Знайдено 79 результатів

Спілка мертвих поетів
Спілка мертвих поетів (1989) 2 червня 1989  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.1
Сюжет У фільмі йдеться про вчителя англійської мови та літератури, який надихає своїх учнів змінити бодай щось у своєму житті і пробуджує у них інтерес до поезії та літератури. Дія фільму відбувається у підготовчій школі міста Велтон у штаті Вермонт. Джон Кітінґ – новий викладач англійської мови у консервативному коледжі. Кітінґ надихає учнів відродити «Товариство мертвих поетів», а на своїх заняттях допомагає кожному юнакові знайти свій власний голос у безликому хорі, відкрити для себе прекрасний світ природи та поезії. Результат боротьби студентів за право самовираження — трагічний, а цей фільм нікого не залишає байдужим.
Спілка мертвих поетів Трейлер

Спілка мертвих поетів (1989)

Dead Poets Society

6+
США   2 год 8 хв
Читати опис У фільмі йдеться про вчителя англійської мови та літератури, який надихає своїх учнів змінити бодай щось у своєму житті і пробуджує у них інтерес до поезії та літератури. Дія фільму відбувається у підготовчій школі міста Велтон у штаті Вермонт. Джон Кітінґ – новий викладач англійської мови у консервативному коледжі. Кітінґ надихає учнів відродити «Товариство мертвих поетів», а на своїх заняттях допомагає кожному юнакові знайти свій власний голос у безликому хорі, відкрити для себе прекрасний світ природи та поезії. Результат боротьби студентів за право самовираження — трагічний, а цей фільм нікого не залишає байдужим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (231)  IMDb: 8.1 (554081)
Моя оцінка:
/10
Stand and Deliver (1988) 11 березня 1988 8.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Jaime Escalante is a mathematics teacher in a school in a hispanic neighbourhood. Convinced that his students have potential, he adopts unconventional teaching methods to try and turn gang members and no-hopers into some of the country's top algebra and calculus students.
Трейлер

Stand and Deliver (1988)

Stand and Deliver

США   1 год 43 хв
Читати опис (англ.) Jaime Escalante is a mathematics teacher in a school in a hispanic neighbourhood. Convinced that his students have potential, he adopts unconventional teaching methods to try and turn gang members and no-hopers into some of the country's top algebra and calculus students.
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.3 (22531)
Моя оцінка:
/10
Клас
Клас (2008) 24 вересня 2008  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Франсуа і його колеги-вчителі готуються до нового року в середній школі в неблагополучному районі. Він не зарозумілий і не дуже суворий, його екстравагантна прямота часто шокує учнів. Але його педагогічна етика зазнає випробування, коли учні починають ставити під питання його методи викладання...
Клас Трейлер

Клас (2008)

The Class

16+
Франція   2 год 8 хв
Читати опис Франсуа і його колеги-вчителі готуються до нового року в середній школі в неблагополучному районі. Він не зарозумілий і не дуже суворий, його екстравагантна прямота часто шокує учнів. Але його педагогічна етика зазнає випробування, коли учні починають ставити під питання його методи викладання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (18)  IMDb: 7.5 (36595)
Моя оцінка:
/10
Посмішка Мони Лізи
Посмішка Мони Лізи (2003) 19 грудня 2003  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.6
Сюжет Дія картини відбувається у 1953 р. Кетрін Вотсон (Робертс), випускниця університету в Берклі, що славиться своїм лібералізмом, приїздить у Нову Англію викладати історію мистецтва у консервативному коледжі. Кетрін намагається навчити своїх учениць самостійності і примусити їх мріяти про життя більш цікаве, ніж у домогосподарок...
Посмішка Мони Лізи Трейлер

Посмішка Мони Лізи (2003)

Mona Lisa Smile

12+
США   1 год 57 хв
Читати опис Дія картини відбувається у 1953 р. Кетрін Вотсон (Робертс), випускниця університету в Берклі, що славиться своїм лібералізмом, приїздить у Нову Англію викладати історію мистецтва у консервативному коледжі. Кетрін намагається навчити своїх учениць самостійності і примусити їх мріяти про життя більш цікаве, ніж у домогосподарок...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (48)  IMDb: 6.6 (92029)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Опус містера Голланда
Опус містера Голланда (1995) 29 грудня 1995  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.3
Сюжет Для геніального композитора, який живе музикою, найстрашнішим ударом виявляється народження глухого сина, який ніколи не зможе почути музику. І ніхто не в силах щось змінити. Тільки любов до сина і до музики допомагає містерові Голланду створити свій опус, який можуть «чути» навіть глухі.
Опус містера Голланда Трейлер

Опус містера Голланда (1995)

Mr. Holland's Opus

6+
США   2 год 23 хв
Читати опис Для геніального композитора, який живе музикою, найстрашнішим ударом виявляється народження глухого сина, який ніколи не зможе почути музику. І ніхто не в силах щось змінити. Тільки любов до сина і до музики допомагає містерові Голланду створити свій опус, який можуть «чути» навіть глухі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (4)  IMDb: 7.3 (41971)
Моя оцінка:
/10
Любителі історії
Любителі історії (2006) 2 жовтня 2006  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 6.8
Сюжет «Любителі історії» зняті за п’єсою знаного британського драматурга Елана Беннета, що вона ішла в Національному театрі Лондона протягом 2004-2005 років. І всі виконавці головних ролей у виставі грають їх також у фільмі. Варто ще зауважити, що режисер стрічки Ніколас Гітнер, принаймні, на той час був керівником згаданого театру. Й безумовно, від театральности в такому визначеному сюжеті відійти було неможливо, але й насильно її долати також не випадало.

У результі, постає історія, в якій немає яскравих подій чи складних переворотних моментів, у якій превалює не дія, а дещо інше. Скажімо, тут багато діалогів – про сенс життя, про літературу і, безумовно, належним чином – про історію. Й тут часом дискутуються проблеми, що їх і в житті зазвичай воліють не піднімати.
Любителі історії Трейлер

Любителі історії (2006)

The History Boys

18+
Велика Британія   1 год 49 хв
Читати опис «Любителі історії» зняті за п’єсою знаного британського драматурга Елана Беннета, що вона ішла в Національному театрі Лондона протягом 2004-2005 років. І всі виконавці головних ролей у виставі грають їх також у фільмі. Варто ще зауважити, що режисер стрічки Ніколас Гітнер, принаймні, на той час був керівником згаданого театру. Й безумовно, від театральности в такому визначеному сюжеті відійти було неможливо, але й насильно її долати також не випадало.

У результі, постає історія, в якій немає яскравих подій чи складних переворотних моментів, у якій превалює не дія, а дещо інше. Скажімо, тут багато діалогів – про сенс життя, про літературу і, безумовно, належним чином – про історію. Й тут часом дискутуються проблеми, що їх і в житті зазвичай воліють не піднімати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (6)  IMDb: 6.8 (21580)
Моя оцінка:
/10
Відчуження
Відчуження (2011) 24 квітня 2011  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.7
Сюжет Позаштатний вчитель, маневруючи між класними кімнатами, намагається знайти підхід до учнів і колег. Раніше не затримуючись ні в одному місці надовго, він захищає себе від емоційної прихильності. Але на цей раз його почуття пробуджує знайомство з трьома жіночими персонажами...
Відчуження Трейлер

Відчуження (2011)

Detachment

16+
США   1 год 38 хв
Читати опис Позаштатний вчитель, маневруючи між класними кімнатами, намагається знайти підхід до учнів і колег. Раніше не затримуючись ні в одному місці надовго, він захищає себе від емоційної прихильності. Але на цей раз його почуття пробуджує знайомство з трьома жіночими персонажами...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (154)  IMDb: 7.7 (100446)
Моя оцінка:
/10
Письменники волі
Письменники волі (2007) 5 січня 2007  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.6
Сюжет Розповідь про нелегкі будні вчительки англійської мови, що викладає в одній з шкіл каліфорнійського містечка Лонг-Біч. Її учні - майже суцільно суб'єкти, для яких англійський зовсім не є рідною мовою. До всього іншого, Лонг-Біч славиться своїми бандитськими традиціями.
Письменники волі Трейлер

Письменники волі (2007)

Freedom Writers

16+
Німеччина, США   2 год 3 хв
Читати опис Розповідь про нелегкі будні вчительки англійської мови, що викладає в одній з шкіл каліфорнійського містечка Лонг-Біч. Її учні - майже суцільно суб'єкти, для яких англійський зовсім не є рідною мовою. До всього іншого, Лонг-Біч славиться своїми бандитськими традиціями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (75)  IMDb: 7.6 (85881)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

До побачення, містер Чіпс
До побачення, містер Чіпс (1939) 28 липня 1939 7.0 imdb 7.9
Сюжет Старий вчитель згадує своє довге життя і багаторічну викладацьку кар'єру в школі-інтернаті для хлопчиків. Він вивчив кілька поколінь дітлахів, пам'ятав всіх своїх учнів, які стали для нього справжньою родиною, а також одруження, яке перевернуло все його життя.
До побачення, містер Чіпс Трейлер

До побачення, містер Чіпс (1939)

Goodbye, Mr. Chips

Велика Британія   1 год 54 хв
Читати опис Старий вчитель згадує своє довге життя і багаторічну викладацьку кар'єру в школі-інтернаті для хлопчиків. Він вивчив кілька поколінь дітлахів, пам'ятав всіх своїх учнів, які стали для нього справжньою родиною, а також одруження, яке перевернуло все його життя.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.9 (11663)
Моя оцінка:
/10
Тріумф - Історія Рона Кларка
Тріумф - Історія Рона Кларка (2006) 13 серпня 2006  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.5
Сюжет Педагог-ідеаліст залишає провінцію, щоб викладати в одній зі шкіл Нью-Йорка, що має погану славу, де він використовує всю свою пристрасть і інноваційні методи, щоб надихнути і запалити серця своїх нових учнів.
Тріумф - Історія Рона Кларка Трейлер

Тріумф - Історія Рона Кларка (2006)

The Ron Clark Story

США, Канада   1 год 30 хв
Читати опис Педагог-ідеаліст залишає провінцію, щоб викладати в одній зі шкіл Нью-Йорка, що має погану славу, де він використовує всю свою пристрасть і інноваційні методи, щоб надихнути і запалити серця своїх нових учнів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (32)  IMDb: 7.5 (12605)
Моя оцінка:
/10
To Sir, with Love (1967) 14 червня 1967 5.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Idealistic engineer-trainee and his experiences in teaching a group of rambunctious white high school students from the slums of London's East End.
Трейлер

To Sir, with Love (1967)

To Sir, with Love

Велика Британія   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) Idealistic engineer-trainee and his experiences in teaching a group of rambunctious white high school students from the slums of London's East End.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.6 (20636)
Моя оцінка:
/10
Пан Лазар
Пан Лазар (2011) 10 вересня 2011 6.5 imdb 7.5
Сюжет (англ.) During a harsh Montréal winter, an elementary-school class is left reeling after its teacher commits suicide. Bachir Lazhar, a charismatic Algerian immigrant, steps in as the substitute teacher for the classroom of traumatized children. All the while, he must keep his personal life tucked away: the fact that he is seeking political refuge in Québec – and that he, like the children, has suffered an appalling loss.
Пан Лазар Трейлер

Пан Лазар (2011)

Monsieur Lazhar

Канада   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) During a harsh Montréal winter, an elementary-school class is left reeling after its teacher commits suicide. Bachir Lazhar, a charismatic Algerian immigrant, steps in as the substitute teacher for the classroom of traumatized children. All the while, he must keep his personal life tucked away: the fact that he is seeking political refuge in Québec – and that he, like the children, has suffered an appalling loss.
КіноБаза: 6.5 (7)  IMDb: 7.5 (21253)
Моя оцінка:
/10
Напів-Нельсон
Напів-Нельсон (2006) 11 серпня 2006 6.8 imdb 7.1
Сюжет Вчитель середньої школи вживає наркотики… Він починає дружити зі своєю ученицею, після того як вона розкриває його секрет. У що ж виллється ця дивна дружба?
Напів-Нельсон Трейлер

Напів-Нельсон (2006)

Half Nelson

18+
США   1 год 46 хв
Читати опис Вчитель середньої школи вживає наркотики… Він починає дружити зі своєю ученицею, після того як вона розкриває його секрет. У що ж виллється ця дивна дружба?
КіноБаза: 6.8 (28)  IMDb: 7.1 (92493)
Моя оцінка:
/10
The Prime of Miss Jean Brodie (1969) 24 лютого 1969 9.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A headstrong young teacher in a private school in 1930s Edinburgh ignores the curriculum and influences her impressionable 12 year old charges with her over-romanticized world view.
Трейлер

The Prime of Miss Jean Brodie (1969)

The Prime of Miss Jean Brodie

Велика Британія, США   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) A headstrong young teacher in a private school in 1930s Edinburgh ignores the curriculum and influences her impressionable 12 year old charges with her over-romanticized world view.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.6 (9939)
Моя оцінка:
/10
To Be and to Have (2002) 28 серпня 2002 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A documentary portrait of a one-room school in rural France, where the students (ranging in age from 4 to 11) are educated by a single dedicated teacher.
Трейлер

To Be and to Have (2002)

To Be and to Have

Франція   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) A documentary portrait of a one-room school in rural France, where the students (ranging in age from 4 to 11) are educated by a single dedicated teacher.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (8447)
Моя оцінка:
/10
Blackboard Jungle (1955) 25 березня 1955 9.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) War veteran Rick Dadier is one of three new teachers hired at North Manual High School, an inner city boys school. This is his first teaching assignment, which he needs to support himself and his insecure pregnant wife, Anne. Despite Principle Warnecke's assertions to the contrary, Dadier quickly learns that the rumors of student discipline problems at the school are indeed true. The established teachers at the school try to counsel the newcomers, all inexperienced in such situations, as how best to handle the rowdy students. Regardless, Dadier tries to exert discipline in his class, which provokes a violent response. Dadier believes the student leaders against him are Artie West, but more specifically Gregory Miller, who he thinks uses the fact of being black as a means of racial provocation. Dadier has to decide either to leave and teach at a "real" school, or stay and figure out how to get through to his students. If he decides to stay, he has to figure out who the real disruptive influences are, especially as they have resorted to attacks of a personal nature that affect especially Anne.
Трейлер

Blackboard Jungle (1955)

Blackboard Jungle

США   1 год 41 хв
Читати опис (англ.) War veteran Rick Dadier is one of three new teachers hired at North Manual High School, an inner city boys school. This is his first teaching assignment, which he needs to support himself and his insecure pregnant wife, Anne. Despite Principle Warnecke's assertions to the contrary, Dadier quickly learns that the rumors of student discipline problems at the school are indeed true. The established teachers at the school try to counsel the newcomers, all inexperienced in such situations, as how best to handle the rowdy students. Regardless, Dadier tries to exert discipline in his class, which provokes a violent response. Dadier believes the student leaders against him are Artie West, but more specifically Gregory Miller, who he thinks uses the fact of being black as a means of racial provocation. Dadier has to decide either to leave and teach at a "real" school, or stay and figure out how to get through to his students. If he decides to stay, he has to figure out who the real disruptive influences are, especially as they have resorted to attacks of a personal nature that affect especially Anne.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.4 (9961)
Моя оцінка:
/10
Небезпечні думки
Небезпечні думки (1995) 11 серпня 1995  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Луанн Джонсон після розлучення влаштовується викладачем в коледж. Проте, познайомившися з класом, в якому їй належить працювати, Луанн вирішує негайно піти. Її учні, схожі на запеклих головорізів, просто не помічають нової вчительки. Але перший порив зміняється упертим бажанням переламати ситуацію. У Луанн твердий характер. До того ж, вона служила в елітних частинах морської піхоти, і навички армійської служби можуть дуже стати в нагоді на новому терені.
Небезпечні думки Трейлер

Небезпечні думки (1995)

Dangerous Minds

16+
США   1 год 39 хв
Читати опис Луанн Джонсон після розлучення влаштовується викладачем в коледж. Проте, познайомившися з класом, в якому їй належить працювати, Луанн вирішує негайно піти. Її учні, схожі на запеклих головорізів, просто не помічають нової вчительки. Але перший порив зміняється упертим бажанням переламати ситуацію. У Луанн твердий характер. До того ж, вона служила в елітних частинах морської піхоти, і навички армійської служби можуть дуже стати в нагоді на новому терені.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (22)  IMDb: 6.5 (57485)
Моя оцінка:
/10
Хористи
Хористи (2004) 17 березня 2004  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 7.8
Сюжет Франція, 1949 рік. Зневірившися знайти роботу, вчитель музики Клемент Матьє потрапляє в інтернат для важких підлітків. Там він бачить, до яких жорстоких «виховних заходів» вдається ректор цього закладу Рашан. Чим більше знущається Рашан над хлопчиками, тим агресивніше вони стають.
Добродушного за вдачею Матьє обурюють ці методи, але він не в змозі відкрито протестувати. Але одного разу йому, автору численних музичних творів, які він скромно ховає в своїй кімнаті, приходить в голову чудова ідея: організувати шкільний хор.
Хористи Трейлер

Хористи (2004)

The Chorus

12+
Франція, Швейцарія, Німеччина   1 год 37 хв
Читати опис Франція, 1949 рік. Зневірившися знайти роботу, вчитель музики Клемент Матьє потрапляє в інтернат для важких підлітків. Там він бачить, до яких жорстоких «виховних заходів» вдається ректор цього закладу Рашан. Чим більше знущається Рашан над хлопчиками, тим агресивніше вони стають.
Добродушного за вдачею Матьє обурюють ці методи, але він не в змозі відкрито протестувати. Але одного разу йому, автору численних музичних творів, які він скромно ховає в своїй кімнаті, приходить в голову чудова ідея: організувати шкільний хор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (111)  IMDb: 7.8 (67623)
Моя оцінка:
/10
Lean On Me (1989) 3 березня 1989 4.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) When principal Joe Clark (Morgan Freeman) takes over decaying Eastside High School, he's faced with students wearing gang colors and graffiti-covered walls. Determined to do anything he must to turn the school around, he expels suspected drug dealers, padlocks doors and demands effort and results from students, staff and parents. Autocratic to a fault, this real-life educator put it all on the lin
Трейлер

Lean On Me (1989)

Lean On Me

12+
США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) When principal Joe Clark (Morgan Freeman) takes over decaying Eastside High School, he's faced with students wearing gang colors and graffiti-covered walls. Determined to do anything he must to turn the school around, he expels suspected drug dealers, padlocks doors and demands effort and results from students, staff and parents. Autocratic to a fault, this real-life educator put it all on the lin
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.4 (23128)
Моя оцінка:
/10
Експеримент 2
Експеримент 2 (2008) 11 березня 2008  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет Німеччина. Наші дні. Учитель гімназії Райнер Венджер вирішує провести незвичайний експеримент, для того щоб показати своїм учням як це, жити під диктатурою. Рівно на тиждень нацистський терор і тверда дисципліна починає в стінах школи існувати знову. Неймовірно швидко повчальна ідея виходить із під контролю, приводячи до жахаючих наслідків...
Експеримент 2 Трейлер

Експеримент 2 (2008)

The Wave

16+
Німеччина   1 год 47 хв
Читати опис Німеччина. Наші дні. Учитель гімназії Райнер Венджер вирішує провести незвичайний експеримент, для того щоб показати своїм учням як це, жити під диктатурою. Рівно на тиждень нацистський терор і тверда дисципліна починає в стінах школи існувати знову. Неймовірно швидко повчальна ідея виходить із під контролю, приводячи до жахаючих наслідків...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (64)  IMDb: 7.6 (115770)
Моя оцінка:
/10
Учитель року
Учитель року (2005) 19 лютого 2005  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.4
Сюжет Школа Фолбрук без розуму від нового вчителя! Містер Ді - чарівний, прикольний, винахідливий вигадник! Але у молодого кумира вже з'явився впливовий ворог. Містер Уорнер, буквоїд і педант, має намір одержати звання Вчитель Року, але тепер його шанси різко тануть.
У відчаї містер Уорнер оголошує зухвалому новачку таємну війну, і він готовий йти до кінця! Ситуація розжарюється... Але поки ніхто знає, що у містера Ді є таємниця, яка назавжди змінить життя школи і примусить суперників помиритися, виклавши їм найважливіший урок життя.
Учитель року Трейлер

Учитель року (2005)

School Of Life

0+
Канада, США   1 год 50 хв
Читати опис Школа Фолбрук без розуму від нового вчителя! Містер Ді - чарівний, прикольний, винахідливий вигадник! Але у молодого кумира вже з'явився впливовий ворог. Містер Уорнер, буквоїд і педант, має намір одержати звання Вчитель Року, але тепер його шанси різко тануть.
У відчаї містер Уорнер оголошує зухвалому новачку таємну війну, і він готовий йти до кінця! Ситуація розжарюється... Але поки ніхто знає, що у містера Ді є таємниця, яка назавжди змінить життя школи і примусить суперників помиритися, виклавши їм найважливіший урок життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (30)  IMDb: 6.4 (6256)
Моя оцінка:
/10
Words and Pictures (2013) 22 травня 2014 6.3 imdb 6.6
Сюжет (англ.) An art instructor and an English teacher form a rivalry that ends up with a competition at their school in which students decide whether words or pictures are more important.
Трейлер

Words and Pictures (2013)

Words and Pictures

США, Канада, Австралія   1 год 51 хв
Читати опис (англ.) An art instructor and an English teacher form a rivalry that ends up with a competition at their school in which students decide whether words or pictures are more important.
КіноБаза: 6.3 (8)  IMDb: 6.6 (11498)
Моя оцінка:
/10
Blue Car (2002) 25 квітня 2003 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A troubled young woman is encouraged by a teacher to enter a poetry contest.

Blue Car (2002)

Blue Car

США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A troubled young woman is encouraged by a teacher to enter a poetry contest.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (3722)
Моя оцінка:
/10
Знайти Форрестера
Знайти Форрестера (2000) 21 грудня 2000  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.3
Сюжет Письменник Вільям Форестер довгі роки прожив у добровільному усамітненні. Останній раз про нього чули сорок років тому, коли він випустив у світ чудовий роман, що завоював Пулитцеровську премію. Але з тих пор нікому не вдалося переступити за поріг будинку цього пустельника. Однак 16-літньому парубійкові на ім'я Джамал Уолес вдається проникнути в житло живої легенди й розговорити відлюдного старця. І ця випадкова зустріч виявляється доленосною.
Знайти Форрестера Трейлер

Знайти Форрестера (2000)

Finding Forrester

12+
США   2 год 16 хв
Читати опис Письменник Вільям Форестер довгі роки прожив у добровільному усамітненні. Останній раз про нього чули сорок років тому, коли він випустив у світ чудовий роман, що завоював Пулитцеровську премію. Але з тих пор нікому не вдалося переступити за поріг будинку цього пустельника. Однак 16-літньому парубійкові на ім'я Джамал Уолес вдається проникнути в житло живої легенди й розговорити відлюдного старця. І ця випадкова зустріч виявляється доленосною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (36)  IMDb: 7.3 (90091)
Моя оцінка:
/10
Cheaters (2000) 20 травня 2000 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) In the fall of 1994, a teacher at Chicago's run-down Steinmetz High recruits seven students for an academic decathlon team. They work long hours, preparing for the February regional event, won for ten straight years by a privileged, preppy school. Steinmetz finishes just well enough to be invited to the state meet. When a team member steals a copy of the state test, the teacher and kids face a dilemma: to remain honest, or to cheat and score a victory for kids in underfunded schools. When they do well, they must face a withering barrage of investigations, accusations, lawyers' lies, and reporters' intrusions. Is it all worth it? What lessons does cheating teach?
Трейлер

Cheaters (2000)

Cheaters

США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) In the fall of 1994, a teacher at Chicago's run-down Steinmetz High recruits seven students for an academic decathlon team. They work long hours, preparing for the February regional event, won for ten straight years by a privileged, preppy school. Steinmetz finishes just well enough to be invited to the state meet. When a team member steals a copy of the state test, the teacher and kids face a dilemma: to remain honest, or to cheat and score a victory for kids in underfunded schools. When they do well, they must face a withering barrage of investigations, accusations, lawyers' lies, and reporters' intrusions. Is it all worth it? What lessons does cheating teach?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (3861)
Моя оцінка:
/10
Boston Public (2000—2005) 23 жовтня 2000 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The lives of 10 faculty members at a high school in Boston, Mass. weave in and out of dealing with trouble-makers, having a personal life, and keeping sanity.
Трейлер

Boston Public (2000—2005)

Boston Public

Серіал 4 сезони, 81 епізод Завершений
США   60 хв
Читати опис (англ.) The lives of 10 faculty members at a high school in Boston, Mass. weave in and out of dealing with trouble-makers, having a personal life, and keeping sanity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (6352)
Моя оцінка:
/10
Вчителі
Вчителі (1984) 5 жовтня 1984  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.1
Сюжет У великій міській школі назріває скандал: випускник подав на школу до суду за те, що йому видали атестат незважаючи на те, що він так і залишився неписьменним. Адміністрація школи готова піти на все, щоб не "втратити обличчя", але не всі вчителі згодні з політикою керівництва. Улюбленець школярів, учитель суспільствознавства Алекс Джарелом вирішує підтримати своїх учнів в боротьбі проти порочної шкільної системи, ризикуючи втратити роботу...
Вчителі

Вчителі (1984)

Teachers

США   1 год 47 хв
Читати опис У великій міській школі назріває скандал: випускник подав на школу до суду за те, що йому видали атестат незважаючи на те, що він так і залишився неписьменним. Адміністрація школи готова піти на все, щоб не "втратити обличчя", але не всі вчителі згодні з політикою керівництва. Улюбленець школярів, учитель суспільствознавства Алекс Джарелом вирішує підтримати своїх учнів в боротьбі проти порочної шкільної системи, ризикуючи втратити роботу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.1 (4721)
Моя оцінка:
/10
Waiting for 'Superman' (2010) 24 вересня 2010 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Filmmaker Davis Guggenheim reminds us that education "statistics" have names: Anthony, Francisco, Bianca, Daisy, and Emily, whose stories make up the engrossing foundation of WAITING FOR ...
Трейлер

Waiting for 'Superman' (2010)

Waiting for 'Superman'

США   1 год 51 хв
Читати опис (англ.) Filmmaker Davis Guggenheim reminds us that education "statistics" have names: Anthony, Francisco, Bianca, Daisy, and Emily, whose stories make up the engrossing foundation of WAITING FOR ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (11652)
Моя оцінка:
/10
187
187 (1997) 29 липня 1997 7.6 imdb 6.6
Сюжет Чи знаєте ви, що число 187 у Каліфорнійському кримінальному кодексі означає вбивство? А учні місцевої школи в Брукліні не знали про значення цього числа, тому що набагато цікавіше заробляти реальні гроші, займатися бандитизмом, крадіжками та чимось крутішим. Вчитель Тревор Гарфілд намагається навчити їх доброму, світлому та в їх генетичному коді кодувати бажання вчитися та вивчати нові речі. Незабаром ці студенти намагаються вбити вчителя Гарфілда, і він тікає від цього важкого життя вчителя і, сподіваючись почати все спочатку, переїжджає до Лос -Анджелеса. Однак тут неприємні та брудні привиди минулого не дають йому відпочинку і не збираються випускати бідного вчителя з рук. Все не є безкінечним і терпіння теж... Вчитель більше не в змозі стримувати себе і вирішує провчити підлітків.
187 Трейлер

187 (1997)

One Eight Seven

16+
США   1 год 59 хв
Читати опис Чи знаєте ви, що число 187 у Каліфорнійському кримінальному кодексі означає вбивство? А учні місцевої школи в Брукліні не знали про значення цього числа, тому що набагато цікавіше заробляти реальні гроші, займатися бандитизмом, крадіжками та чимось крутішим. Вчитель Тревор Гарфілд намагається навчити їх доброму, світлому та в їх генетичному коді кодувати бажання вчитися та вивчати нові речі. Незабаром ці студенти намагаються вбити вчителя Гарфілда, і він тікає від цього важкого життя вчителя і, сподіваючись почати все спочатку, переїжджає до Лос -Анджелеса. Однак тут неприємні та брудні привиди минулого не дають йому відпочинку і не збираються випускати бідного вчителя з рук. Все не є безкінечним і терпіння теж... Вчитель більше не в змозі стримувати себе і вирішує провчити підлітків.
КіноБаза: 7.6 (16)  IMDb: 6.6 (25390)
Моя оцінка:
/10
Музика серця
Музика серця (1999) 29 жовтня 1999 8.5 imdb 6.8
Сюжет Після багатьох років заміжжя Роберта залишилася одна з двома дітьми — чоловік пішов, і тепер, здається, все життя зруйноване. Але Роберта розумна і енергійна; вона вирішує, що більше нікому не дозволить вказувати, що їй робити. Сповнена надій на майбутнє, Роберта переїжджає до найнеспокійнішого району Штатів — знаменитий Східний Гарлем, де знаходить посаду викладача музики в школі.
Музика серця Трейлер

Музика серця (1999)

Music of the Heart

16+
США   2 год 4 хв
Читати опис Після багатьох років заміжжя Роберта залишилася одна з двома дітьми — чоловік пішов, і тепер, здається, все життя зруйноване. Але Роберта розумна і енергійна; вона вирішує, що більше нікому не дозволить вказувати, що їй робити. Сповнена надій на майбутнє, Роберта переїжджає до найнеспокійнішого району Штатів — знаменитий Східний Гарлем, де знаходить посаду викладача музики в школі.
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.8 (13392)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: