Фільмографія
Знайдено 2 результати
Сюжет (англ.)
J. M. Goes, a photographer for over two decades, is dedicated exclusively to portraying the female nude, always in black and white and in a totally analog process.Sob Luz e Sombras (2012)
Sob Luz e Sombras
режисер
6 червня 2012 (Світ)
Бразилія
1 год 10 хв
Читати опис (англ.)
J. M. Goes, a photographer for over two decades, is dedicated exclusively to portraying the female nude, always in black and white and in a totally analog process.Сюжет
60-і роки XX століття. «Місто Бога» - квартал в Ріо-де-Жанейро, де живуть головні герої - 8-річний Ракета, такий, що мріє стати фотографом, і його одноліток Дадінью. Дадінью бере участь в озброєному пограбуванні, організованому гангстером Кабалейрой, що живе по сусідству; з відома Кабалейри він здійснює своє перше вбивство. 70-і роки. Ракета постійно балансує між дрібними правопорушеннями і чесним життям. На рахунку у Дадінью вже декілька вбивств. Він очолює банду, якою управляє, використовуючи хитрість і холоднокровну зраду. Зрозумівши, що справжня влада і великі гроші може дати тільки контроль над торгівлею наркотиками в їх кварталі, він безжально йде до своєї мети. 80-і роки. Ракета нарешті отримує фотоапарат і здійснює свою дитячу мрію. Мрія Дадінью теж збулася: у 18 років він став найкрутішим торговцем наркотиками в Ріо. Що далі...Місто Бога (2002)
City of God
18+
актор у ролі Aristóteles
30 серпня 2002 (Світ)
Бразилія, Франція, Німеччина
2 год 10 хв
Читати опис
60-і роки XX століття. «Місто Бога» - квартал в Ріо-де-Жанейро, де живуть головні герої - 8-річний Ракета, такий, що мріє стати фотографом, і його одноліток Дадінью. Дадінью бере участь в озброєному пограбуванні, організованому гангстером Кабалейрой, що живе по сусідству; з відома Кабалейри він здійснює своє перше вбивство. 70-і роки. Ракета постійно балансує між дрібними правопорушеннями і чесним життям. На рахунку у Дадінью вже декілька вбивств. Він очолює банду, якою управляє, використовуючи хитрість і холоднокровну зраду. Зрозумівши, що справжня влада і великі гроші може дати тільки контроль над торгівлею наркотиками в їх кварталі, він безжально йде до своєї мети. 80-і роки. Ракета нарешті отримує фотоапарат і здійснює свою дитячу мрію. Мрія Дадінью теж збулася: у 18 років він став найкрутішим торговцем наркотиками в Ріо. Що далі...Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр
Форум
Відсутність режисера і сценариста
28 травня 2026, 15:14
Додати Жанр - Дорами22 травня 2026, 15:06
касові збори21 травня 2026, 12:00
"Стежу за серіалами"15 травня 2026, 8:41
Оновлення сайту.14 травня 2026, 13:22
Мислити як злочинець. Українські процедуали.12 травня 2026, 13:51
Який код для згортку/спойлеру5 травня 2026, 12:41
Останні коментарі до фільмів
Успішному юристу випадково передають відеодокази в...
Ворог держави (1998)
Вони повертаються))....Льодовиковий період: Точка кипіння (2027)
Чудовий фільм про пограбування з 2000-их.
Дуже ле...Пограбування по-італійськи (2003)
Римейк першої частини 1978 року, що приділяє більш...Гелловін (2007)
Друга частина краща за першу, це вже не схоже на с...Суперполіцейські 2 (2018)
Фільм доступний офіційно не лише на Rakuten...Зоотрополіс 2 (2025)
Чекаю з нетерпінням! Перша частина з вежею сподоба...Над безоднею 2: Точка неповернення (2026)
Нещодавно переглянуті: