Серіал про політично-економічний конфлікт між урядом Данії та самоврядуванням Ґренландії, яке намагається розширити свої повноваження. В Ґренландії відкривають родовища нафти, канадійська акціонерна компанія починає буріння свердловин, але виявляється, що компанія вже не до кінця канадійська. І тут зʼявляються росіяни, а потім і китайці...

Серіал знятий якісно і професійно, відчувається цей особливий нордичний різновид серіалів, коли глобальний розмах перетинається із домашнім затишком. Серіал на силу намагається показати сильних жінок у політиці та журналістиці і це трохи втомлює.

В серіалі є одна згадка про російську агресію в Україні і про анексію Криму. Загальна тема обертається навколо кліматичних змін, нафти в Ґренландії, культурних особливостей Ґренландії, яких не розуміють урядовці Копенгагена і власне питання незалежости Ґренландії.

Але незрозуміло, хто в серіалі є поганим, а хто добрим, інколи складається враження, що всі є добрими, що всі складають єдину картину, к ... отра веде до загального блага, але це лише данський погляд на світ...

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: