Коментар до рецензії Джо Джо - аніме, яке захоплює
Форум
Розділ: Українське закадрове озвучення
25 червня 2026, 12:47
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Нещодавно переглянуті:
Не можу сказати, чи буде далі краще, бо мої улюблені це перші 3 сезони, які я можу передивлятися нескінченну кількість разів, хоча більшість фанів більше любить Золотий Вітер.
В наступних сезонах фокус так сильно вже не зосереджується на розвитку головного героя, з'являється дедалі більше персонажів, а фігури самих Джо Джо на цьому фоні стають скоріше частиною команди, ніж проходять шлях класичних героїв, так як це було у перших сезонах.
Початок кожного сезону дивує відкриттям якогось нового неочікуваного факту, який шокує, частково відштовхує, але потім це приймаєш, як би болячи, неприємноце чи дивно це не було - тому Джо Джо викликає СТІЛЬКИ емоцій - це аніме вміє грати емоціями глядачів, тому попри все раджу додивитися до кінця, щоб зробити власні висновки ;)