Ігор Антонюк Ігор Антонюк


Коментар до публікації Не допускайте зірок до озвучення фільмів, вони просто нікчемні

Ігор Антонюк
Лена Кеба, це факти, а негатив це або позитив - то на ваш розсуд.
 

Коментар до публікації Не допускайте зірок до озвучення фільмів, вони просто нікчемні

Ігор Антонюк
Ходив на Лару, бо це моє перше кохання з 1996 року. Є більш жахливі озвучення від Дзуські, наприклад. Лара ще нормально. Звісно, що є кіно яке дивишся багато разів, бо переклад гарний. Не дуже англійську знаю, можливо українською краще: Людина з А.Н.К.Л., Дідпул тощо. Ті що Олекса Негребецький перекладає. В кіно бачив, забув назву, про пригоди двох гномів які здибали двох гном'янок - як вони лаялись - заслухатися. Нагадайте, будь ласка, що за кіно?
1  
Нещодавно переглянуті: