Коментар до фільму «Світ Юрського періоду: Відродження (2025)»
Фарбований Лис
Ну що сказати, зірок з неба не хапає. Нормально. Багато дурних моментів, але є і досить не погані. Їм потрібно або повністю змінити формулу, або залишити вже динозаврів у спокої
4
Коментар до фільму «Голос монстра (2016)»
Фарбований Лис
Чудовий фільм. Рекомендую всім для перегляду, але з певним настроєм, бо він зовсім не розважальний.
Ще як він тільки виходив помітив маленький ляп у дубляжі коли монстр розповідає першу історію:
- Король втратив усіх своїх трьох синів у битві проти велетнів, проти драконів, проти армії людей яку вели могутні чарівники. Ти б так не казав якби чув крики людей тіла яких пробивали списи.
- Усе це звучить трохи казково.
Логіка підказує що повинно бути так:
- Король втратив усіх своїх трьох синів у битві проти велетнів, проти драконів, проти армії людей яку вели могутні чарівники.
- Усе це звучить трохи казково.
- Ти б так не казав якби чув крики людей тіла яких пробивали списи.
Ще як він тільки виходив помітив маленький ляп у дубляжі коли монстр розповідає першу історію:
- Король втратив усіх своїх трьох синів у битві проти велетнів, проти драконів, проти армії людей яку вели могутні чарівники. Ти б так не казав якби чув крики людей тіла яких пробивали списи.
- Усе це звучить трохи казково.
Логіка підказує що повинно бути так:
- Король втратив усіх своїх трьох синів у битві проти велетнів, проти драконів, проти армії людей яку вели могутні чарівники.
- Усе це звучить трохи казково.
- Ти б так не казав якби чув крики людей тіла яких пробивали списи.
Коментар до епізоду «[s01e03] Boom»
Фарбований Лис
Моффат молодець, серія вийшла хороша і напружена. Шуті порадував грою. Хоча антивоєнна тема трохи бісить і репліки про капітуляцію. Але це мабуть мене як українця це тригерить.
1
Коментар до фільму «Люди Ікс '97 (2024)»
Фарбований Лис
Той випадок коли за роботу взялись фанати і робили для фанатів. Люди Ікс тоді прокладали шлях у світ мультсеріальної супергороїки нового покоління, те ж саме вони роблять і зараз. Впевнений що далі нас чекає і продовження Павука дев'яностих. Молодці, на мою думку, впорались із завданням на 5 з плюсом. Чудова анімація, цікавий сюжет, збережена атмосфера і як завжди неймовірний опенінг. Доки кіновсесвіт Марвел потроху чахне, схоже що ми стали свідками нового розквіту мультсеріального всесвіту Марвел.
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Нещодавно переглянуті: