schebetykivan schebetykivan модератор


Коментар до фільму «Керрі (2013)»

schebetykivan
Найновіша кіноекранізація "Керрі". І вона реально найбільш придатна до перегляду) Адже переглянувши усі попередні варіанти, сюжет вже не здивує, а ось картинка, спецефекти - чудові.
Тому для знайомства з історією Керрі Вайт - рекомендую саме цей фільм.
В ролі фанатичної матері - крута актриса Джуліанна Мур. Чого не скажеш про головну героїню. Акторка Хлоя Ґрейс Морец абсолютно не попадає у цю роль. Цій красуні просто не віриш коли вона намагається грати дивачку. Величезний промах творців фільму.
 

Коментар до фільму «Керрі (2002)»

schebetykivan
Найдовша з екранізацій "Керрі" - 2 години 12 хвилин.
Плюси: Напевно найрозширініша історія, наприклад показані сцени з дитинства, яких не було у жодній іншій екранізації. Чудова головна акторка - Анджела Беттіс. Вона моментами реально грає притрушену та дивну героїню)
Мінуси: варто відмітити один, але гігантський це все ДУЖЕ не якісно знято. Операторська робота, гра більшості акторів, спецефекти, це просто жах.
Телефільм задумувався, як пілотна серія телесеріалу, але напевно глядачам не зайшом, тому продовження не було.
Варто відмітити актрису Рену Софер у ролі вчительки місс Дежарден. Вона наче персонаж з фільмів для дорослих)))
Бюджет 5 млн$
 

Коментар до фільму «Керрі 2: Несамовитість (1999)»

schebetykivan
Сиквел класичної історії 1976 року.
Події відбуваються у тому ж містечку. Головна героїня Рейчел, як і Керрі виявляє здібності до телекінезу. Її підставляють і висміюють хлрці з футбольної команди, після чого вона виплескує на них свою лють!
Пройшло більше 20 років, а фільм немає прогресу у спецефектах. Сюжет теж банальний. Кіно на один раз.
 

Коментар до фільму «Серця в Атлантиді (2001)»

schebetykivan
Кіно засноване на творчості Стівена Кінга більшості глядачів дає певний натяк на жанр фільму. Це доросле кіно, але фільми з дітьми головними героями (подібно до "Воно"), знаходять більший конект з глядачами такого ж відгуку. І мені певно сподобався, ще більше, якби дивився його школярем.

Бобі Гарфілд приїхавши до друга дитинства на похорон згадує їхні пригоди в літку 1960 року, коли в його будинку мати здала в оренду кімнату Теду Братігану, дивному чоловіку (у чудовому виконанні Ентоні Гопкінса), що здібний до телепатії.
Тут продемонстровано багато дитячих тем - перше кохання, конфлікт батьків та дітей, справжня дружба.

Пояснення значення слова "метеоризм" розсмішило не лише головного героя, а і мого 6 річного сина)
Момент коли Тед намагається допомогти дівчинці, а мати Бобі не розібравшись звинувачує його у домаганнях до дівчинки нагадав подібний сюжет з іншого твору Стівена Кінга - "Зелена миля".
 

Коментар до фільму «Освідчення (2009)»

schebetykivan
Гарна романтична комедія на вечір.
Канадійка Маргарет головний редактор у видавництві, якій погрожують депортацією, через порушення міграційного законодавства. Вона вирішила схитрувати і укласти фіктивний шлюб з підлеглим Ендрю. Але міграціну службу не так просто обдурити і вона змушена провести вихідні у батьків "нареченого"...

Класичний сюжет. Люди, що здається є суцільними протилежностями з плином сюжету у фіналі закохуються.
Гарний дует Сандри Буллок та Раяна Рейнольдса.
Але якось не склалось у авторів із переходом від ненависті до кохання.
В кадрі не було помітно суттєвої різниці у віці, а насправді Сандрі було 45, а Раяну 33.
Під час перегляду здалося, що кіно знімали на початку 2000-их (кнопочні телефони, якийсь дивний інтернет на ПК).

P.S. кадру з обручкою, що на постері у фільмі немає)))
1  

Коментар до фільму «Шоколад (2000)»

schebetykivan
Якейсь ніяке кіно. Я не зрозумів, що хотіли розповісти чи донести автори.
1  

Коментар до фільму «Залишайся голодним (1976)»

schebetykivan
Великий бізнес скуповує нерухомість у певному районі для великого проекту. Залишилось одне приміщення, де у тренажерному залі до чемпіонату з бодібілдингу готується Джо Санто у виконані Арнольда Шваренегера (це ще до Конанів та Термінаторів). Керівник залу не йде на угоду, тоді до них відправляють бізнес-партнера - Крейга Блейка (головний герой) у виконанні Джеффа Бріджеса. За класичним сценарієм він надто зближується з командою та дівчиною Мері Тейт і вже й не дуже хоче викупляти цей зал. Задум викривається, всі ображаються, а потім примирюються)) Класичний сюжет.

Але були і дивні моменти з пяним божевіллям тренера з бодібілдингу, або маскувані персонажа Шварца у кустюм супергероя, щоб конкуренти не бачили його фізичну форму.

У фільмі задіяний Роберт Інглунд, який згодом стане відомий за роллю Фредді Крюгера. Також варто відмітити головну жіночу роль у виконанні молодої Саллі Філд з відвертими сценами. Яка у мене асоціювалась лише з мамою з фільму "Місіс Даутфаєр"))) Доречі згодом у своїх мемуарах Саллі повідомила про непристойну поведінку режисера. Ще до отримання ролі, на одинці просив її роздягтися та поцілувати його начебто, щоб оцінити її груди та переконатися, що вона вміє як слід цілуватися, що потрібно для ролі...

Хоч назва натякає про спортивний фільм, але це не так.
При бюджеті 5 млн $ фільм зібрав майже 25 млн $.
 

Коментар до фільму «Happy Anniversary and Goodbye (1974)»

schebetykivan
Чергова епізодична роль Арнольда Шваренегера у короткометражній (52хв.) телевізійній комедії.
У ролі масажиста Ріко з Італії з відповідним акцентом.
 

Коментар до фільму «The Long Goodbye (1973)»

schebetykivan
Нуарний детектив перенесений у 70-ті роки. Це одна з багатьох екранізацій романів Реймонда Чандлера про детектива Марлоу.
В епізоді у ролі мускулистого бандита, який без причини роздягається у кадрі знявся ще не відомий Арнольд Шварценегер.
 

Коментар до фільму «Талановитий містер Ріплі (1999)»

schebetykivan
Ніколи не бреши, адже правда рано чи пізно вийде на зовні!
Саме так, мені в дитинстві говорили мені батьки. І цей фільм ще одн доказ)

Том Ріплі здібний, але бідний хлопчина на різних заходах пересікається з впливовими людьми, які неодноразово звертали на нього увагу. І ось одного разу міліонер Грінліф, що займається кораблебудуванням просить його поїхати до Італії, щоб вмовити його сина повернутись у штати та зайнятись серйозними справами, а не байдикуванням та витрачанням грошей.

Том легко входить у довіру та дружні стосунки з Дікі Грінліфом та його дівчиною. Але згодом проявляє незрозумілу ревність до Дікі і його оточення. Я одразу не зрозумів, що це була закоханість, а не гра, щоб не покидати зону комфорту.
Але у суперечці та запалі емоцій він вбиває Дікі... І знову не до кінця розумію його мотиви. Він фабрикує обставини смерті наче з мотиву забезпечити собі алібі, але з іншого боку він видаючи себе за Дікі просто хоче жити його життям.
На кінець нам залишається інтрига впіймають чи ні.

В цілому мені не сподобалось кіно.
Я дуже багато раз натрапляв на цей фільм і візуально їх плутав з "Розумник Уілл Хантінг" теж з Меттом Деймоном. І обидва фільми не виправдали мої очікування.
Також я не зрозумів захвату від попереднього фільму режисера Ентоні Мінгелли - "Англійський пацієнт", що зібрав 9 Оскарів у 1994.
 

Коментар до фільму «Шулери (1998)»

schebetykivan
Дивився, це кіно два роки тому, а ніц не згадаю що там було. Проглянув на перемотці, ледь-ледь знайоме. Чи це фільм не зайшов, чи я вже старий)))
 

Коментар до фільму «Чорний птах (2022)»

schebetykivan
Цікавий 6 серійний кримінальний детектив. Хто полюбляє фільми про розслідування маніяків - рекомендую. Та ще й на основі реальних подій. Терон Еджертон грає дещо карикатурно, особливо його походняк, це ще те ха-ха. Джеймс Кін - супер круто зіграв. Ну і не відома мені акторка Сепіде Моафі запамяталась.
1  

Коментар до фільму «Гренландія 2: Міграція (2026)»

schebetykivan
Зайве продовження. Перший фільм був цікавий (фільм-катастрофа без масштабних специфектів). А тут все було зовсім не цікаво, не логічно. Не рекомендую.
2  

Коментар до фільму «Матеріалісти (2025)»

schebetykivan
Романтична драма про вибір головної героїні між багатим та бідним чоловіком. Риторичне питання, що переможе "з милим рай в шалаші" чи забезпечене життя з ідеальним чоловіком.
Головні актори- красуньчики Дакота Джонсон (50 відтінків сірого) та Кріс Еванс (Капітан Америка), але Педро Паскаль точно не з цієї категорії)
 

Коментар до фільму «Вічність (2025)»

schebetykivan
Цікава ідея романтичного фільму. Помирає бабуся, а за нею і дідусь. І коли вони разом мають відправити у своєрідний рай, виявляється, що у "чистилищі" на неї десятки років чекає перше кохання, який загинув на війні. І тепер їй потрібно вибрати з ким вона піде у вічність)))
1  
Нещодавно переглянуті: