No Image

Каспер Барфоед

Kasper Barfoed

Дата народження: 7 березня 1972 (52 роки)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Копенгаґен, Данія

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: режисер ★ 6.98 (12), актор (5), сценарист ★ 6.63 (3), ідея (2), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Медсестра
Медсестра (2023) ідея, сценарист, режисер 7.0 imdb 6.9
Сюжет Нова медсестра в лікарні починає підозрювати, що її колега, яка прагне бути в центрі уваги, причетна до низки смертей пацієнтів. На основі реальних подій.
Медсестра Трейлер

Медсестра (2023)

The Nurse

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
ідея, сценарист, режисер
Данія   3 год 10 хв
Читати опис Нова медсестра в лікарні починає підозрювати, що її колега, яка прагне бути в центрі уваги, причетна до низки смертей пацієнтів. На основі реальних подій.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.9 (5242)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Край
Край (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 6.7
Сюжет У центрі сюжету журналіст Ганніс Мартінссон, який отримує раптове повідомлення від зоозахисниці Соні. Активістка стверджує, що доводиться йому дочкою і зараз їй загрожує смерть. Ганніс відправляється на батьківщину, щоб зустрітися з дівчиною, але дізнається, що Соня зникла. Згодом під час полювання на китів виявляється тіло загиблої дівчини. Тепер Ганніс, який бажає знайти вбивцю, зіткнеться з непривітною місцевою спільнотою, яка явно приховує секрет загибелі активістки.
Край

Край (2022)

Trom

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
режисер
Данія, Німеччина, Фарерські острови, Ісландія   45 хв
Читати опис У центрі сюжету журналіст Ганніс Мартінссон, який отримує раптове повідомлення від зоозахисниці Соні. Активістка стверджує, що доводиться йому дочкою і зараз їй загрожує смерть. Ганніс відправляється на батьківщину, щоб зустрітися з дівчиною, але дізнається, що Соня зникла. Згодом під час полювання на китів виявляється тіло загиблої дівчини. Тепер Ганніс, який бажає знайти вбивцю, зіткнеться з непривітною місцевою спільнотою, яка явно приховує секрет загибелі активістки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.7 (2076)
Моя оцінка:
/10
Каштановий чоловічок
Каштановий чоловічок (2021) режисер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.7
Сюжет На місці жорстокого вбивства знаходять фігурку з каштанів. На основі цієї зачіпки двоє детективів вистежують убивцю і розслідують зникнення доньки політичної діячки.
Каштановий чоловічок Трейлер

Каштановий чоловічок (2021)

The Chestnut Man

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Данія   50 хв
Читати опис На місці жорстокого вбивства знаходять фігурку з каштанів. На основі цієї зачіпки двоє детективів вистежують убивцю і розслідують зникнення доньки політичної діячки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (57)  IMDb: 7.7 (54619)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Below the Surface (2017—2019) ідея, сценарист, режисер, продюсер 5.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Copenhagen, 2017. 15 innocent people are held hostage underground in a subway train.
Трейлер

Below the Surface (2017—2019)

Below the Surface

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
ідея, сценарист, режисер, продюсер
Данія   44 хв
Читати опис (англ.) Copenhagen, 2017. 15 innocent people are held hostage underground in a subway train.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 7.3 (2310)
Моя оцінка:
/10
Summer of '92 (2015) режисер, сценарист 7.2 imdb 6.8
Сюжет (англ.) The 1992 Danish football team competes for the European Championship.
Трейлер

Summer of '92 (2015)

Summer of '92

режисер, сценарист
Данія, Велика Британія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) The 1992 Danish football team competes for the European Championship.
КіноБаза: 7.2 (5)  IMDb: 6.8 (4759)
Моя оцінка:
/10
Цифрова радіостанція
Цифрова радіостанція (2013) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.6
Сюжет За сюжетом, досвідчений агент таємних служб Емерсон Кент через зрив важливої операції втрачає довіру керівництва та відправляється у заслання на таємний об'єкт в англійській глибинці у якості змінного охоронця. Він має охороняти секретну радіостанцію і коди до неї. У разі небезпеки - все знищити, всіх убити. Хоча робота не передбачає ворожого втручання, події починають розгортатись за непередбачуваним сценарієм...
Цифрова радіостанція Трейлер

Цифрова радіостанція (2013)

The Numbers Station

16+
режисер
Велика Британія, Бельгія, США   1 год 30 хв
Читати опис За сюжетом, досвідчений агент таємних служб Емерсон Кент через зрив важливої операції втрачає довіру керівництва та відправляється у заслання на таємний об'єкт в англійській глибинці у якості змінного охоронця. Він має охороняти секретну радіостанцію і коди до неї. У разі небезпеки - все знищити, всіх убити. Хоча робота не передбачає ворожого втручання, події починають розгортатись за непередбачуваним сценарієм...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (18)  IMDb: 5.6 (20842)
Моя оцінка:
/10
Dicte (2013—2016) режисер 6.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Dicte is a dedicated reporter and refuses to give up before she has her story. Her stubborness gives her problems immediately with the policeman John Wagner, and they often get into clashes with each other.

Dicte (2013—2016)

Dicte

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
режисер
Данія, Швеція, Німеччина, Норвегія   60 хв
Читати опис (англ.) Dicte is a dedicated reporter and refuses to give up before she has her story. Her stubborness gives her problems immediately with the policeman John Wagner, and they often get into clashes with each other.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.2 (3669)
Моя оцінка:
/10
Those Who Kill (2011) режисер 5.8 imdb 7.1
Сюжет (англ.) About the hunt for a type of violent criminal who has yet to strike in Denmark, and who is surrounded by fear and mystique - the serial killer.

Those Who Kill (2011)

Those Who Kill

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Данія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) About the hunt for a type of violent criminal who has yet to strike in Denmark, and who is surrounded by fear and mystique - the serial killer.
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 7.1 (3957)
Моя оцінка:
/10
The Candidate (2008) режисер 6.3 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Jonas Bechmann, a defense attorney, is a man of the system. Until the day he himself is accused of murder. Taking matters into his own hands, he throws himself into the hunt for a group of blackmailers who threaten to expose him as the killer. But nothing is what it appears to be, and the blackmail links back to his father's death under mysterious circumstances a year and a half earlier.

The Candidate (2008)

The Candidate

режисер
Данія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Jonas Bechmann, a defense attorney, is a man of the system. Until the day he himself is accused of murder. Taking matters into his own hands, he throws himself into the hunt for a group of blackmailers who threaten to expose him as the killer. But nothing is what it appears to be, and the blackmail links back to his father's death under mysterious circumstances a year and a half earlier.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.2 (2992)
Моя оцінка:
/10
Aftenshowet (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) Danmarks Radio's daily evening show, live from Copenhagen.

Aftenshowet (2007)

Aftenshowet

Серіал 1 сезон, 203 епізоди Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Данія
Читати опис (англ.) Danmarks Radio's daily evening show, live from Copenhagen.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (103)
Моя оцінка:
/10
У пошуках скарбів тамплієрів
У пошуках скарбів тамплієрів (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.7
Сюжет Четверо друзів на чолі безстрашною Кетрін проводять літо на острові Борнгольм у Балтійському морі. Там вони натрапляють на таємні знаки, що ведуть до скарбів лицарів - тамплієрів, і намагаються розгадати жахливе минуле стародавніх башт. Проте містичні фігури у чорних плащах стають на шляху відчайдушної четвірки.
У пошуках скарбів тамплієрів Трейлер

У пошуках скарбів тамплієрів (2006)

The Lost Treasure of the Knights Templar

0+
режисер
Данія   1 год 25 хв
Читати опис Четверо друзів на чолі безстрашною Кетрін проводять літо на острові Борнгольм у Балтійському морі. Там вони натрапляють на таємні знаки, що ведуть до скарбів лицарів - тамплієрів, і намагаються розгадати жахливе минуле стародавніх башт. Проте містичні фігури у чорних плащах стають на шляху відчайдушної четвірки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1019)
Моя оцінка:
/10
Племіннички у Єгипті
Племіннички у Єгипті (2004) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 4.7
Сюжет Дядя Ерік повинен був відвезти дітей на час канікул у Єгипет, але захворів. Однак, діти з нетерпінням чекали цієї поїздки «цілу вічність». Тоді їхній батько вирішує взяти відпустку і сам поїхати з ними. Все починається добре, але тільки до тих пір, поки вони не добираються до аеропорту.

Батько запізнюється на літак, і діти залишаються самі в Каїрі. Майже самі. Їх сусідка і найлютіший ворог пані Флінт опинилася в Каїрі, де живе її сестра, що вийшла заміж за датського посла.

Після довгих умовлянь, пані Флінт погоджується доглянути за дітьми під час їх перебування в Єгипті, але у неї свій погляд на те, чим їх зайняти. Вона хоче повести їх у нудні музеї та на лекції, в той час як самі вони хочуть плавати і їздити на верблюдах...
Племіннички у Єгипті

Племіннички у Єгипті (2004)

Min søsters børn i Ægypten

режисер
Данія   1 год 15 хв
Читати опис Дядя Ерік повинен був відвезти дітей на час канікул у Єгипет, але захворів. Однак, діти з нетерпінням чекали цієї поїздки «цілу вічність». Тоді їхній батько вирішує взяти відпустку і сам поїхати з ними. Все починається добре, але тільки до тих пір, поки вони не добираються до аеропорту.

Батько запізнюється на літак, і діти залишаються самі в Каїрі. Майже самі. Їх сусідка і найлютіший ворог пані Флінт опинилася в Каїрі, де живе її сестра, що вийшла заміж за датського посла.

Після довгих умовлянь, пані Флінт погоджується доглянути за дітьми під час їх перебування в Єгипті, але у неї свій погляд на те, чим їх зайняти. Вона хоче повести їх у нудні музеї та на лекції, в той час як самі вони хочуть плавати і їздити на верблюдах...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 4.7 (628)
Моя оцінка:
/10
Go' morgen Danmark (1996—) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) TV 2/Danmark's daily morning show, broadcast live.

Go' morgen Danmark (1996—)

Go' morgen Danmark

Серіал 26 сезонів, 27 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Данія
Читати опис (англ.) TV 2/Danmark's daily morning show, broadcast live.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (118)
Моя оцінка:
/10
David's Book (1996) актор у ролі Student 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Henrik and Jacob have just finished high school, but they can't get into university, so Jacob gets a job as a waiter and Henrik helps his uncle clear out a rich man's villa after the owner ...

David's Book (1996)

David's Book

актор у ролі Student
Данія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Henrik and Jacob have just finished high school, but they can't get into university, so Jacob gets a job as a waiter and Henrik helps his uncle clear out a rich man's villa after the owner ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (142)
Моя оцінка:
/10
Sofie (1992) актор у ролі Aron age 18 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) From 1886 to 1907 in the life of Sofie, a Jew in Copenhagen who is nearly 29, with no marital prospects, living with her loving parents. An artist, Hans Hojby, meets Sofie and is entranced, asking to paint her parents and also sketching her. She's responds, but he's not Jewish, and the family reacts by encouraging a marriage to Jonas, a homely draper. Sofie accepts this plan, accompanying her new husband to his town and bearing a son. As he withdraws in mental illness, Sofie begins an affair with his brother, and later returns to live with her parents. A confrontation with Hojby is inevitable as is her son's growing into adulthood and forming his own ideas about religion.

Sofie (1992)

Sofie

актор у ролі Aron age 18
Данія, Норвегія, Швеція   2 год 26 хв
Читати опис (англ.) From 1886 to 1907 in the life of Sofie, a Jew in Copenhagen who is nearly 29, with no marital prospects, living with her loving parents. An artist, Hans Hojby, meets Sofie and is entranced, asking to paint her parents and also sketching her. She's responds, but he's not Jewish, and the family reacts by encouraging a marriage to Jonas, a homely draper. Sofie accepts this plan, accompanying her new husband to his town and bearing a son. As he withdraws in mental illness, Sofie begins an affair with his brother, and later returns to live with her parents. A confrontation with Hojby is inevitable as is her son's growing into adulthood and forming his own ideas about religion.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (241)
Моя оцінка:
/10
The Boys from St. Petri (1991) актор у ролі Gymnasieelev 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) In nazi-occupied Denmark, a group of school-mates form a gang devoted to resistance against the occupying forces, but they don't go any further than putting up posters and steeling German soldiers' helmets. But then Otto Hvidmann joins the group, and he knows how to get hold of guns. Soon the game turns deadly serious.
Трейлер

The Boys from St. Petri (1991)

The Boys from St. Petri

актор у ролі Gymnasieelev
Данія, Швеція, Норвегія, Фінляндія   1 год 51 хв
Читати опис (англ.) In nazi-occupied Denmark, a group of school-mates form a gang devoted to resistance against the occupying forces, but they don't go any further than putting up posters and steeling German soldiers' helmets. But then Otto Hvidmann joins the group, and he knows how to get hold of guns. Soon the game turns deadly serious.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (2279)
Моя оцінка:
/10
Flower Powder (2022) режисер 0.0 imdb 0.0

Flower Powder (2022)

Flower Powder

режисер
Данія
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: