romaro2094 romaro2094

7/10 три кацапсько-хохляцькі секунди

Вартий перегляду.

В центрі сюжету знаходиться бравий вояка польського походження, який долею випадку був закинутий в кримінальний світ агентами ФБР, аби бути їхнім інформатором та полегшити собі майбутнє заодно скоротивши термін ув'язнення.

Та "щось пішло не так", і нам розкривається основна сюжетна лінія - недосконалість правоохоронної системи, коли мова іде про викриття їхніх таємниць.

По аналогії можна провести паралелі з фільмом "21 міст".

Ну а щодо назви - це повний трешак) Як в Україні називають зарубіжні фільми?
- чекають, як росіяни придумають назвати фільм, і просто перекладають цю нісенітницю на українську)
Які три секунди...до чого ці маячня.. не зрозуміло.

А по суті - фільм норм.

7/10

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Крути 1918
Крути 1918 (2019)
Winter of The Braves
4/10 Чому ми знімаємо треш?

Попередження: рецензія містить спойлери

Перш за все, хочу сказати, що я радий, що в Україні нарешті почали знімати історичні фільми про схожі події. Але все ж, чому ми переходимо цю не дуже і тонку грань, яка відмежовує суто історичні факти і здоровий глузд від якогось дикого трешу і лютої награної театральності?

Я розумію, є моменти, де режисери можуть виплеснути свій "творчий потенціал". Але історичний фільм та ще й на таку серйозну тематику - не доречна площадка для цього. Маючи на увазі лютий треш - я говорю про кіберпанкового генерала Муравйова, і його надто ексцентричний образ як на цей фільм.

Окрім цього - затягнутість і деяка нудність і передбачуваність кінцівки теж розчарувала. І кажучи "передбачуваність" я не маю на увазі історичний аспект.

Шпигунська лінія сюжету - як на мене занадто замудрована, не сильно зрозуміло хто є хто і хто на чиєму боці, можливо це конкретно я не в'їхав в дані епізоди, але все ж...

Також не може не провести паралель з тими ж Кіборгами - чомусь там нема надлишньої драматургії і антагоністи теж показані якось нормально, не латентними гомо-наркоманами.

4/10

0 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Нещодавно переглянуті: