No Image

Фредерік Ду Чау

Frederik Du Chau

Дата народження: 15 травня 1965 (59 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Бельгія

Всього фільмів (на сайті): 4

Ролі: режисер ★ 6.24 (3), сценарист ★ 6.71 (1), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 4 результати

Be Natural: The Untold Story of Alice Guy-Blaché (2018) зіграв самого себе 8.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Pamela B. Green's energetic film about pioneer filmmaker Alice Guy-Blaché is both a tribute and a detective story, tracing the circumstances by which this extraordinary artist faded from memory and the path toward her reclamation.
Трейлер

Be Natural: The Untold Story of Alice Guy-Blaché (2018)

Be Natural: The Untold Story of Alice Guy-Blaché

16+
зіграв самого себе
США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Pamela B. Green's energetic film about pioneer filmmaker Alice Guy-Blaché is both a tribute and a detective story, tracing the circumstances by which this extraordinary artist faded from memory and the path toward her reclamation.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.7 (1134)
Моя оцінка:
/10
Пес із нами
Пес із нами (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 4.8
Сюжет Пес по кличці «Блиск» одного разу попав в надра секретної лабораторії і в результаті став першим на землі собакою, що наділена надсобачими силами. В звичайному житті - він все та ж сама добродушна псина, віддана в своєму господареві Джеку. Та варто десь поблизу відбутися злочину, і старина Блиск тут же перетворюється на суперпса, героя в обтягуючому червоному трико і з синім плащем, що розвівається, за спиною.
Пес із нами Трейлер

Пес із нами (2007)

Underdog

12+
режисер
США   1 год 40 хв
Читати опис Пес по кличці «Блиск» одного разу попав в надра секретної лабораторії і в результаті став першим на землі собакою, що наділена надсобачими силами. В звичайному житті - він все та ж сама добродушна псина, віддана в своєму господареві Джеку. Та варто десь поблизу відбутися злочину, і старина Блиск тут же перетворюється на суперпса, героя в обтягуючому червоному трико і з синім плащем, що розвівається, за спиною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (10)  IMDb: 4.8 (22849)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Шалені перегони
Шалені перегони (2005) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.2
Сюжет Зебреня, що відстало від цирку, пригрів колишній тренер коней-рисаків Нолан Волш, який живе на фермі в Кентуккі зі своєю дочкою Ченнінґ. Постеживши одного разу за тренуваннями коней для престижних перегонів „Корона Кентуккі”, Смугастик вирішив, що обскаче всіх, не знаючи про одну маленьку деталь: він не кінь. Проте населення ферми – поні Такер, стара коза Френні та пелікан Гусак – беруться тренувати новачка.
Шалені перегони Трейлер

Шалені перегони (2005)

Racing Stripes

12+
режисер, сценарист
США   1 год 42 хв
Читати опис Зебреня, що відстало від цирку, пригрів колишній тренер коней-рисаків Нолан Волш, який живе на фермі в Кентуккі зі своєю дочкою Ченнінґ. Постеживши одного разу за тренуваннями коней для престижних перегонів „Корона Кентуккі”, Смугастик вирішив, що обскаче всіх, не знаючи про одну маленьку деталь: він не кінь. Проте населення ферми – поні Такер, стара коза Френні та пелікан Гусак – беруться тренувати новачка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (14)  IMDb: 5.2 (18336)
Моя оцінка:
/10
Чарівний меч - У пошуках Камелота
Чарівний меч - У пошуках Камелота (1998) режисер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.2
Сюжет В зачарованій країні, в якій знаходиться легендарне місто Камелот, на вас чекають чудова анімація і веселі пісні. Коли злий лицар Рубер викрав Екскалібур - магічний меч короля Артура, прекрасна дівчина Кейлі задля спасіння своєї країни і сім'ї вирушає на його пошуки.
Їй допомагає Геррет, добрий сліпий юнак і кумедне створіння - щиросердний двоголовий дракон на ім'я Девон і Корнуел. В цій пригоді, переповненій магії та музики, Кейлі та Геррет відкривають для себе безмежні можливості дружби та кохання. На вас чекають смішні та захоплюючі приходи.
Чарівний меч - У пошуках Камелота Трейлер

Чарівний меч - У пошуках Камелота (1998)

Quest for Camelot

0+
режисер
США   1 год 26 хв
Читати опис В зачарованій країні, в якій знаходиться легендарне місто Камелот, на вас чекають чудова анімація і веселі пісні. Коли злий лицар Рубер викрав Екскалібур - магічний меч короля Артура, прекрасна дівчина Кейлі задля спасіння своєї країни і сім'ї вирушає на його пошуки.
Їй допомагає Геррет, добрий сліпий юнак і кумедне створіння - щиросердний двоголовий дракон на ім'я Девон і Корнуел. В цій пригоді, переповненій магії та музики, Кейлі та Геррет відкривають для себе безмежні можливості дружби та кохання. На вас чекають смішні та захоплюючі приходи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (10)  IMDb: 6.2 (18207)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: