Wundersex Wundersex

10/10 Витівка вдалася!

Кожен кадр наповнений красою і магією, будь то падіння листка з гілки плакучої верби або ожилий малюнок Мелфоя. Спасибі Альфонсо Куарону за цей твір мистецтва! Дуже шкода, що йому не довірили екранізацію решти книг.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
8/10 Можемо якщо захочемо

Якісна картинка, добротна гра молодих акторів, фільм для всієї родини, 100% український продукт. Ось основні стовпи на якому тримається фільм. Рекомендую до перегляду.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
8/10 Майбутнє вже поруч

Це стилістично красива, але в той же час жорстока картина. Жорстока в першу чергу баченням недалекого майбутнього, і його розвитком. Головні ролі виконані на рівні, екшен-сцени змушують затамувати подих, а хронометраж не змусить нудьгувати.
Фільм не розкручений і в цьому його найбільший недолік! Він гідний більшого!

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
10/10 Зло повернулося в Хогвартс

Приголомшлива казка! Атмосферна, з готичними нотками і елементами трилера. Всі актори грають неймовірно. Особливо сподобалася гра Кеннета Брена (Златоуст Локонс). В цілому, "Таємна кімната» - неймовірна пригода, ще більше відкриває двері в незабутній, чарівний світ.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
6/10 Перший млинець грудкою

Фільм спрямований на Захід. Подібне кіно повинно було з'явитися в Україні. Але повірте, фільм не позбавлений українського. Так само, не покидало відчуття вторинності, що Я вже таке бачив, але в кращому виконанні. Але при такому бюджеті було видно, що всі старалися. Переглядати не буду.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
9/10 «Я думав, що коли я виросту, то з мене будуть сміятися. Але тепер не сміється ніхто!»

Фільм не шедевр, присутня якась затянутость, але байдужим він не залишить точно. Таке кіно нині рідкість, тому вкрай рекомендую до перегляду!

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
10/10 Хлопчик, який вижив

Все почалося з касети, взятої у відеопрокаті» у 2002 році. Мені було 12 років. Хто ж знав, що з цього моменту моє життя вже не буде як раніше. Заздрю ​​тим, хто ще не бачив «Гаррі Поттер і філософський камінь», а тільки збирається відкрити двері в цю чарівну історію.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
7/10 I am everywhere.

Фантастика з елементами екшену. До фільму не варто ставитися серйозно, а значить наукові дебати зайві. Кінцівці можна було приділити більше уваги і зробити довшим. Інакше, фільм виглядає незавершеним, з купою недомовок.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Нещодавно переглянуті: