG called Arch Earth Online. He is a veteran player with the name and appearance similar to an elderly bearded wizard from a certain book about a ring. One day he purchases an appearance change item a...
Трейлер

She Professed Herself Pupil of the Wise Man (2021—2022)

She Professed Herself Pupil of the Wise Man

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Amalette
Японія
Читати опис (англ.) Sakimori Kagami plays a VRMMORPG called Arch Earth Online. He is a veteran player with the name and appearance similar to an elderly bearded wizard from a certain book about a ring. One day he purchases an appearance change item a...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (358)
Моя оцінка:
/10
Dolls' Frontline (2022) актриса у ролі Skorpion 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) In a world where female androids have become a new military weapon to use, a squad is tasked to hunt down any girls who have rebelled and turned on humanity.
Трейлер

Dolls' Frontline (2022)

Dolls' Frontline

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Skorpion
Японія, Китай   24 хв
Читати опис (англ.) In a world where female androids have become a new military weapon to use, a squad is tasked to hunt down any girls who have rebelled and turned on humanity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (93)
Моя оцінка:
/10
Орієнт
Орієнт (2022) актриса у ролі Shunrai Yamamoto 4.6 imdb 6.1
Сюжет (англ.) In an era where Japan is under the control of demons, two warriors fight to overthrow their rule.
Орієнт Трейлер

Орієнт (2022)

Orient

Серіал 1 сезон, 24 епізоди Завершений
актриса у ролі Shunrai Yamamoto
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) In an era where Japan is under the control of demons, two warriors fight to overthrow their rule.
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 6.1 (461)
Моя оцінка:
/10
У Світі Лідейл
У Світі Лідейл (2022) сценаристка  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.6
Сюжет Через відключення електроенергії в лікарні померла дівчина, підключена до апарату життєзабезпечення, а отямилася вона вже у VRMMORPG «Лідейл» у тілі свого аватара Кейни. Після того, як дівчина озирнулася і поговорила з господаркою таверни, в якій нещодавно прийшла до тями, вона зрозуміла, що в «Лідейлі» минуло дві сотні років з того часу, як вона востаннє заходила в гру. Світ за такий довгий термін змінився, і Сім Королівств, які існували раніше, об'єдналися, а діти Кейни, створені за допомогою програми Опіки NPC, вже давно виросли. Дівчина вирішила не зневірятися: раз їй було дароване друге життя в грі, вона не має наміру марно її витрачати!
У Світі Лідейл Трейлер

У Світі Лідейл (2022)

In the Land of Leadale

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
сценаристка
Японія   23 хв
Читати опис Через відключення електроенергії в лікарні померла дівчина, підключена до апарату життєзабезпечення, а отямилася вона вже у VRMMORPG «Лідейл» у тілі свого аватара Кейни. Після того, як дівчина озирнулася і поговорила з господаркою таверни, в якій нещодавно прийшла до тями, вона зрозуміла, що в «Лідейлі» минуло дві сотні років з того часу, як вона востаннє заходила в гру. Світ за такий довгий термін змінився, і Сім Королівств, які існували раніше, об'єдналися, а діти Кейни, створені за допомогою програми Опіки NPC, вже давно виросли. Дівчина вирішила не зневірятися: раз їй було дароване друге життя в грі, вона не має наміру марно її витрачати!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (738)
Моя оцінка:
/10
My Hero Academia: World Heroes' Mission (2021) актриса у ролі Additional Voices 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) When a cult of terrorists ruins a city by releasing a toxin that causes people's abilities to spiral out of control, Japan's greatest heroes spread around the world in an attempt to track down the mastermind and put him to justice.

My Hero Academia: World Heroes' Mission (2021)

My Hero Academia: World Heroes' Mission

актриса у ролі Additional Voices
Японія   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) When a cult of terrorists ruins a city by releasing a toxin that causes people's abilities to spiral out of control, Japan's greatest heroes spread around the world in an attempt to track down the mastermind and put him to justice.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (5009)
Моя оцінка:
/10
Фантазія місячного світла
Фантазія місячного світла (2021) актриса у ролі Akina  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 7.6
Сюжет З Макото Місумі сталося диво, про яке мріє кожен ризиковий старшокласник, спраглий пригод і слави — бог прикликав його в фентезійний світ, щоб той став героєм! Ось тільки далеко не всі раді новому конкуренту, а особливо не злюбила новоприбулого місцева богиня. Так що Макото змушений самостійно освоювати незвідані простори нового світу, покладаючись тільки на себе. Ну, і ще трохи на свою удачу.
Фантазія місячного світла Трейлер

Фантазія місячного світла (2021)

Tsukimichi -Moonlit Fantasy-

Серіал 2 сезони, 37 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Akina
Японія   24 хв
Читати опис З Макото Місумі сталося диво, про яке мріє кожен ризиковий старшокласник, спраглий пригод і слави — бог прикликав його в фентезійний світ, щоб той став героєм! Ось тільки далеко не всі раді новому конкуренту, а особливо не злюбила новоприбулого місцева богиня. Так що Макото змушений самостійно освоювати незвідані простори нового світу, покладаючись тільки на себе. Ну, і ще трохи на свою удачу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.6 (2805)
Моя оцінка:
/10
Back Arrow (2021) актриса у ролі Jim 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Lingalind is a land enclosed by the Wall. The Wall covers, protects, cultivates, and nurtures the land. One day in Edger, a village on the outskirts of Lingalind, a mysterious man named Back Arrow appears.

Back Arrow (2021)

Back Arrow

Серіал 1 сезон, 24 епізоди Завершений
актриса у ролі Jim
Японія
Читати опис (англ.) Lingalind is a land enclosed by the Wall. The Wall covers, protects, cultivates, and nurtures the land. One day in Edger, a village on the outskirts of Lingalind, a mysterious man named Back Arrow appears.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (237)
Моя оцінка:
/10
Ведмедик, ведмедик, ведмедик
Ведмедик, ведмедик, ведмедик (2020—2023) сценаристка 6.0 imdb 6.8
Сюжет Fifteen-year-old Yuna prefers staying home and obsessively playing her favorite VRMMO to doing anything else, including going to school. When a strange new update gives her a one-of-a-kind bear outfit that comes with overpowered abilities, Yuna is torn: the outfit is unbearably cute, but too embarrassing to wear in-game. But then she suddenly finds herself transported into the world of the game, facing down monsters and magic for real, and the bear suit becomes the best weapon she has!
Ведмедик, ведмедик, ведмедик

Ведмедик, ведмедик, ведмедик (2020—2023)

Kuma Kuma Kuma Bear

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Завершений
сценаристка
Японія
Читати опис Fifteen-year-old Yuna prefers staying home and obsessively playing her favorite VRMMO to doing anything else, including going to school. When a strange new update gives her a one-of-a-kind bear outfit that comes with overpowered abilities, Yuna is torn: the outfit is unbearably cute, but too embarrassing to wear in-game. But then she suddenly finds herself transported into the world of the game, facing down monsters and magic for real, and the bear suit becomes the best weapon she has!
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.8 (599)
Моя оцінка:
/10
Войовниці Сіґрдріви
Войовниці Сіґрдріви (2020) актриса у ролі Misato Honjo  ✓ укр. субтитри 0.0 imdb 6.3
Сюжет Людство зіткнулося з загрозою інопланетного вторгнення і, коли відчай майже поглинув всіх, приходить самопроголошений бог Одін та дарує силу "Валькірій". Дівчата, що отримали цю силу починають керувати старими літаками - які дають можливість знищувати інопланетні бази "Стовпи".
У цій історії піде розповідь про Клавдію Бруфорд, яку називають "Янголом смерті" за те що ніхто з її напарників у місіях не виживав.
Проте, коли її перевели до Японії, то вона зустрілася з купою дивних людей які не сприймають її жахливе прізвисько...
Войовниці Сіґрдріви Трейлер

Войовниці Сіґрдріви (2020)

Warlords of Sigrdrifa

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Misato Honjo
Японія
Читати опис Людство зіткнулося з загрозою інопланетного вторгнення і, коли відчай майже поглинув всіх, приходить самопроголошений бог Одін та дарує силу "Валькірій". Дівчата, що отримали цю силу починають керувати старими літаками - які дають можливість знищувати інопланетні бази "Стовпи".
У цій історії піде розповідь про Клавдію Бруфорд, яку називають "Янголом смерті" за те що ніхто з її напарників у місіях не виживав.
Проте, коли її перевели до Японії, то вона зустрілася з купою дивних людей які не сприймають її жахливе прізвисько...
Є українські субтитри
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (83)
Моя оцінка:
/10
Assault Lily: BOUQUET (2020) актриса у ролі Tazusa Andou 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) In the near future, humanity faces imminent destruction from mysterious creatures known as "Huge." The world wages war against the Huge, and develops the anti-weapon "CHARM" (Counter Huge ...
Трейлер

Assault Lily: BOUQUET (2020)

Assault Lily: BOUQUET

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Tazusa Andou
Японія
Читати опис (англ.) In the near future, humanity faces imminent destruction from mysterious creatures known as "Huge." The world wages war against the Huge, and develops the anti-weapon "CHARM" (Counter Huge ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (193)
Моя оцінка:
/10
У час, коли плачуть цикади
У час, коли плачуть цикади (2020—2021) актриса у ролі Daiki Tomita 7.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Keiichi Maebara is in his new home in the peaceful Hinamizawa village, making friends with girls from school. He's here for a big festival. But something about this town seems off, with that fear what dark secrets can this small t...
У час, коли плачуть цикади

У час, коли плачуть цикади (2020—2021)

Higurashi: When They Cry - NEW

Серіал 2 сезони, 39 епізодів Завершений
актриса у ролі Daiki Tomita
Японія
Читати опис (англ.) Keiichi Maebara is in his new home in the peaceful Hinamizawa village, making friends with girls from school. He's here for a big festival. But something about this town seems off, with that fear what dark secrets can this small t...
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (792)
Моя оцінка:
/10
У час, коли плачуть цикади
У час, коли плачуть цикади (2020—2021) актриса у ролі Daiki Tomita 7.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Keiichi Maebara is in his new home in the peaceful Hinamizawa village, making friends with girls from school. He's here for a big festival. But something about this town seems off, with that fear what dark secrets can this small town hide?
У час, коли плачуть цикади Трейлер

У час, коли плачуть цикади (2020—2021)

Higurashi: When They Cry - NEW

Серіал 2 сезони, 48 епізодів Завершений
актриса у ролі Daiki Tomita
Японія
Читати опис (англ.) Keiichi Maebara is in his new home in the peaceful Hinamizawa village, making friends with girls from school. He's here for a big festival. But something about this town seems off, with that fear what dark secrets can this small town hide?
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (709)
Моя оцінка:
/10
Збочені рятівники: Hx-герої
Збочені рятівники: Hx-герої (2020) актриса у ролі Taranchu  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 5.4
Сюжет Енджьо Ретто та Хошіно Кірара — друзі дитинства, закохані одне в одного. Одного разу вони потрапляють у сутичку проти жахливих прибульців Кісейчю, які харчуються енергією еротичного збудження людини для розвитку. Після успішного знищення ворога вони долучаються до групи таких же героїв, які, використовуючи збочену силу, борються з монстрами заради захисту світу.
Збочені рятівники: Hx-герої Трейлер

Збочені рятівники: Hx-герої (2020)

SUPER HxEROS

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Taranchu
Японія   23 хв
Читати опис Енджьо Ретто та Хошіно Кірара — друзі дитинства, закохані одне в одного. Одного разу вони потрапляють у сутичку проти жахливих прибульців Кісейчю, які харчуються енергією еротичного збудження людини для розвитку. Після успішного знищення ворога вони долучаються до групи таких же героїв, які, використовуючи збочену силу, борються з монстрами заради захисту світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 5.4 (426)
Моя оцінка:
/10
TAMAYOMI: The Baseball Girls (2020) актриса у ролі Tamaki Yamazaki 10.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Yomi Takeda was a pro pitcher of her school's team in junior high. However, she was the only ace in her club and other club's players could never catch up with Yomi, hence Yomi quits baseball, graduates from junior high and enrolls a

TAMAYOMI: The Baseball Girls (2020)

TAMAYOMI: The Baseball Girls

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Tamaki Yamazaki
Японія
Читати опис (англ.) Yomi Takeda was a pro pitcher of her school's team in junior high. However, she was the only ace in her club and other club's players could never catch up with Yomi, hence Yomi quits baseball, graduates from junior high and enrolls a
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 6.3 (82)
Моя оцінка:
/10
Повсякденне життя Безсмертного Короля
Повсякденне життя Безсмертного Короля (2020—) актриса у ролі Chen Chao (child)  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 7.2
Сюжет У світі, де кожний намагається стати сильнішим, бути популярним, дуже важко живеться хлопцю Ван Ліну. Адже у нього зовсім інша ціль: приховати від цього світу свою неймовірну силу і постійно прикидатися нормальним. Він дуже старається, та у нього не дуже це виходить. Особливо якщо цей світ потрібно ще й захищати.
Повсякденне життя Безсмертного Короля

Повсякденне життя Безсмертного Короля (2020—)

The Daily Life of the Immortal King

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Chen Chao (child)
Китай   18 хв
Читати опис У світі, де кожний намагається стати сильнішим, бути популярним, дуже важко живеться хлопцю Ван Ліну. Адже у нього зовсім інша ціль: приховати від цього світу свою неймовірну силу і постійно прикидатися нормальним. Він дуже старається, та у нього не дуже це виходить. Особливо якщо цей світ потрібно ще й захищати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (8)  IMDb: 7.2 (2627)
Моя оцінка:
/10
A3! (2020) актриса у ролі Additional Voices 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Mankai Company is a far cry from its glory days as an all-male theater. With only one member left and debt collectors at the door, it's no wonder Izumi Tachibana finds herself in over her head when she boldly confronts the yakuza's l

A3! (2020)

A3!

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Завершений
актриса у ролі Additional Voices
Японія
Читати опис (англ.) Mankai Company is a far cry from its glory days as an all-male theater. With only one member left and debt collectors at the door, it's no wonder Izumi Tachibana finds herself in over her head when she boldly confronts the yakuza's l
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (88)
Моя оцінка:
/10
Усмішка з подіуму
Усмішка з подіуму (2020) актриса у ролі Kanami  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.8
Сюжет Чіюкі Фуджіто, донька директора успішного модельного агентства, завжди мріяла стати топмоделлю і підкорити подіум на одному з найвідоміших модних показів — Тижня моди в Парижі. І хоча всі пророкували дівчинці світле майбутнє у світі моди, її життя все ж склалося інакше, і через певні життєві обставини вона зрозуміла, що шлях до подіуму буде значно тернистішим, ніж їй здавалося. Але на цьому тернистому шляху вона зустрічає такого ж супутника по мрії та нещастю — Ікуто Цумуру, і разом вони починають торувати шлях до своїх мрій.
Усмішка з подіуму

Усмішка з подіуму (2020)

Smile Down the Runway

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Kanami
Японія   24 хв
Читати опис Чіюкі Фуджіто, донька директора успішного модельного агентства, завжди мріяла стати топмоделлю і підкорити подіум на одному з найвідоміших модних показів — Тижня моди в Парижі. І хоча всі пророкували дівчинці світле майбутнє у світі моди, її життя все ж склалося інакше, і через певні життєві обставини вона зрозуміла, що шлях до подіуму буде значно тернистішим, ніж їй здавалося. Але на цьому тернистому шляху вона зустрічає такого ж супутника по мрії та нещастю — Ікуто Цумуру, і разом вони починають торувати шлях до своїх мрій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 6.8 (275)
Моя оцінка:
/10
Show by Rock!! Mashumairesh!! (2020—) актриса у ролі Additional Voices 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Howan, an aspiring musician from the far North, travels to the colorful and musical Midi City where she finds her calling along and her best friends!.

Show by Rock!! Mashumairesh!! (2020—)

Show by Rock!! Mashumairesh!!

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Additional Voices
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) Howan, an aspiring musician from the far North, travels to the colorful and musical Midi City where she finds her calling along and her best friends!.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (61)
Моя оцінка:
/10
Котячий рай
Котячий рай (2020) актриса у ролі Cinnamon, сценаристка 0.0 imdb 6.0
Сюжет ТБ-адаптація відомої візуальної новели про альтернативну Японію альтернативного світу, де поряд із людьми живуть нелюдські раси, зокрема неко - кішкодівчатка. Наш головний герой - господар пекарні з фетишем на кішкодівчат, який в результаті матиме цілий гарем неко на будь-який смак.
Котячий рай Трейлер

Котячий рай (2020)

Nekopara

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Cinnamon, сценаристка
Японія   21 хв
Читати опис ТБ-адаптація відомої візуальної новели про альтернативну Японію альтернативного світу, де поряд із людьми живуть нелюдські раси, зокрема неко - кішкодівчатка. Наш головний герой - господар пекарні з фетишем на кішкодівчат, який в результаті матиме цілий гарем неко на будь-який смак.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (418)
Моя оцінка:
/10
Мені не подобається біль, тому качатиму тільки захист
Мені не подобається біль, тому качатиму тільки захист (2020—2023) сценаристка, актриса у ролі Yui  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.4
Сюжет На запрошення від своєї подруги Шіроміне Ріси, Хонджьо Каеде почала грати у VRMMO-гру «NewWorld Online» (Новий Світ Онлайн). У Каеде немає негативного ставлення до ігор, проте вона дуже не любить біль. Створивши персонажа — Мейпл, — дівчина вкладає всі доступні очки навичок у захист. У результаті цього рухи персонажа повільні, магія недоступна, а у порівнянні з нею, навіть кролик набагато серйозніший ворог. І все ж, завдяки такому вибору вона отримала вміння «Абсолютний захист» та «Стиль мобільної фортеці», які зупиняють будь-яку атаку та ліквідують будь-які перешкоди. І з цим «чудо-набором» вона вирушає назустріч пригодам.
Мені не подобається біль, тому качатиму тільки захист Трейлер

Мені не подобається біль, тому качатиму тільки захист (2020—2023)

BOFURI: I Don't Want to Get Hurt, so I'll Max Out My Defense.

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Завершений
сценаристка, актриса у ролі Yui
Японія   23 хв
Читати опис На запрошення від своєї подруги Шіроміне Ріси, Хонджьо Каеде почала грати у VRMMO-гру «NewWorld Online» (Новий Світ Онлайн). У Каеде немає негативного ставлення до ігор, проте вона дуже не любить біль. Створивши персонажа — Мейпл, — дівчина вкладає всі доступні очки навичок у захист. У результаті цього рухи персонажа повільні, магія недоступна, а у порівнянні з нею, навіть кролик набагато серйозніший ворог. І все ж, завдяки такому вибору вона отримала вміння «Абсолютний захист» та «Стиль мобільної фортеці», які зупиняють будь-яку атаку та ліквідують будь-які перешкоди. І з цим «чудо-набором» вона вирушає назустріч пригодам.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (8)  IMDb: 7.4 (2448)
Моя оцінка:
/10
Закоханий Астероїд
Закоханий Астероїд (2020) актриса у ролі Yuu Nanami  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.8
Сюжет Колись давно, у поході з батьками, маленька Міра зустріла хлопчика на ім'я Ао. Саме він розбудив в ній любов до зірок. Вони пообіцяли разом знайти астероїд в небі, щоб назвати його іменем хлопчика.

Пройшов час, і вже старшокласниця Міра знову зустрічає Ао… от тільки виявляється, що він ніколи й не був хлопчиком — це дівчинка, що ходила в дитинстві з коротким волоссям. Як би не було, а дівчата зберегли обіцянку разом відкрити астероїд і тепер робитимуть це в шкільному клубі геонауки.
Закоханий Астероїд Трейлер

Закоханий Астероїд (2020)

Asteroid in Love

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Yuu Nanami
Японія   24 хв
Читати опис Колись давно, у поході з батьками, маленька Міра зустріла хлопчика на ім'я Ао. Саме він розбудив в ній любов до зірок. Вони пообіцяли разом знайти астероїд в небі, щоб назвати його іменем хлопчика.

Пройшов час, і вже старшокласниця Міра знову зустрічає Ао… от тільки виявляється, що він ніколи й не був хлопчиком — це дівчинка, що ходила в дитинстві з коротким волоссям. Як би не було, а дівчата зберегли обіцянку разом відкрити астероїд і тепер робитимуть це в шкільному клубі геонауки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (253)
Моя оцінка:
/10
Втрата людяності
Втрата людяності (2019) актриса у ролі Call Center Agent 4.5 imdb 5.2
Сюжет Токіо, 2036 рік: неймовірний прорив у медицині забезпечив людству перемогу над самою смертю… Завдяки внутрішнім наномашинам і системі ЗЛАД, мережа якої контролює все, люди не страждають жодними хворобами, травми не вимагають лікування, а тривалість життя складає 120 років. Але в усього є зворотний бік. Японська нація після того, як отримала бажане, деформується: настає економічна нерівність, етичний декаданс, забруднення навколишнього середовища; з’являються «втрачені» — аутсайдери, які самі відключаються від мереж ЗЛАД.
Втрата людяності Трейлер

Втрата людяності (2019)

Human Lost

актриса у ролі Call Center Agent
Японія   2 год 1 хв
Читати опис Токіо, 2036 рік: неймовірний прорив у медицині забезпечив людству перемогу над самою смертю… Завдяки внутрішнім наномашинам і системі ЗЛАД, мережа якої контролює все, люди не страждають жодними хворобами, травми не вимагають лікування, а тривалість життя складає 120 років. Але в усього є зворотний бік. Японська нація після того, як отримала бажане, деформується: настає економічна нерівність, етичний декаданс, забруднення навколишнього середовища; з’являються «втрачені» — аутсайдери, які самі відключаються від мереж ЗЛАД.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 5.2 (348)
Моя оцінка:
/10
Лазуровий шлях
Лазуровий шлях (2019—2020) актриса у ролі Cleveland 7.0 imdb 5.6
Сюжет Безкраї простори світового океану завжди заворожували й цікавили людей, з часом горда людська раса підкорила їх, однак, невдовзі прийшов грізний і сильний ворог з іншого світу – Сирени, які майже цілком і повністю витіснив людство з морів. Щоб впоратися з цією загрозою, залишки людства створило альянс: Лазуровий Шлях, щоб разом дати відсіч Сиренам. Утім, як кажуть, війна ніколи не міняється, і той, хто був сьогодні другом, може завтра стати ворогом, який вдарить у спину, як підлий зрадник...
Лазуровий шлях

Лазуровий шлях (2019—2020)

Azur Lane

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Cleveland
Японія   23 хв
Читати опис Безкраї простори світового океану завжди заворожували й цікавили людей, з часом горда людська раса підкорила їх, однак, невдовзі прийшов грізний і сильний ворог з іншого світу – Сирени, які майже цілком і повністю витіснив людство з морів. Щоб впоратися з цією загрозою, залишки людства створило альянс: Лазуровий Шлях, щоб разом дати відсіч Сиренам. Утім, як кажуть, війна ніколи не міняється, і той, хто був сьогодні другом, може завтра стати ворогом, який вдарить у спину, як підлий зрадник...
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.6 (369)
Моя оцінка:
/10
After School Dice Club (2019) актриса у ролі Additional Voices 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Aya moves and starts to attend an all-girls high school in Kyoto. Her first friend is her reserved classmate Miki. After school one day, the committee chairwoman Midori takes them both to ...
Трейлер

After School Dice Club (2019)

After School Dice Club

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Additional Voices
Японія
Читати опис (англ.) Aya moves and starts to attend an all-girls high school in Kyoto. Her first friend is her reserved classmate Miki. After school one day, the committee chairwoman Midori takes them both to ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (206)
Моя оцінка:
/10
Kemono Michi: Rise Up (2019) сценаристка  ✓ укр. субтитри 4.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A wrestler dies and is reborn into a fantasy world, with a destiny to slay monsters inhabiting the realm. But he loves animals, so he rejects that destiny and takes to raising the monsters as pets.
Трейлер

Kemono Michi: Rise Up (2019)

Kemono Michi: Rise Up

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
сценаристка
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) A wrestler dies and is reborn into a fantasy world, with a destiny to slay monsters inhabiting the realm. But he loves animals, so he rejects that destiny and takes to raising the monsters as pets.
Є українські субтитри
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.5 (592)
Моя оцінка:
/10
Звичайна професія - найсильніший у світі
Звичайна професія - найсильніший у світі (2019—) актриса у ролі Meiru Melusine  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 7.1
Сюжет Більшість подорожей до іншого світу дають протагоністу якісь сили, щоб вижити в новому світі, але так буває не завжди. Можна потрапити в глибини безодні, посеред темряви, ворогів та жахів. Без сили, без надії на порятунок. Ситуація, в якій людина має чіплятися за життя або помирати. Слабкий, з професією малопридатною до бою і зраджений однокласниками, головний герой опиняється у темряві глибин лабіринту, де він має знайти шлях вижити та почати сходження на поверхню.
Звичайна професія - найсильніший у світі Трейлер

Звичайна професія - найсильніший у світі (2019—)

Arifureta: From Commonplace to World's Strongest

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Meiru Melusine
Японія   23 хв
Читати опис Більшість подорожей до іншого світу дають протагоністу якісь сили, щоб вижити в новому світі, але так буває не завжди. Можна потрапити в глибини безодні, посеред темряви, ворогів та жахів. Без сили, без надії на порятунок. Ситуація, в якій людина має чіплятися за життя або помирати. Слабкий, з професією малопридатною до бою і зраджений однокласниками, головний герой опиняється у темряві глибин лабіринту, де він має знайти шлях вижити та почати сходження на поверхню.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (7)  IMDb: 7.1 (4146)
Моя оцінка:
/10
Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka?
Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka? (2019) актриса у ролі Mao Nanjo 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) The romantic comedy begins when a love letter arrives out of the blue for Keiki Kiryuu, an ordinary high school student who has never had a girlfriend as long as he has been alive. The ...
Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka? Трейлер

Kawaikereba Hentai demo Suki ni Natte Kuremasu ka? (2019)

Hensuki: Are You Willing to Fall in Love With a Pervert, As Long As She's a Cutie?

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Mao Nanjo
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) The romantic comedy begins when a love letter arrives out of the blue for Keiki Kiryuu, an ordinary high school student who has never had a girlfriend as long as he has been alive. The ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.3 (1063)
Моя оцінка:
/10
The Ones Within (2019) актриса у ролі Additional Voices 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Iride Akatsuki and seven other charismatic game streamers wake up in the world of a mysterious free-to-play game called Naka no Hito Genome. Now they are competing in real-life games with ...
Трейлер

The Ones Within (2019)

The Ones Within

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Additional Voices
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) Iride Akatsuki and seven other charismatic game streamers wake up in the world of a mysterious free-to-play game called Naka no Hito Genome. Now they are competing in real-life games with ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.3 (225)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: