Знайдено 40 результатів

Нарко: Мексика
Нарко: Мексика (2018—2021) 16 листопада 2018  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.4
Сюжет Колишній поліцейський, а нині дрібний торговець маріхуаною, Мігель Анхель Фелікс Ґалардо пробиває собі шлях до керівництва злочинної організації і прагне побудувати імперію. Він починає з малого — з травки, а пізніше розширює бізнес до важчих наркотиків. Проникливий і амбітний лідер мріє об'єднати розрізнених мексиканських лідерів у велику мережу, яка буде вирощувати, обробляти і перевозити речовини з його рідної країни у США. Противником мексиканського злочинного світу виступить агент Енріке "Кікі" Камарена з Управління по боротьбі з наркотиками. Повний рішучості нарешті засадити за ґрати справжніх наркобаронів, він швидко розуміє, що його завдання виявляється набагато складнішим, ніж він собі міг уявити.
Нарко: Мексика Трейлер

Нарко: Мексика (2018—2021)

Narcos: Mexico

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Завершений
США   50 хв
Читати опис Колишній поліцейський, а нині дрібний торговець маріхуаною, Мігель Анхель Фелікс Ґалардо пробиває собі шлях до керівництва злочинної організації і прагне побудувати імперію. Він починає з малого — з травки, а пізніше розширює бізнес до важчих наркотиків. Проникливий і амбітний лідер мріє об'єднати розрізнених мексиканських лідерів у велику мережу, яка буде вирощувати, обробляти і перевозити речовини з його рідної країни у США. Противником мексиканського злочинного світу виступить агент Енріке "Кікі" Камарена з Управління по боротьбі з наркотиками. Повний рішучості нарешті засадити за ґрати справжніх наркобаронів, він швидко розуміє, що його завдання виявляється набагато складнішим, ніж він собі міг уявити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (33)  IMDb: 8.4 (92780)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Шибайголова
Шибайголова (2015—2018) 10 квітня 2015  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.6
Сюжет Сліпий з дитинства адвокат Метт Мердок використовує інші неймовірно посилені почуття для боротьби зі злочинністю на вулицях нічної Пекельної кухні у Нью-Йорку під ім'ям Шибайголова.
Шибайголова Трейлер

Шибайголова (2015—2018)

Daredevil

17+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
США   54 хв
Читати опис Сліпий з дитинства адвокат Метт Мердок використовує інші неймовірно посилені почуття для боротьби зі злочинністю на вулицях нічної Пекельної кухні у Нью-Йорку під ім'ям Шибайголова.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (202)  IMDb: 8.6 (474279)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Студія 30
Студія 30 (2006—2013) 11 жовтня 2006  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 8.3
Сюжет Команді придуркуватих сценаристів популярного телешоу «The Girlie Show» на чолі з Ліз Лемон призначають нового боса - Джека Донагі. А той, у свою чергу, насамперед запрошує в шоу нову зірку - напівбожевільного чорного коміка Трейсі Джордана, таку собі пародію на Мартіна Лоуренса. У підсумку, на робочому місці починається повний хаос: сценаристи проти боса, нова зірка проти сценаристів, старі актори незадоволені усіма, а тут ще й незрозумілий секретар Кенет, по якому не зовсім ясно, чи дійсно він непрохідний дебіл, або насправді великий хитрун.
Студія 30 Трейлер

Студія 30 (2006—2013)

30 Rock

12+
Серіал 7 сезонів, 138 епізодів Завершений
США   22 хв
Читати опис Команді придуркуватих сценаристів популярного телешоу «The Girlie Show» на чолі з Ліз Лемон призначають нового боса - Джека Донагі. А той, у свою чергу, насамперед запрошує в шоу нову зірку - напівбожевільного чорного коміка Трейсі Джордана, таку собі пародію на Мартіна Лоуренса. У підсумку, на робочому місці починається повний хаос: сценаристи проти боса, нова зірка проти сценаристів, старі актори незадоволені усіма, а тут ще й незрозумілий секретар Кенет, по якому не зовсім ясно, чи дійсно він непрохідний дебіл, або насправді великий хитрун.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (11)  IMDb: 8.3 (131898)
Моя оцінка:
/10
Останнє королівство
Останнє королівство (2015—2022) 10 жовтня 2015  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Останнє королівство Трейлер

Останнє королівство (2015—2022)

The Last Kingdom

Серіал 5 сезонів, 46 епізодів Завершений
Велика Британія   60 хв
Читати опис 872-й рік. Чимало королівств, що нині об’єднані в Англію, схилили голову перед іноземним загарбником – данами. Нескореним і самотнім у своїй боротьбі лишається тільки Велике Королівство Вессекса під проводом короля Альфреда. На тлі цих буремних подій проходить життя нашого героя, Утреда. Він, син дворянина-саксонця, потрапляє в полон до данів, і ті виховують його як свого. Змушений обирати між землею, де він народився, і народом, який його виховав, Утред намагається відшукати своє "я". Хто він? Саксонець чи дан? Прагнучи повернути втрачені права, Утред мусить здолати небезпечний шлях на межі між двома сторонами конфлікту, якщо хоче зробити свій внесок у народження нової держави і, зрештою, повернути собі належні йому споконвіку землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (54)  IMDb: 8.5 (165405)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Мілдред Пірс
Мілдред Пірс (2011) 27 березня 2011  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Мілдред Пірс опиняється у важкій ситуації. Вона стає самотньою матір’ю з двома дітьми. І все це за часів Великої Депресії, коли практично неможливо знайти роботу. Однак Мілдред змушена знайти вихід із критичної ситуації. Заради своїх дітей.
Мілдред Пірс Трейлер

Мілдред Пірс (2011)

Mildred Pierce

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
США   5 год 36 хв
Читати опис Мілдред Пірс опиняється у важкій ситуації. Вона стає самотньою матір’ю з двома дітьми. І все це за часів Великої Депресії, коли практично неможливо знайти роботу. Однак Мілдред змушена знайти вихід із критичної ситуації. Заради своїх дітей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (15)  IMDb: 7.6 (24060)
Моя оцінка:
/10
Сокіл та Зимовий солдат
Сокіл та Зимовий солдат (2021) 19 березня 2021  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.1
Сюжет Сем Вілсон — людина, яка повинна врятувати світ. Головний герой приміряє на себе образ нового Капітана Америка, тим самим ставши на захист всіх тих, хто знаходиться під загрозою загибелі від сил темряви. Чоловік отримує відповідальну місію від Стіва Роджерса, вплітаючись в низку неймовірних подій. Бакі, в свою чергу, прагне до того, щоб ближче познайомитися з іншими людьми, пізнати цей світ детально і налагодити зв’язки з тими, хто йому дорогий.
Сокіл та Зимовий солдат Трейлер

Сокіл та Зимовий солдат (2021)

The Falcon and the Winter Soldier

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
США   50 хв
Читати опис Сем Вілсон — людина, яка повинна врятувати світ. Головний герой приміряє на себе образ нового Капітана Америка, тим самим ставши на захист всіх тих, хто знаходиться під загрозою загибелі від сил темряви. Чоловік отримує відповідальну місію від Стіва Роджерса, вплітаючись в низку неймовірних подій. Бакі, в свою чергу, прагне до того, щоб ближче познайомитися з іншими людьми, пізнати цей світ детально і налагодити зв’язки з тими, хто йому дорогий.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (163)  IMDb: 7.1 (251540)
Моя оцінка:
/10
Гудіні
Гудіні (2014) 1 вересня 2014  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Розповідь про пройдений ілюзіоністом шлях - від злидарювання до всесвітньої популярності. Гудіні з'являється не тільки популярним фокусником, але й британським шпигуном, що тісно співробітничає з розвідкою й поліцією.
Гудіні Трейлер

Гудіні (2014)

Houdini

Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
США, Канада   2 год 54 хв
Читати опис Розповідь про пройдений ілюзіоністом шлях - від злидарювання до всесвітньої популярності. Гудіні з'являється не тільки популярним фокусником, але й британським шпигуном, що тісно співробітничає з розвідкою й поліцією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (55)  IMDb: 7.3 (12335)
Моя оцінка:
/10
Твін Пікс
Твін Пікс (1990—2017) 8 квітня 1990  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.8
Сюжет аскаво просимо у Твін Пікс! Тихе містечко в мальовничій долині, де можна скуштувати неймовірно смачну каву та домашнього вишневого пирога. Твін Пікс нагадує квітуче місце, де живуть порядні громадяни, які віддані сімейним традиціям. На перший погляд їхнє життя схоже на ідилію. Але тільки на перший погляд. Бо усе тут зовсім не таке, яким здається, і кожному є що приховувати.
Твін Пікс Трейлер

Твін Пікс (1990—2017)

Twin Peaks

16+
Серіал 3 сезони, 48 епізодів Завершений
Топ #57 серіал
США   47 хв
Читати опис аскаво просимо у Твін Пікс! Тихе містечко в мальовничій долині, де можна скуштувати неймовірно смачну каву та домашнього вишневого пирога. Твін Пікс нагадує квітуче місце, де живуть порядні громадяни, які віддані сімейним традиціям. На перший погляд їхнє життя схоже на ідилію. Але тільки на перший погляд. Бо усе тут зовсім не таке, яким здається, і кожному є що приховувати.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (215)  IMDb: 8.8 (215157)
Моя оцінка:
/10
Салемз Лот
Салемз Лот (2004) 20 червня 2004  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.1
Сюжет Салєм ... Ще в 17 столітті це містечко прославилося моторошною історією - процесом Салємських відьом ... Все розпочалося з того, що в провінційному американському містечку стали пропадати люди - поодинці і цілими сім'ями.Їх не могли знайти ні родичі, ні навіть поліція. А коли надія зникла, здавалося, назавжди, зниклі повернулися, і містечко здригнулося від жаху ...
Салемз Лот

Салемз Лот (2004)

Salem's Lot

18+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
США   3 год 1 хв
Читати опис Салєм ... Ще в 17 столітті це містечко прославилося моторошною історією - процесом Салємських відьом ... Все розпочалося з того, що в провінційному американському містечку стали пропадати люди - поодинці і цілими сім'ями.Їх не могли знайти ні родичі, ні навіть поліція. А коли надія зникла, здавалося, назавжди, зниклі повернулися, і містечко здригнулося від жаху ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (10)  IMDb: 6.1 (11299)
Моя оцінка:
/10
Вгамуй свій ентузіазм
Вгамуй свій ентузіазм (2000—2024) 15 жовтня 2000 9.0 imdb 8.8
Сюжет Цей комедійний серіал є унікальним у своєму роді. Ларрі Девід зважився зняти історію про самого себе. Цей хлопець каже те, що думає; він конфліктує з усім світом, тому проблеми постійно переслідують його, але Ларрі не має бажання прогинатися і здаватися.
Вгамуй свій ентузіазм Трейлер

Вгамуй свій ентузіазм (2000—2024)

Curb Your Enthusiasm

Серіал 12 сезонів, 120 епізодів Завершений
США   30 хв
Читати опис Цей комедійний серіал є унікальним у своєму роді. Ларрі Девід зважився зняти історію про самого себе. Цей хлопець каже те, що думає; він конфліктує з усім світом, тому проблеми постійно переслідують його, але Ларрі не має бажання прогинатися і здаватися.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 8.8 (146734)
Моя оцінка:
/10
Темна матерія
Темна матерія (2015—2017) 12 червня 2015 7.2 imdb 7.5
Сюжет Глибоко в космосі блукає пошкоджений корабель-привид. Несподівано екіпаж пробуджується від анабіозу, але ніхто з шістки не може згадати нічого ні про своє минуле, ані про те, як вони опинилися посеред темряви на незнайомому судні.
Темна матерія Трейлер

Темна матерія (2015—2017)

Dark Matter

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
Канада   42 хв
Читати опис Глибоко в космосі блукає пошкоджений корабель-привид. Несподівано екіпаж пробуджується від анабіозу, але ніхто з шістки не може згадати нічого ні про своє минуле, ані про те, як вони опинилися посеред темряви на незнайомому судні.
КіноБаза: 7.2 (46)  IMDb: 7.5 (44964)
Моя оцінка:
/10
Наш прапор означає смерть
Наш прапор означає смерть (2022—2023) 3 березня 2022  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет XVIII століття. Аристократ Стід Боннет зачаровується романтикою піратських пригод, цурається всього, кидає сім’ю, купує корабель і вирушає грабувати торгові судна.
Наш прапор означає смерть Трейлер

Наш прапор означає смерть (2022—2023)

Our Flag Means Death

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Скасований
США   30 хв
Читати опис XVIII століття. Аристократ Стід Боннет зачаровується романтикою піратських пригод, цурається всього, кидає сім’ю, купує корабель і вирушає грабувати торгові судна.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (30)  IMDb: 7.8 (42874)
Моя оцінка:
/10
Вавилон 5
Вавилон 5 (1994—1998) 26 січня 1994  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет "Проект "Вавилон" був нашою останньою надією на мир. Це незалежний восьмикілометровий світ, розташований на нейтральній території. Місце торгівлі та дипломатії для чверті мільйона людей та чужинців. Яскравий маяк, що сяє у нічному безмежжі. Це було на зорі третього тисячоліття, того самого року, коли людство опинилось у вирі великої війни. Це історія останньої зі станцій Вавилон, року 2259, назва станції - "Вавилон 5"".
На початку 2259 року, капітан Джон Шерідан замінює Синклера, якого відправили до менбарців, на посту війського начальника станції. Капітан Шерідан та його нові підлеглі потроху починають здогадуватись, що вбивство президента Сантьяго - це не звичайний терористичний акт, і до організації вибуху причетні люди, як високих посадових кіл Землі, так і Психо-аналітичного корпусу.
Вавилон 5 Трейлер

Вавилон 5 (1994—1998)

Babylon 5

12+
Серіал 5 сезонів, 110 епізодів Завершений
США   45 хв
Читати опис "Проект "Вавилон" був нашою останньою надією на мир. Це незалежний восьмикілометровий світ, розташований на нейтральній території. Місце торгівлі та дипломатії для чверті мільйона людей та чужинців. Яскравий маяк, що сяє у нічному безмежжі. Це було на зорі третього тисячоліття, того самого року, коли людство опинилось у вирі великої війни. Це історія останньої зі станцій Вавилон, року 2259, назва станції - "Вавилон 5"".
На початку 2259 року, капітан Джон Шерідан замінює Синклера, якого відправили до менбарців, на посту війського начальника станції. Капітан Шерідан та його нові підлеглі потроху починають здогадуватись, що вбивство президента Сантьяго - це не звичайний терористичний акт, і до організації вибуху причетні люди, як високих посадових кіл Землі, так і Психо-аналітичного корпусу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (25)  IMDb: 8.4 (34588)
Моя оцінка:
/10
2010
2010 (1984) 6 грудня 1984  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A joint American-Soviet space expedition is sent to Jupiter to learn went happened to the U.S.S. Discovery against a backdrop of growing global tensions. Among the mysteries the expedition must explain are the appearance of a huge black monolith in Jupiter's orbit and the fate of H.A.L., the Discovery's sentient computer.
2010 Трейлер

2010 (1984)

2010

16+
США   1 год 56 хв
Читати опис (англ.) A joint American-Soviet space expedition is sent to Jupiter to learn went happened to the U.S.S. Discovery against a backdrop of growing global tensions. Among the mysteries the expedition must explain are the appearance of a huge black monolith in Jupiter's orbit and the fate of H.A.L., the Discovery's sentient computer.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (15)  IMDb: 6.7 (57154)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Луїс Міґель: Серіал
Луїс Міґель: Серіал (2018—2021) 22 квітня 2018 0.0 imdb 8.0
Сюжет Цей драматичний серіал розповідає біографію відомої мексиканської зірки Луїса Міґеля, який назавжди підкорив своєю музикою слухачів із Латинської Америки й усього світу.
Луїс Міґель: Серіал

Луїс Міґель: Серіал (2018—2021)

Luis Miguel: The Series

Серіал 3 сезони, 27 епізодів Завершений
Мексика   60 хв
Читати опис Цей драматичний серіал розповідає біографію відомої мексиканської зірки Луїса Міґеля, який назавжди підкорив своєю музикою слухачів із Латинської Америки й усього світу.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (5109)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Дроти
Дроти (2002—2008) 2 червня 2002 8.0 imdb 9.3
Сюжет Підрозділ поліцейських в Балтіморі намагається за допомогою спеціальних засобів і заходів по прослуховуванню і прихованої відеозйомки довести до суду розслідування злочинів організованих злочинних груп, які займаються незаконним розповсюдженням наркотиків.
Дроти Трейлер

Дроти (2002—2008)

The Wire

18+
Серіал 5 сезонів, 60 епізодів Завершений
США   59 хв
Читати опис Підрозділ поліцейських в Балтіморі намагається за допомогою спеціальних засобів і заходів по прослуховуванню і прихованої відеозйомки довести до суду розслідування злочинів організованих злочинних груп, які займаються незаконним розповсюдженням наркотиків.
КіноБаза: 8.0 (60)  IMDb: 9.3 (376861)
Моя оцінка:
/10
Тед Лассо
Тед Лассо (2020—) 14 серпня 2020  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.8
Сюжет Тед Лассо, американський тренер з футболу, переїжджає до Англії, коли його найняли керувати футбольною командою — незважаючи на відсутність досвіду. З цинічними гравцями та сумнівним містечком, чи змусить він їх побачити Шлях Теда Лассо?
Тед Лассо Трейлер

Тед Лассо (2020—)

Ted Lasso

Серіал 3 сезони, 34 епізоди Поновлений серіал
Топ #30 серіал
США, Велика Британія   30 хв
Читати опис Тед Лассо, американський тренер з футболу, переїжджає до Англії, коли його найняли керувати футбольною командою — незважаючи на відсутність досвіду. З цинічними гравцями та сумнівним містечком, чи змусить він їх побачити Шлях Теда Лассо?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (174)  IMDb: 8.8 (347186)
Моя оцінка:
/10
Закон і порядок: злочинні наміри
Закон і порядок: злочинні наміри (2001—2011) 30 вересня 2001  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Постійними діючими особами серіалу є нью-йоркські детективи департаменту з розслідування вбивств. Головний герой - проникливий детектив Роберт Горен працює в парі з жінкою-детективом Алекс Імс. Очолює департамент капітан Дікінс. У кожній серії ця згуртована команда стикається з найстрашнішими злочинами і з тими, хто їх скоїв.
Закон і порядок: злочинні наміри Трейлер

Закон і порядок: злочинні наміри (2001—2011)

Law & Order: Criminal Intent

16+
Серіал 10 сезонів, 195 епізодів Завершений
США   60 хв
Читати опис Постійними діючими особами серіалу є нью-йоркські детективи департаменту з розслідування вбивств. Головний герой - проникливий детектив Роберт Горен працює в парі з жінкою-детективом Алекс Імс. Очолює департамент капітан Дікінс. У кожній серії ця згуртована команда стикається з найстрашнішими злочинами і з тими, хто їх скоїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.6 (27854)
Моя оцінка:
/10
Емма
Емма (2009) 4 жовтня 2009 8.1 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Emma Woodhouse seems to be perfectly content, to have a loving father for whom she cares, friends, and a home. But Emma has a terrible habit: matchmaking. She cannot resist finding suitors for her friends, most of all Harriet Smith.
Емма Трейлер

Емма (2009)

Emma

16+
Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
Велика Британія   4 год 0 хв
Читати опис (англ.) Emma Woodhouse seems to be perfectly content, to have a loving father for whom she cares, friends, and a home. But Emma has a terrible habit: matchmaking. She cannot resist finding suitors for her friends, most of all Harriet Smith.
КіноБаза: 8.1 (8)  IMDb: 8.1 (18025)
Моя оцінка:
/10
Тесс з роду Д’Ербервіллів
Тесс з роду Д’Ербервіллів (2008) 14 вересня 2008 4.3 imdb 7.6
Сюжет 4-серійна телеадаптація книжки де йдеться про безпорадність жінки, інтимний зв’язок, позашлюбну дитину і подвійні стандарти тодішнього суспільства. Серіал не лише тонко відтворює текст, він знятий довершено з естетичної точки зору. Щемка, трагічна історія юної Тесс представлена інтригуюче і жваво, поєднання розкішних краєвидів, архітектури, прекрасних костюмів та переконливих привабливих акторів робить міні-серіал справжньою насолодою для очей.
Тесс з роду Д’Ербервіллів Трейлер

Тесс з роду Д’Ербервіллів (2008)

Tess of the D'Urbervilles

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
Велика Британія, США   4 год 0 хв
Читати опис 4-серійна телеадаптація книжки де йдеться про безпорадність жінки, інтимний зв’язок, позашлюбну дитину і подвійні стандарти тодішнього суспільства. Серіал не лише тонко відтворює текст, він знятий довершено з естетичної точки зору. Щемка, трагічна історія юної Тесс представлена інтригуюче і жваво, поєднання розкішних краєвидів, архітектури, прекрасних костюмів та переконливих привабливих акторів робить міні-серіал справжньою насолодою для очей.
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 7.6 (6620)
Моя оцінка:
/10
Voyage to the Bottom of the Sea (1964—1968) 14 вересня 1964 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Voyage chronicled the adventures of the world's first privately owned nuclear submarine, the SSRN Seaview. Designed by Admiral Harriman Nelson, she was a tool of oceanographic research for the Nelson Institute of Marine Research. Though the show is known for its "monster" episodes, many plots were veiled commentaries of what was happening in the news. Such plotlines as nuclear doomsday, pollution of natural resources, foreign threat, and theft of American technology are all still relevant today.
Трейлер

Voyage to the Bottom of the Sea (1964—1968)

Voyage to the Bottom of the Sea

Серіал 4 сезони, 110 епізодів Завершений
США   52 хв
Читати опис (англ.) Voyage chronicled the adventures of the world's first privately owned nuclear submarine, the SSRN Seaview. Designed by Admiral Harriman Nelson, she was a tool of oceanographic research for the Nelson Institute of Marine Research. Though the show is known for its "monster" episodes, many plots were veiled commentaries of what was happening in the news. Such plotlines as nuclear doomsday, pollution of natural resources, foreign threat, and theft of American technology are all still relevant today.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (4201)
Моя оцінка:
/10
Мисливець за розумом
Мисливець за розумом (2017—2019) 13 жовтня 2017  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.6
Сюжет Серіал знятий Девідом Фінчером за книгою колишнього спецагента Джона Дуґласа «Мисливець за розумом: За кулісами елітного відділу криміналістів ФБР». Робота Дуґласа вважається однією з найкращих книг про формування психологічного портрету серійних маніяків.
Мисливець за розумом Трейлер

Мисливець за розумом (2017—2019)

Mindhunter

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Скасований
Топ #42 серіал
США   60 хв
Читати опис Серіал знятий Девідом Фінчером за книгою колишнього спецагента Джона Дуґласа «Мисливець за розумом: За кулісами елітного відділу криміналістів ФБР». Робота Дуґласа вважається однією з найкращих книг про формування психологічного портрету серійних маніяків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (200)  IMDb: 8.6 (335186)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Справжні жінки
Справжні жінки (1997) 18 травня 1997 6.3 imdb 6.6
Сюжет Епічна сага про любов, війну і пригоди. Америка на порозі громадянської війни, важкий час для всіх штатів. Історія життя трьох жінок, їх пристрасна, сильна натура в боротьбі за виживання, в битві з тяжкістю життя. Їх мета — побудувати свою фортецю. З ними поряд їх чоловіки, діти. Вони люблять, ненавидять і мріють… Мріють про щастя, про любов…
Справжні жінки Трейлер

Справжні жінки (1997)

True Women

12+
Серіал 1 сезон, 2 епізоди Мінісеріал Завершений
США   3 год 3 хв
Читати опис Епічна сага про любов, війну і пригоди. Америка на порозі громадянської війни, важкий час для всіх штатів. Історія життя трьох жінок, їх пристрасна, сильна натура в боротьбі за виживання, в битві з тяжкістю життя. Їх мета — побудувати свою фортецю. З ними поряд їх чоловіки, діти. Вони люблять, ненавидять і мріють… Мріють про щастя, про любов…
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.6 (2500)
Моя оцінка:
/10
Хрещений батько Гарлема
Хрещений батько Гарлема (2019—) 29 вересня 2019  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 8.1
Сюжет Кримінальний бос Бампі Джонсон повертається на початку 1960-х років в рідній Гарлем після десяти років, проведених за ґратами. Для того щоб повернути собі вплив, Бампі кидає виклик сім’ї з Генуї, яка прибрала до рук Гарлем і частину Нью-Йорка.
Хрещений батько Гарлема Трейлер

Хрещений батько Гарлема (2019—)

Godfather of Harlem

Серіал 4 сезони, 30 епізодів Поновлений серіал
США   55 хв
Читати опис Кримінальний бос Бампі Джонсон повертається на початку 1960-х років в рідній Гарлем після десяти років, проведених за ґратами. Для того щоб повернути собі вплив, Бампі кидає виклик сім’ї з Генуї, яка прибрала до рук Гарлем і частину Нью-Йорка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (15)  IMDb: 8.1 (20815)
Моя оцінка:
/10
Спочатку було Життя
Спочатку було Життя (1986—1988) 17 червня 1987  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.2
Сюжет «Спочатку було… Життя» – захопливий французький мультиплікаційний телесеріал, третій зі збірки «Спочатку було ...». Це телесеріал для дітей і дорослих, яких цікавить функціювання тіла людини. Доступною мовою описано біологічні тканини і органи, їхні функції. Просто й зрозуміло для дітей показані процеси, що відбуваються в мікросвіті людського організму. Як і в кожному телесеріалі цієї збірки мультфільмів, ми зустрінемо Метро, Софі, П’єро, темнокосу красуню Псі. Усього знято сім сезонів пізнавальних мультсеріалів для розвитку дітей.
Спочатку було Життя

Спочатку було Життя (1986—1988)

Once Upon a Time... Life

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
Франція   30 хв
Читати опис «Спочатку було… Життя» – захопливий французький мультиплікаційний телесеріал, третій зі збірки «Спочатку було ...». Це телесеріал для дітей і дорослих, яких цікавить функціювання тіла людини. Доступною мовою описано біологічні тканини і органи, їхні функції. Просто й зрозуміло для дітей показані процеси, що відбуваються в мікросвіті людського організму. Як і в кожному телесеріалі цієї збірки мультфільмів, ми зустрінемо Метро, Софі, П’єро, темнокосу красуню Псі. Усього знято сім сезонів пізнавальних мультсеріалів для розвитку дітей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.2 (5581)
Моя оцінка:
/10
The Queen's Classroom (2005) 2 липня 2005 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Maya Akutsu, a new teacher who strives for perfection and punishes students in unorthodox manners. A 12-year-old Kazumi has been able to withstand her strange punishments so far but the other 23 students begin to fold under the pr...

The Queen's Classroom (2005)

The Queen's Classroom

Серіал 1 сезон, 11 епізод Завершений
Японія   45 хв
Читати опис (англ.) Maya Akutsu, a new teacher who strives for perfection and punishes students in unorthodox manners. A 12-year-old Kazumi has been able to withstand her strange punishments so far but the other 23 students begin to fold under the pr...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (378)
Моя оцінка:
/10
Повернення до життя
Повернення до життя (2019—) 15 квітня 2019 6.0 imdb 7.5
Сюжет Після 18 років ув’язнення жінка повертається до свого маленького рідного міста, та цікавиться чи хтось дозволить їй рухатися далі.
Повернення до життя Трейлер

Повернення до життя (2019—)

Back to Life

Серіал 2 сезони, 12 епізодів Поновлений серіал
Велика Британія   30 хв
Читати опис Після 18 років ув’язнення жінка повертається до свого маленького рідного міста, та цікавиться чи хтось дозволить їй рухатися далі.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (6730)
Моя оцінка:
/10
Дія / Вдавання / Акт / Гра
Дія / Вдавання / Акт / Гра (2019) 20 березня 2019 7.4 imdb 7.9
Сюжет (англ.) An anthology series that tells startling, stranger-than-fiction true crime stories, including a girl trying to escape her overprotective and abusive mother.
Дія / Вдавання / Акт / Гра Трейлер

Дія / Вдавання / Акт / Гра (2019)

The Act

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
США   60 хв
Читати опис (англ.) An anthology series that tells startling, stranger-than-fiction true crime stories, including a girl trying to escape her overprotective and abusive mother.
КіноБаза: 7.4 (30)  IMDb: 7.9 (37675)
Моя оцінка:
/10
Залишені
Залишені (2014—2017) 29 червня 2014  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.3
Сюжет Серіал розповідає про групу людей, що залишилися в приміській громаді міста Мейплтон. Вони повинні почати заново будувати свої життя після раптового і загадкового зникнення понад сто осіб.
Залишені Трейлер

Залишені (2014—2017)

The Leftovers

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Завершений
США   60 хв
Читати опис Серіал розповідає про групу людей, що залишилися в приміській громаді міста Мейплтон. Вони повинні почати заново будувати свої життя після раптового і загадкового зникнення понад сто осіб.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (32)  IMDb: 8.3 (112165)
Моя оцінка:
/10
Мандалорець
Мандалорець (2019—) 12 листопада 2019  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.7
Сюжет Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Мандалорець Трейлер

Мандалорець (2019—)

The Mandalorian

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
Топ #68 серіал
США   40 хв
Читати опис Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (306)  IMDb: 8.7 (586122)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: