JackParry

Це незвичайний мультфільм, де головними героями зображені монстри. Найчастіше ці персонажі використовуються, як антагоністи й вони викликають у нас страх, або ж неприйняття. Але оскільки це історія для дітей, тут творці пішли на ризик і зняли стрічку, де монстри є головними героями. І я можу з упевненістю сказати, що їхня ідея вдалася.

Сюжет розповідає про світ монстрів, який має свій устрій, побут, правила та соціальні структури. За великим рахунком, він досить схожий на світ людей. Але щоб усе це благо цивілізації працювало, монстри змушені добувати енергію шляхом занурення через спеціальні двері у світ людей та лякання дітей. Тобто страх і енергія. І все було добре, поки в один момент у світ монстрів не потрапила дитина і не викликала переполоху, за якою ми й спостерігатимемо. Зав'язка, як і подальші події, досить цікаві та інтригують. Плюсом все це підкріплюється якісними образами персонажів. У центрі оповідання у нас дует Майкла Вазовські та Саллівана. Вони виглядають дуже органічно та доповнюють один одного. Ще все це підкріплюється контрастом між їхньою зовнішністю, адже Салліван - це зразковий приклад монстра, а Майкл виглядає дуже комічно і не загрозливо. Але на їхній дружбі це ніяк не позначається і вони не розлий вода.

Мультфільм можна похвалити за візуальну складову. Творці підійшли дуже відповідально та креативно до створення образів героїв. Їм потрібно було зробити монстрів оригінальними й водночас привабливими, і в них це вийшло. Крім цього тішить і різноманітність, кожен персонаж виглядає індивідуально і щобільше, подивившись на них, вам без слів стане ясно який характер їм властивий. І для мене є показовим те, що, вийшовши за рамки історії, я хотів би детальніше ознайомитися з навколишнім світом. Але, крім візуальних ефектів, мені ще імпонує гумор стрічки. Він досить легкий і проноситься крізь усю картину. Я думаю, що посмішка регулярно з'являтиметься на обличчі як дітей, так і у дорослих. Однак, при цьому картина містить і зворушливі моменти, що не залишать вас байдужими.

Підсумок. Цей мультфільм є чудовим прикладом доброї історії, що здатна достукатися до багатьох сердець. Я вважаю, що вона підходить для будь-якого віку і її можна подивитися як одному, так і в компанії й звичайно ж всією родиною. Якщо ви ще не ознайомилися зі стрічкою, то рекомендую зробити це, думаю ви отримаєте позитивні емоції та досвід. 8/10
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: