Фільмографія

Знайдено 9 результатів

Jacob's Ladder (2019) сценарист 2.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) After his brother returns home from war, Jacob Singer struggles to maintain his sanity. Plagued by hallucinations and flashbacks, Singer rapidly falls apart as the world and people around ...
Трейлер

Jacob's Ladder (2019)

Jacob's Ladder

сценарист
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) After his brother returns home from war, Jacob Singer struggles to maintain his sanity. Plagued by hallucinations and flashbacks, Singer rapidly falls apart as the world and people around ...
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 3.6 (3579)
Моя оцінка:
/10
Amish Witches: The True Story of Holmes County (2016) режисер, продюсер 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) When a reality TV crew moves into Holmes County, Ohio to document the lives of an isolated sect of Swartzentruber Amish, production is halted by the death of a Brauchau, an Amish witch.
Трейлер

Amish Witches: The True Story of Holmes County (2016)

Amish Witches: The True Story of Holmes County

режисер, продюсер
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) When a reality TV crew moves into Holmes County, Ohio to document the lives of an isolated sect of Swartzentruber Amish, production is halted by the death of a Brauchau, an Amish witch.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (509)
Моя оцінка:
/10
Devil's Backbone, Texas (2015) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Himself - Jake 0.0 imdb 4.0
Сюжет (англ.) In January, 1996 Unsolved Mysteries featured a story on landowner Bert Wall's 'real-life' interactions with the spirits that roamed the Devil's Backbone. Nearly twenty years later, Wall ...

Devil's Backbone, Texas (2015)

Devil's Backbone, Texas

режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Himself - Jake
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) In January, 1996 Unsolved Mysteries featured a story on landowner Bert Wall's 'real-life' interactions with the spirits that roamed the Devil's Backbone. Nearly twenty years later, Wall ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.0 (601)
Моя оцінка:
/10
Вірус. Нульовий пацієнт
Вірус. Нульовий пацієнт (2014) сценарист  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 4.4
Сюжет Молода компанія відправляється на Карибські острови, щоб відтягнутися перед весіллям одного з друзів. Але на березі блакитного океану, серед вічного літа і райського блаженства хлопці виявляють осередок смертоносної хвороби ... Незабаром починається звіт жертв ... Чи вдасться кому-небудь вижити?
Вірус. Нульовий пацієнт Трейлер

Вірус. Нульовий пацієнт (2014)

Cabin Fever 3: Patient Zero

сценарист
США   1 год 31 хв
Читати опис Молода компанія відправляється на Карибські острови, щоб відтягнутися перед весіллям одного з друзів. Але на березі блакитного океану, серед вічного літа і райського блаженства хлопці виявляють осередок смертоносної хвороби ... Незабаром починається звіт жертв ... Чи вдасться кому-небудь вижити?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (4)  IMDb: 4.4 (8425)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $7.99
Розвага
Розвага (2008) сценарист 5.7 imdb 4.9
Сюжет Табіта. Шелбі. Лайза... Вони - давні друзі, на різних життєвих дорогах. Їх об'єднало жахаюче місце, у яке вони потрапили через безневинний на перший погляд інцидент, що відбувся ще в школі. Щось або хтось хоче кривавої помсти... Усередині палати, схожої на тюремний осередок, сплітаються механізми нещасної долі, і три жінки з іншими жертвами зіштовхуються з божевільною боротьбою за виживання. Хто виживе? Хто вмре? А для кого це просто розвага? Виключить світло... Включите страх... Розгадка затрясе вас...
Розвага Трейлер

Розвага (2008)

Amusement

18+
сценарист
США   1 год 25 хв
Читати опис Табіта. Шелбі. Лайза... Вони - давні друзі, на різних життєвих дорогах. Їх об'єднало жахаюче місце, у яке вони потрапили через безневинний на перший погляд інцидент, що відбувся ще в школі. Щось або хтось хоче кривавої помсти... Усередині палати, схожої на тюремний осередок, сплітаються механізми нещасної долі, і три жінки з іншими жертвами зіштовхуються з божевільною боротьбою за виживання. Хто виживе? Хто вмре? А для кого це просто розвага? Виключить світло... Включите страх... Розгадка затрясе вас...
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 4.9 (12449)
Моя оцінка:
/10
30 Even Scarier Movie Moments (2006—2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) 30 more scary moments are counted down.

30 Even Scarier Movie Moments (2006—2007)

30 Even Scarier Movie Moments

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
зіграв самого себе
США   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) 30 more scary moments are counted down.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (234)
Моя оцінка:
/10
Попутник
Попутник (2007) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.6
Сюжет Молода закохана пара подорожує по країні на автомобілі. По дорозі вони підбирають попутника, який насправді є серійним вбивцею. На щастя, їм удається уникнути долі його жертв, проте на цьому нічого не закінчується. Божевільний маніяк готує для них особливу помсту. Тепер він неодмінно обставляє свої криваві злочини так, щоб тінь підозри падала на парубка.
Попутник Трейлер

Попутник (2007)

The Hitcher

16+
сценарист
США   1 год 24 хв
Читати опис Молода закохана пара подорожує по країні на автомобілі. По дорозі вони підбирають попутника, який насправді є серійним вбивцею. На щастя, їм удається уникнути долі його жертв, проте на цьому нічого не закінчується. Божевільний маніяк готує для них особливу помсту. Тепер він неодмінно обставляє свої криваві злочини так, щоб тінь підозри падала на парубка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (38)  IMDb: 5.6 (45607)
Моя оцінка:
/10
Коли дзвонить незнайомець
Коли дзвонить незнайомець (2006) сценарист  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 5.1
Сюжет Прекрасний заміський будинок в чудовому місці, схожому на казку. Сімейна пара виїжджає, залишаючи дітей під наглядом юної студентки, вельми задоволеної заробітком, що підвернувся. Вона залишається одна з дітьми, і тоді в будинку лунає дзвінок телефону. "Чим зараз займаються діти? Ти в курсі?" - неласкавий питає незнайомий голос. Діти спокійно сплять в ліжку. Але в душі у дівчини спокою немає. Дзвінки продовжуються. Вона розуміє, що залишилася наодинці з серйозною проблемою. Хто її тероризує? Чим це може кінчитися?
Коли дзвонить незнайомець Трейлер

Коли дзвонить незнайомець (2006)

When a Stranger Calls

16+
сценарист
США   1 год 27 хв
Читати опис Прекрасний заміський будинок в чудовому місці, схожому на казку. Сімейна пара виїжджає, залишаючи дітей під наглядом юної студентки, вельми задоволеної заробітком, що підвернувся. Вона залишається одна з дітьми, і тоді в будинку лунає дзвінок телефону. "Чим зараз займаються діти? Ти в курсі?" - неласкавий питає незнайомий голос. Діти спокійно сплять в ліжку. Але в душі у дівчини спокою немає. Дзвінки продовжуються. Вона розуміє, що залишилася наодинці з серйозною проблемою. Хто її тероризує? Чим це може кінчитися?
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (17)  IMDb: 5.1 (48946)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Other Sister (1999) актор у ролі Registration Man - Tech School 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A mentally challenged girl proves herself to be every bit as capable as her "perfect" sister when she moves into an apartment and begins going to college.
Трейлер

The Other Sister (1999)

The Other Sister

16+
актор у ролі Registration Man - Tech School
США   2 год 9 хв
Читати опис (англ.) A mentally challenged girl proves herself to be every bit as capable as her "perfect" sister when she moves into an apartment and begins going to college.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.4 (13122)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: