Книжкові екранізації

26.01.2020 18:52     Игорь Мовчан     Публічний

Знайдено 298 результатів

Доктор Сон
Доктор Сон (2019) #1 7 листопада 2019  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.3
Сюжет Минуло багато років з тих пір, як хлопчик-ясновидець Денні Торранс пережив кошмарний сезон в готелі «Оверлук», де став свідком божевілля і загибелі свого батька. Подорослішавши, але не оговтавшись від дитячої травми, Денні веде життя маргінала-алкоголіка. З ним встановлює зв’язок інша «сяюча» дівчинка, Абра. Їй потрібна допомога Денні, щоб не стати жертвою так званого «Істинного Вузла» — групи мисливців за обдарованими дітьми.
Доктор Сон Трейлер

Доктор Сон (2019) #1

Doctor Sleep

18+
США, Велика Британія   2 год 32 хв
Читати опис Минуло багато років з тих пір, як хлопчик-ясновидець Денні Торранс пережив кошмарний сезон в готелі «Оверлук», де став свідком божевілля і загибелі свого батька. Подорослішавши, але не оговтавшись від дитячої травми, Денні веде життя маргінала-алкоголіка. З ним встановлює зв’язок інша «сяюча» дівчинка, Абра. Їй потрібна допомога Денні, щоб не стати жертвою так званого «Істинного Вузла» — групи мисливців за обдарованими дітьми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (183)  IMDb: 7.3 (218249)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Червоний пес
Червоний пес (2011) #2 4 серпня 2011  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.3
Сюжет Фільм базується на реальних подіях. У далекому шахтарському містечку, де живуть суворі та не дуже товариські люди, одного разу з'являється енергійний рудий пес з породи Келпі. Тільки йому під силу розворушити провінційне сонне царство. Рудий не підкоряється нікому, але його люблять усі. За допомогою невтомного пса багатьом поселенцям судилося знайти друзів, щастя, надію і радість. А деяким - знайти кохання всього свого життя.
Червоний пес Трейлер

Червоний пес (2011) #2

Red Dog

16+
Австралія, США   1 год 32 хв
Читати опис Фільм базується на реальних подіях. У далекому шахтарському містечку, де живуть суворі та не дуже товариські люди, одного разу з'являється енергійний рудий пес з породи Келпі. Тільки йому під силу розворушити провінційне сонне царство. Рудий не підкоряється нікому, але його люблять усі. За допомогою невтомного пса багатьом поселенцям судилося знайти друзів, щастя, надію і радість. А деяким - знайти кохання всього свого життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (50)  IMDb: 7.3 (19412)
Моя оцінка:
/10
Де ти поділась, Бернадетт?
Де ти поділась, Бернадетт? (2019) #3 5 вересня 2019  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Бі — дівчинка незвичайна, дуже креативна й розумна для своїх 15 років. Це не дивно, бо її тато — один із комп’ютерних геніїв компанії Microsoft, а мама… Мама — надзвичайно ексцентрична жінка. Назвала доньку Балакрішна. Замість чепурного будиночка придбала в Сіетлі занедбану будівлю й живе там із родиною. Для вирішення поточних справ найняла віртуальну помічницю з Індії. За відмінне навчання Бі забажала на Різдво сімейну мандрівку в Антарктиду, але за два дні до поїздки її мама зникла.
Де ти поділась, Бернадетт? Трейлер

Де ти поділась, Бернадетт? (2019) #3

Where'd You Go, Bernadette

12+
США   1 год 49 хв
Читати опис Бі — дівчинка незвичайна, дуже креативна й розумна для своїх 15 років. Це не дивно, бо її тато — один із комп’ютерних геніїв компанії Microsoft, а мама… Мама — надзвичайно ексцентрична жінка. Назвала доньку Балакрішна. Замість чепурного будиночка придбала в Сіетлі занедбану будівлю й живе там із родиною. Для вирішення поточних справ найняла віртуальну помічницю з Індії. За відмінне навчання Бі забажала на Різдво сімейну мандрівку в Антарктиду, але за два дні до поїздки її мама зникла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (41)  IMDb: 6.5 (24849)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Бійцівська рибка
Бійцівська рибка (1983) #4 20 жовтня 1983  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.1
Сюжет У центрі фільму — юний Рості Джеймс, лідер невеликої молодіжної банди промислового містечка. Брат Рості, Мотоцикліст, колишній «король» міста, з'являється в сцені бійки банди Рості і його ворогів, повернувшись після довгої відсутності. Розсіяний і загадковий, Мотоцикліст, здається, дещо по-іншому дивиться на навколишню дійсність. Були часи, коли він був лідером банди і під його керівництвом вона не знала поразок. Але тепер у місто прийшов героїн і банди залишилися в минулому. Рості Джеймс хоче стати таким як брат, і сумує за минулим. А Мотоцикліст, дальтонік і майже глухий, не бачить в житті більше нічого цікавого. В кінці фільму, слідуючи останній волі свого брата, Рості Джеймс втікає від міщанського світу, в якому розчиняються члени банди, один на своєму мотоциклі.
Бійцівська рибка Трейлер

Бійцівська рибка (1983) #4

Rumble Fish

16+
США   1 год 34 хв
Читати опис У центрі фільму — юний Рості Джеймс, лідер невеликої молодіжної банди промислового містечка. Брат Рості, Мотоцикліст, колишній «король» міста, з'являється в сцені бійки банди Рості і його ворогів, повернувшись після довгої відсутності. Розсіяний і загадковий, Мотоцикліст, здається, дещо по-іншому дивиться на навколишню дійсність. Були часи, коли він був лідером банди і під його керівництвом вона не знала поразок. Але тепер у місто прийшов героїн і банди залишилися в минулому. Рості Джеймс хоче стати таким як брат, і сумує за минулим. А Мотоцикліст, дальтонік і майже глухий, не бачить в житті більше нічого цікавого. В кінці фільму, слідуючи останній волі свого брата, Рості Джеймс втікає від міщанського світу, в якому розчиняються члени банди, один на своєму мотоциклі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (22)  IMDb: 7.1 (37629)
Моя оцінка:
/10
Життя Пі
Життя Пі (2012) #5 1 січня 2013  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.9
Сюжет Головний герой індійський підліток переїжджає з батьками в Канаду, але після корабельної аварії опиняється в рятувальній шлюпці в компанії бенгальського тигра, гієни, зебри і орангутанга.
Життя Пі Трейлер

Життя Пі (2012) #5

Life of Pi

6+
США, Тайвань, Велика Британія, Канада   2 год 7 хв
Читати опис Головний герой індійський підліток переїжджає з батьками в Канаду, але після корабельної аварії опиняється в рятувальній шлюпці в компанії бенгальського тигра, гієни, зебри і орангутанга.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (325)  IMDb: 7.9 (666424)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Дитина Розмарі
Дитина Розмарі (1968) #6 12 червня 1968  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.0
Сюжет Молода пара Розмарі та Гай переїжджає в нову квартиру. На вигляд милі сусіди виявилися жерцями сатанинського культу, а коханий чоловік продав свою душу дияволу в обмін на успіх в акторській кар'єрі. Хто би знав, що життя Розмарі піде під укіс, до того ж вона вагітна. Тільки від кого?..
Дитина Розмарі Трейлер

Дитина Розмарі (1968) #6

Rosemary's Baby

16+
США   2 год 16 хв
Читати опис Молода пара Розмарі та Гай переїжджає в нову квартиру. На вигляд милі сусіди виявилися жерцями сатанинського культу, а коханий чоловік продав свою душу дияволу в обмін на успіх в акторській кар'єрі. Хто би знав, що життя Розмарі піде під укіс, до того ж вона вагітна. Тільки від кого?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (69)  IMDb: 8.0 (234894)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
12 років рабства
12 років рабства (2013) #7 12 грудня 2013  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.1
Сюжет Драма про реального чоловіка, що був рабом не тільки людини, але і свого століття. У 1800 році в Новому Орлеані, як і на загальній території США, процвітало рабство. Це горе не обійшло і головного героя фільму, цілком реальну особистість, по імені Соломон Нортап, чорношкірого скрипаля. Живучі в Нью-Йорку, як цілком вільна особистість, Соломон несподівано був викрадений і перевезений в Новий Орлеан, де його продали в рабство. Намагаючись не просто вижити, а й зберегти власну гідність, герой фільму проходить безліч випробувань. Йому доведеться витримати вантаж ненависті і расового презирства.
12 років рабства Трейлер

12 років рабства (2013) #7

12 Years a Slave

16+
США, Велика Британія   2 год 14 хв
Читати опис Драма про реального чоловіка, що був рабом не тільки людини, але і свого століття. У 1800 році в Новому Орлеані, як і на загальній території США, процвітало рабство. Це горе не обійшло і головного героя фільму, цілком реальну особистість, по імені Соломон Нортап, чорношкірого скрипаля. Живучі в Нью-Йорку, як цілком вільна особистість, Соломон несподівано був викрадений і перевезений в Новий Орлеан, де його продали в рабство. Намагаючись не просто вижити, а й зберегти власну гідність, герой фільму проходить безліч випробувань. Йому доведеться витримати вантаж ненависті і расового презирства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (290)  IMDb: 8.1 (740809)
Моя оцінка:
/10
Темні матерії
Темні матерії (2019—2023) #8 3 листопада 2019  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.8
Сюжет Ліра – сирота, що живе в паралельному всесвіті, де переплітаються наука, теологія та магія. Намагаючись знайти викраденого друга, вона викриває зловісний план, для здійснення якого й викрадають дітей. Щоб зупинити зло, вона повинна буде зрозуміти природу таємничих частинок, що звуться Пилом.
Темні матерії Трейлер

Темні матерії (2019—2023) #8

His Dark Materials

Серіал 3 сезони, 23 епізоди Завершений
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис Ліра – сирота, що живе в паралельному всесвіті, де переплітаються наука, теологія та магія. Намагаючись знайти викраденого друга, вона викриває зловісний план, для здійснення якого й викрадають дітей. Щоб зупинити зло, вона повинна буде зрозуміти природу таємничих частинок, що звуться Пилом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (64)  IMDb: 7.8 (84499)
Моя оцінка:
/10
Дракула
Дракула (1992) #9 13 листопада 1992  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.4
Сюжет Кінець XIX століття, Лондон. Молодой юрист Джонатан Харкер залишає наречену Міну, щоб поїхати в Трансильванію до графа Дракули, який бажає прикупити нерухомість в столиці Англії. Дракула закриває Харкера в замку, а сам прямує в Лондон, щоби поєднатися з Міною - втіленням його коханої Елізаветти, яка давно загинула. На боротьбу з ним піднімається професор Абрагам ван Хельсинг...
Дракула Трейлер

Дракула (1992) #9

Dracula

16+
США   2 год 8 хв
Читати опис Кінець XIX століття, Лондон. Молодой юрист Джонатан Харкер залишає наречену Міну, щоб поїхати в Трансильванію до графа Дракули, який бажає прикупити нерухомість в столиці Англії. Дракула закриває Харкера в замку, а сам прямує в Лондон, щоби поєднатися з Міною - втіленням його коханої Елізаветти, яка давно загинула. На боротьбу з ним піднімається професор Абрагам ван Хельсинг...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (143)  IMDb: 7.4 (238213)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Птахи
Птахи (1963) #10 28 березня 1963  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Мелані Деніель привозить своєму новому знайомому Мітчу Бреннеру у провінційне містечко Бодеґа-Бей, де він зазвичай відпочиває з родиною, папужок. Але саме після цього починаються жахливі й незрозумілі події — птахи збираються у зграї та нападають на людей.
Птахи Трейлер

Птахи (1963) #10

The Birds

12+
США   1 год 59 хв
Читати опис Мелані Деніель привозить своєму новому знайомому Мітчу Бреннеру у провінційне містечко Бодеґа-Бей, де він зазвичай відпочиває з родиною, папужок. Але саме після цього починаються жахливі й незрозумілі події — птахи збираються у зграї та нападають на людей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (77)  IMDb: 7.6 (204349)
Моя оцінка:
/10
Історія кохання
Історія кохання (1970) #11 16 грудня 1970  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 6.9
Сюжет Студент Кембриджа Олівер, нащадок багатого сімейства, закохується в студентку з бідної сім'ї. Спочатку Дженніфер відноситься до їх роману, як до легкого флірту, але потім любов повністю захоплює обох. Батьки Олівера всіляко намагаються перешкодити їм, але Олівер рве з ними і одружується на Дженніфер. Молоді щасливі, хоча і дуже обмежені в коштах, вона працює, він — продовжує навчання. Несподівано з'ясовується, що Дженніфер хвора на лейкемію і жити їй залишилося кілька місяців…
Історія кохання Трейлер

Історія кохання (1970) #11

Love Story

6+
США   1 год 39 хв
Читати опис Студент Кембриджа Олівер, нащадок багатого сімейства, закохується в студентку з бідної сім'ї. Спочатку Дженніфер відноситься до їх роману, як до легкого флірту, але потім любов повністю захоплює обох. Батьки Олівера всіляко намагаються перешкодити їм, але Олівер рве з ними і одружується на Дженніфер. Молоді щасливі, хоча і дуже обмежені в коштах, вона працює, він — продовжує навчання. Несподівано з'ясовується, що Дженніфер хвора на лейкемію і жити їй залишилося кілька місяців…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (20)  IMDb: 6.9 (37409)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Гектор і пошуки щастя
Гектор і пошуки щастя (2014) #12 14 серпня 2014  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.9
Сюжет Тікаючи від проблем, не обов'язково знаходиш щастя, якого тобі так не вистачає. Саме до такого висновку дійшов Гектор, дивний психіатр, пацієнти якого після його сеансів аж ніяк не стають щасливішими. Несподівано доктор приходить до розуміння, що і його самого складно назвати людиною вільною і безтурботною, хоча здавалося б. Щоб якось перезавантажитися, Гектор наважується на відчайдушний крок і їде в подорож, початковим етапом якого стало відвідування Китаю. Потрапляючи просто в неймовірні ситуації, головний герой фільму нарешті розуміє, що не потрібно жити, шукаючи світле і хороше для себе, потрібно це отримувати від самого життя.
Гектор і пошуки щастя Трейлер

Гектор і пошуки щастя (2014) #12

Hector and the Search for Happiness

12+
Німеччина, Канада, Велика Британія, ПАР   2 год 0 хв
Читати опис Тікаючи від проблем, не обов'язково знаходиш щастя, якого тобі так не вистачає. Саме до такого висновку дійшов Гектор, дивний психіатр, пацієнти якого після його сеансів аж ніяк не стають щасливішими. Несподівано доктор приходить до розуміння, що і його самого складно назвати людиною вільною і безтурботною, хоча здавалося б. Щоб якось перезавантажитися, Гектор наважується на відчайдушний крок і їде в подорож, початковим етапом якого стало відвідування Китаю. Потрапляючи просто в неймовірні ситуації, головний герой фільму нарешті розуміє, що не потрібно жити, шукаючи світле і хороше для себе, потрібно це отримувати від самого життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (81)  IMDb: 6.9 (50478)
Моя оцінка:
/10
Шторм сторіччя
Шторм сторіччя (1999) #13 14 лютого 1999  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.3
Сюжет Містичний фільм за романом Стівена Кінга "Буря століття". На маленькому острові Літтл Толл біля побережжя штату Мен живуть люди, котрі вміють зберігати секрети, якими б темними вони не були. Вони тримають в таємниці свої гріхи один від одного, а загальні темні таємниці ніколи не розкривають перед людьми з материка.Під час страшної сніжної бурі їх острівець вибирає для себе старезний демон, якому необхідний учень. Учнем повинен стати один з семи дітей, що живуть на острові. Віддати дитину жителі повинні добровільно.Щоб прохання було переконливішим, демон вбиває декількох жителів, а деяких примушує покінчити життя самогубством, не залишивши ні в одному і краплі сумніву в тому, що він не людина. Якщо ж дитину не віддадуть, то жителі острова загинуть в океані, як це вже було один раз в XVI столітті. Який вибір зроблять жителі острова?
Шторм сторіччя Трейлер

Шторм сторіччя (1999) #13

Storm of the Century

16+
Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
Канада, США   4 год 17 хв
Читати опис Містичний фільм за романом Стівена Кінга "Буря століття". На маленькому острові Літтл Толл біля побережжя штату Мен живуть люди, котрі вміють зберігати секрети, якими б темними вони не були. Вони тримають в таємниці свої гріхи один від одного, а загальні темні таємниці ніколи не розкривають перед людьми з материка.Під час страшної сніжної бурі їх острівець вибирає для себе старезний демон, якому необхідний учень. Учнем повинен стати один з семи дітей, що живуть на острові. Віддати дитину жителі повинні добровільно.Щоб прохання було переконливішим, демон вбиває декількох жителів, а деяких примушує покінчити життя самогубством, не залишивши ні в одному і краплі сумніву в тому, що він не людина. Якщо ж дитину не віддадуть, то жителі острова загинуть в океані, як це вже було один раз в XVI столітті. Який вибір зроблять жителі острова?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (23)  IMDb: 7.3 (24353)
Моя оцінка:
/10
Норт
Норт (1994) #14 22 липня 1994  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 4.5
Сюжет У Норта було все: іграшки, друзі-приятелі, школа, в якій Норт досягав успіху по всіх предметах; бейсбол, який Норт дуже любив. Чого ж хлопчаку не вистачало? Батьків. Тобто тато і мама у Норта теж були, тільки хлопчику здавалося, що справжні батьки його абсолютно не цінують.
І тому одного разу Норт відправляється в подорож, щоб знайти собі нових, прийоних батьків. Техас, Гаваї, Аляска, Китай, африканські джунглі, Париж, передмістя Нью-Йорка... Де ж вони, найкращі на світі мама і тато?
Норт Трейлер

Норт (1994) #14

North

12+
США   1 год 27 хв
Читати опис У Норта було все: іграшки, друзі-приятелі, школа, в якій Норт досягав успіху по всіх предметах; бейсбол, який Норт дуже любив. Чого ж хлопчаку не вистачало? Батьків. Тобто тато і мама у Норта теж були, тільки хлопчику здавалося, що справжні батьки його абсолютно не цінують.
І тому одного разу Норт відправляється в подорож, щоб знайти собі нових, прийоних батьків. Техас, Гаваї, Аляска, Китай, африканські джунглі, Париж, передмістя Нью-Йорка... Де ж вони, найкращі на світі мама і тато?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (24)  IMDb: 4.5 (14756)
Моя оцінка:
/10
Родина Адамсів
Родина Адамсів (2019) #15 24 жовтня 2019  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 5.8
Сюжет Схрестили пальці і зустрічаємо Адамсів! Найвідоміша у світі готична сімейка на великому екрані у пекельно-драйвовій анімаційній комедії. Гадаєш, твої родичі дивні, від деяких сіпається око, а хтось нагадує монстра? Дрібниці! Круті і химерні Адамси змусять тебе змінити думку!
Родина Адамсів Трейлер

Родина Адамсів (2019) #15

The Addams Family

2+
Велика Британія, Канада, США   1 год 26 хв
Читати опис Схрестили пальці і зустрічаємо Адамсів! Найвідоміша у світі готична сімейка на великому екрані у пекельно-драйвовій анімаційній комедії. Гадаєш, твої родичі дивні, від деяких сіпається око, а хтось нагадує монстра? Дрібниці! Круті і химерні Адамси змусять тебе змінити думку!
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (94)  IMDb: 5.8 (44851)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $14.99

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Зарафа
Зарафа (2012) #16 25 січня 2012  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.9
Сюжет Дідусь розповідає своїм онукам історію Макі, хлопчика, який подолав шлях з Африки в Париж: перетнув пустелю, зустрів піратів, потрапляв в різні небезпечні ситуації, в пошуках свого кращого друга - Зарафи. Її забрали люди єгипетського паші Мухаммеда Алі, щоб подарувати тварину французькому королю Карлу X.
Зарафа

Зарафа (2012) #16

Zarafa

Франція, Бельгія   1 год 18 хв
Читати опис Дідусь розповідає своїм онукам історію Макі, хлопчика, який подолав шлях з Африки в Париж: перетнув пустелю, зустрів піратів, потрапляв в різні небезпечні ситуації, в пошуках свого кращого друга - Зарафи. Її забрали люди єгипетського паші Мухаммеда Алі, щоб подарувати тварину французькому королю Карлу X.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 6.9 (1914)
Моя оцінка:
/10
Сирота Бруклін
Сирота Бруклін (2019) #17 31 жовтня 2019  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.8
Сюжет Лайонел Ессрог (Едвард Нортон), самотній приватний детектив з синдромом Туретта, вирішує почати розслідування вбивства свого наставника і єдиного друга Френка Мінни (Брюс Вілліс). У нього є лише декілька підказок і сила розуму, одержимого поставленою метою. Він прагне розплутати клубок ретельно приховуваних таємниць, які зберігають баланс сил в самому Нью-Йорку. Його шлях проходить від просочених джином джаз-клубів в Гарлемі до жорстоких нетрів Брукліна і, нарешті, позолочених залів політичної еліти мегаполісу. Лайонел кидає виклик гангстерам, корупції і найбільш небезпечній людині міста, аби очистити ім'я свого друга та врятувати жінку, яка може стати його власним порятунком.
Сирота Бруклін Трейлер

Сирота Бруклін (2019) #17

Motherless Brooklyn

16+
США   2 год 24 хв
Читати опис Лайонел Ессрог (Едвард Нортон), самотній приватний детектив з синдромом Туретта, вирішує почати розслідування вбивства свого наставника і єдиного друга Френка Мінни (Брюс Вілліс). У нього є лише декілька підказок і сила розуму, одержимого поставленою метою. Він прагне розплутати клубок ретельно приховуваних таємниць, які зберігають баланс сил в самому Нью-Йорку. Його шлях проходить від просочених джином джаз-клубів в Гарлемі до жорстоких нетрів Брукліна і, нарешті, позолочених залів політичної еліти мегаполісу. Лайонел кидає виклик гангстерам, корупції і найбільш небезпечній людині міста, аби очистити ім'я свого друга та врятувати жінку, яка може стати його власним порятунком.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (110)  IMDb: 6.8 (62776)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Чорний ворон
Чорний ворон (2019) #18 5 грудня 2019  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Після розпаду Російської імперії один чоловік бореться за справедливість і незалежність для рідного міста. На основі визнаного роману Василя Шкляра.
Чорний ворон Трейлер

Чорний ворон (2019) #18

Black Raven

12+
Україна   1 год 50 хв
Читати опис Після розпаду Російської імперії один чоловік бореться за справедливість і незалежність для рідного міста. На основі визнаного роману Василя Шкляра.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (68)  IMDb: 7.3 (612)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Паддінґтон
Паддінґтон (2014) #19 22 січня 2015  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Події фільму «Паддінґтон» починаються з того, що в Англію, на Паддінґтонський вокзал Лондона прибуває з далеких перуанських лісів ведмежа. Дружня родина Браунів вирішують взяти маленького та охайного ведмедика собі й називають його на честь залізничної станції Паддінґтоном. Такі справи обіцяють нашому герою безхмарне існування на довгі роки, та все йде шкереберть. Зла таксидермістка надумала зробити з ведмежати опудало для музею...
Паддінґтон Трейлер

Паддінґтон (2014) #19

Paddington

6+
Велика Британія, Франція   1 год 36 хв
Читати опис Події фільму «Паддінґтон» починаються з того, що в Англію, на Паддінґтонський вокзал Лондона прибуває з далеких перуанських лісів ведмежа. Дружня родина Браунів вирішують взяти маленького та охайного ведмедика собі й називають його на честь залізничної станції Паддінґтоном. Такі справи обіцяють нашому герою безхмарне існування на довгі роки, та все йде шкереберть. Зла таксидермістка надумала зробити з ведмежати опудало для музею...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (200)  IMDb: 7.3 (133442)
Моя оцінка:
/10
Пригоди Паддінгтона 2
Пригоди Паддінгтона 2 (2017) #20 18 січня 2018  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.8
Сюжет Чарівний ведмідь Паддінгтон добре призвичаївся у будинку сім'ї Браунів. Незвичайну хатню тваринку полюбили всі довкола. Наближається важлива дата – тітоньці Паддінгтона Люсі виповнюється 100 років. Уважний племінник навіть знайшов підробіток, щоб накопичити на гарний подарунок. Цим подарунком має стати унікальна книга, що продається в антикварній крамниці. І треба ж такому статися, що книгу хтось вкрав. Паддінгтон вирішує повернути викрадений подарунок.
Пригоди Паддінгтона 2 Трейлер

Пригоди Паддінгтона 2 (2017) #20

Paddington 2

2+
США, Велика Британія, Франція   1 год 43 хв
Читати опис Чарівний ведмідь Паддінгтон добре призвичаївся у будинку сім'ї Браунів. Незвичайну хатню тваринку полюбили всі довкола. Наближається важлива дата – тітоньці Паддінгтона Люсі виповнюється 100 років. Уважний племінник навіть знайшов підробіток, щоб накопичити на гарний подарунок. Цим подарунком має стати унікальна книга, що продається в антикварній крамниці. І треба ж такому статися, що книгу хтось вкрав. Паддінгтон вирішує повернути викрадений подарунок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (139)  IMDb: 7.8 (93827)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Дюна
Дюна (1984) #21 14 грудня 1984  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.3
Сюжет 10191 рік. В битву за планету пустель - Дюну - залучені головні імперії Галактики. Космос стає ареною запеклих битв, ворогуючі сторони обплутані мережею інтриг і зради. Майбутнє Галактики залежить від месії - ідеального воїна і ясновидця, здатного очолити похід проти сил зла. І Месія є. Ним стає юний Пол Атрідес, син герцога Літо, зрадницький убитого Харконненами з схвалення Імператора. Полу належить велика місія, яка назавжди змінить долю всієї галактичної імперії...
Дюна Трейлер

Дюна (1984) #21

Dune

12+
США   2 год 17 хв
Читати опис 10191 рік. В битву за планету пустель - Дюну - залучені головні імперії Галактики. Космос стає ареною запеклих битв, ворогуючі сторони обплутані мережею інтриг і зради. Майбутнє Галактики залежить від месії - ідеального воїна і ясновидця, здатного очолити похід проти сил зла. І Месія є. Ним стає юний Пол Атрідес, син герцога Літо, зрадницький убитого Харконненами з схвалення Імператора. Полу належить велика місія, яка назавжди змінить долю всієї галактичної імперії...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (101)  IMDb: 6.3 (178955)
Моя оцінка:
/10
Дюна
Дюна (2000) #22 3 грудня 2000  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.9
Сюжет "Дюна" - знаменитий фантастичний серіал за класичним романом Френка Герберта, один із кращих зразків жанру sci fi.
Аракіс... Дюна... Марна пустеля Імперії й сама коштовна планета в космосі. Оскільки тут і тільки тут був знайдений спайс. Без нього в Імперії не буде торгівлі. Не буде цивілізації. Аракіс... Дюна... батьківщина спайса. Найбільший скарб Всесвіту. Той хто володіє їм, володіє долею.
Дюна Трейлер

Дюна (2000) #22

Dune

12+
Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
США, Канада, Німеччина, Італія   4 год 52 хв
Читати опис "Дюна" - знаменитий фантастичний серіал за класичним романом Френка Герберта, один із кращих зразків жанру sci fi.
Аракіс... Дюна... Марна пустеля Імперії й сама коштовна планета в космосі. Оскільки тут і тільки тут був знайдений спайс. Без нього в Імперії не буде торгівлі. Не буде цивілізації. Аракіс... Дюна... батьківщина спайса. Найбільший скарб Всесвіту. Той хто володіє їм, володіє долею.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (23)  IMDb: 6.9 (24818)
Моя оцінка:
/10
Ключі Локів
Ключі Локів (2020—2022) #23 7 лютого 2020  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.3
Сюжет Після смерті чоловіка його жінка з трьома дітьми переїжджає в старовинне родове гніздо. Тут вони знаходять магічні ключі, що приховують неабиякі сили й таємниці.
Ключі Локів Трейлер

Ключі Локів (2020—2022) #23

Locke & Key

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
Канада, США   48 хв
Читати опис Після смерті чоловіка його жінка з трьома дітьми переїжджає в старовинне родове гніздо. Тут вони знаходять магічні ключі, що приховують неабиякі сили й таємниці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (49)  IMDb: 7.3 (97155)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Нічний адміністратор
Нічний адміністратор (2016) #24 21 лютого 2016  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.0
Сюжет Колишній британський солдат Джонатан Пайн найнятий співробітницею розвідки Берр. Між двома розвідувальними організаціями, що базуються у Вайтголлі і Вашинґтоні, існує альянс, який відправляє Пайна в синдикат з торгівлі зброєю. Він повинен втертися в довіру торговця зброєю Річарда Онслоу-Ропера, його дівчини Джед і підручного Коркорана.
Нічний адміністратор Трейлер

Нічний адміністратор (2016) #24

The Night Manager

16+
Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
Велика Британія, США   5 год 58 хв
Читати опис Колишній британський солдат Джонатан Пайн найнятий співробітницею розвідки Берр. Між двома розвідувальними організаціями, що базуються у Вайтголлі і Вашинґтоні, існує альянс, який відправляє Пайна в синдикат з торгівлі зброєю. Він повинен втертися в довіру торговця зброєю Річарда Онслоу-Ропера, його дівчини Джед і підручного Коркорана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (98)  IMDb: 8.0 (102891)
Моя оцінка:
/10
Маленькі жінки
Маленькі жінки (2019) #25 30 січня 2020  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.8
Сюжет У 1860-ті роки письменниця намагається знайти своє місце у світі та згадує важкі, але сповнені ніжності роки, проведені з трьома жвавими сестрами й близьким другом.
Маленькі жінки Трейлер

Маленькі жінки (2019) #25

Little Women

2+
США   2 год 15 хв
Читати опис У 1860-ті роки письменниця намагається знайти своє місце у світі та згадує важкі, але сповнені ніжності роки, проведені з трьома жвавими сестрами й близьким другом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (166)  IMDb: 7.8 (245108)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке
Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке (2019) #26 2 січня 2020  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.9
Сюжет У цій різдвяній казці за участю героїв українського фольклору апостол Петро б’ється об заклад із Чортом, який хоче знищити козаків.
Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке Трейлер

Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке (2019) #26

Infernal Guidon, or Cossack Christmas

12+
Україна   1 год 50 хв
Читати опис У цій різдвяній казці за участю героїв українського фольклору апостол Петро б’ється об заклад із Чортом, який хоче знищити козаків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (68)  IMDb: 6.9 (324)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Видозмінений вуглець
Видозмінений вуглець (2018—2020) #27 2 лютого 2018  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.9
Сюжет У майбутньому людський розум оцифровується і завантажується з тіла в тіло. Вчора ввечері наймогутнішу людину на Землі, Лоренса Бенкрофта (Джеймс Пуріфой), було вбито. Аби дослідити його смерть, він повертає екс-посланця, солдата — Такеші Ковача (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), і в обмін, Бенкрофт пропонує Ковачеві можливість знову жити.
Видозмінений вуглець Трейлер

Видозмінений вуглець (2018—2020) #27

Altered Carbon

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
США   60 хв
Читати опис У майбутньому людський розум оцифровується і завантажується з тіла в тіло. Вчора ввечері наймогутнішу людину на Землі, Лоренса Бенкрофта (Джеймс Пуріфой), було вбито. Аби дослідити його смерть, він повертає екс-посланця, солдата — Такеші Ковача (Joel Kinnaman / Will Yun Lee), і в обмін, Бенкрофт пропонує Ковачеві можливість знову жити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (164)  IMDb: 7.9 (188519)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Леді у фургоні
Леді у фургоні (2015) #28 30 жовтня 2015  ✓ укр. субтитри 7.4 imdb 6.7
Сюжет Історія ексцентричної лондонської старенької. Мері Шеперд — безпритульна леді, яка жила в роздовбаному жовтому фургоні і одного разу припаркувалася навпроти кемденської квартири Беннетта. Пообіцявши не затримуватися більше трьох місяців, бабуся прожила під вікнами письменника 15 років, перетворившись в улюбленицю району, місцеву визначну пам'ятку і, в кінцевому рахунку, героїню п'єси Беннетта 1999 року.
Леді у фургоні Трейлер

Леді у фургоні (2015) #28

The Lady in the Van

12+
Велика Британія   1 год 44 хв
Читати опис Історія ексцентричної лондонської старенької. Мері Шеперд — безпритульна леді, яка жила в роздовбаному жовтому фургоні і одного разу припаркувалася навпроти кемденської квартири Беннетта. Пообіцявши не затримуватися більше трьох місяців, бабуся прожила під вікнами письменника 15 років, перетворившись в улюбленицю району, місцеву визначну пам'ятку і, в кінцевому рахунку, героїню п'єси Беннетта 1999 року.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.4 (17)  IMDb: 6.7 (31962)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Коли я буду там
Коли я буду там (1979) #29 19 грудня 1979  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Сучасна притча про те, як неосвічений садівник, що бачив життя лише з екрану свого телевізора, випадково потрапляє у вищий прошарок суспільства, де його слово набирає сенсаційної ваги.
Коли я буду там Трейлер

Коли я буду там (1979) #29

Being There

16+
США   2 год 10 хв
Читати опис Сучасна притча про те, як неосвічений садівник, що бачив життя лише з екрану свого телевізора, випадково потрапляє у вищий прошарок суспільства, де його слово набирає сенсаційної ваги.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (16)  IMDb: 7.9 (77601)
Моя оцінка:
/10
Спіймати Кайдаша
Спіймати Кайдаша (2020) #30 2 березня 2020  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.9
Сюжет Коли сільська сім’я Кайдашів намагається знайти місце для своїх синів та їхніх коханих і впоратися з усіма супутніми труднощами, розгортається протистояння поколінь.
Спіймати Кайдаша Трейлер

Спіймати Кайдаша (2020) #30

To Catch the Kaidash

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
Топ #20 серіал
Україна   45 хв
Читати опис Коли сільська сім’я Кайдашів намагається знайти місце для своїх синів та їхніх коханих і впоратися з усіма супутніми труднощами, розгортається протистояння поколінь.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (153)  IMDb: 8.9 (1017)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: