Анна Большакова Анна Большакова

Боги Єгипту

Мабуть більшість з нас люблять яскраві історичні стрічки, що ведуть своїми сюжетами в старовину, дозволяють подивитись, як будувалась історія. Однією з них є «Боги Єгипту». Стрічку знято за мотивами давньоєгипетської міфології. Перш за все, хочу попередити, що не варто це сприймати, як історичний фільм. Він таким не є. Це фентезі, приправлена ​​якоюсь часткою креативності та вільною інтерпретацією єгипетської міфології.
Дія фільму розгортається в стародавньому Єгипті, де в результаті багаторічної ворожнечі між богами розгортається руйнівна і жорстока війна. Боги жили серед людей, проте їх вирізняли деякі ознаки серед смертних, а саме : високий зріст, в їх жилах текла золота кров та вони вміли перетворюватись в жахливих створінь. Жорстокий бог темряви Сет нечесним шляхом захоплює владу, вбиваючи свого брата Осіріса, та своїми ж силами руйнує процвітаючу країну. Проте не побоялись кинути виклик незламному Богу темряви звичайний хлопець Бек та єгипетський бог Гор. Смертний, ... який допоміг повернути, забраний у битві з Сетом, зір Гору, та бог ранкового сонця Гор, втративший батька та готовий помститися за це. Але чи вдасться це їм? Ті, хто вже ознайомлені з міфом, знають відповідь, проте це не робить картину менш цікавою.
Актори, як у головній, так і в другорядній ролі, заслуговують на похвалу, вони добре показали емоції та передали настрій картини. Великою перевагою фільмів американського виробництва є чудові саундтреки та спецефекти, а особливо вся майстерність візуальних ефектів показана тут. Бойові сцени доволі реалістичні та достатньо криваві, звісно, червоного кольору тут не наблюдатиметься. Костюми,прикраси чудово відображають епоху. Фільм вартий вашого витраченого часу і, я впевнена, ви на дві години з головою зануретесь в цей світ битв, війн, богів та жахливих монстрів.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Персі Джексон та Викрадач блискавок
Персі Джексон та Викрадач блискавок (2010)
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
Хто ж він, звичайний юнак з проблемами чи хтось більше?

Цей фільм був знятий за мотивами книжок відомого американського автора, якого знає, напевно, кожна дитина, тому що серія його книг про Персі Джексона підкорила серця підлітків усього світу. Хоч сама екранізація і не досягнула великої популярності в нашій країні, але за кордоном всі були в захваті від неї. «Персі Джексон» спричинив нову хвилю фільмів та підняв зняття кінострічок на тему міфологій на інший рівень.
Виникає питання, про що ж цей фільм і чи варто на нього витрачати свій вільний час?Головний герой цього фільму — дванадцятирічний хлопчик Персі, що страждає дислексією. В основному хлопець живе звичайним нецікавим життям, ходить до школи, має проблеми з сім’єю. Проте все змінюється в одну мить, ми дізнаємося, що він — син давньогрецького бога морів і водної стихії — Посейдона. Так і починається його довга подорож по світу давньогрецьких міфологій, зустрічаючи різних богів та долаючи перешкоди. Це сподобається тим, кого цікавить тема міфічного світу, богів, або хто є ... фанатом книжного всесвіту Персі Джексона. На фільм, принаймні, варто звернути увагу прихильникам фентезі, щоб розширити свої вподобання. Можливо, Вам теж западе в душу ця історія, яка зможе надихнути на створення чогось унікального або просто подарує можливість чудово провести свій час за переглядом фільму. Якщо Ви все-таки почнете дивитись це, то дізнаєтеся, що Олімп богів не тільки існує, він ще й набагато ближче, ніж Ви думаєте!

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Я початок чи ні?

Після цього фільму я відчула безвихідність та розгубленість, але не в негативному значенні цих слів. Я відчула дику зацікавленість, адже цей фільм зміг породити безліч думок і суперечок в моїй голові, а головне неймовірну кількість питань. Мене завжди дуже вражає кіно, покрите інтригою, в якому головними темами для міркування є такі питання, як: хто ми, звідки ми прийшли, як усе почалось. Я - початок чи кінець?
І саме цей фільм фільм підняв цю тему. Умовно його можна поділити на 2 частини, під час першої ми можемо розслаблено спостерігати за розвитком звичайної романтичної історії двох закоханих людей, які проживають свої найкращі роки. Все починається досить передбачувано, але це лише перша половина фільму, далі фільм згортає на більш слизьку доріжку, адже гарненька романтична історія обривається трагічною смертю. Згодом починається друга частина фільму, а саме описування експериментів та дослідів молекулярного біолога, боротьба науки та віри, ясного і прихованого, фактів ... і теорій. Але ця картина не спонукає нас відмовитися від однієї зі сторін, а пропонує всього лиш стерти настільки уїдливу грань між ними та насолодитись переглядом. Я не буду поглиблюватися в сюжет, адже вважаю, що картина вартує того, щоб повністю в неї зануритися самому без всяких рецензій та коментарів.
Цей фільм - величезна платформа для нескінченних роздумів і самокопання, яких, звісно, має бути в міру, щоб не з'їхати з глузду, але вони повинні бути. Це цікава історія, яка породжує нову течію думок. Фільм про те, що невидима частина важливіше видимої. Що важливо в людині? Звичайно - душа, наша невидима частина. Щоб розгледіти її, потрібен особливий погляд. І особливі очі.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Нещодавно переглянуті: