Міні-серіал скандинавського художнього бачення перших днів російського вторгнення в Україну. Кожна з шести серій розповідає окремі історії з життя українців та суспільні виклики, які загострилися під час війни, а саме: родинні звʼязки, проблема бездомності, одностатеві шлюби, нерозуміння іноземцями українців тощо.
Найбільше сподобались серії про зоопарк та про Андрія Данилка. У серії про безхатька цікаво змальований Київ. Інші ж серії здалися ніби недопрацьованими та трохи сирими, які мало відображають українську атмосферу, а війну в країні і поготів. Дуже не сподобались неоднозначні сцени з обстрілами – хтось десь стрільнув, але хто це був – невідомо. Розумію, що серіал про суспільні аспекти, але така неоднозначність дратує.
Є ще подібний серіал "Перевізниця", хоча там більше екшену, ніж у "Перші дні".