Ben Dujkin

Попередження: рецензія містить спойлери

Логіка героїв дивна та не зрозуміла. Вчинки та події відбуваються тільки тому що так потребує сценарій, для того щоб торкнутися тих чи інших соціальних питань. Між головними героями не відчувається якась "хімія", яку очікуєш побачити в таких фільмах. В цю історію важко повірити.
Далі спойлери!
Поліція, замість того щоб затримати вбивцю, їздить за ним всією країною. Мати обирає в яку родину продати дитину, знаючи що поліція стежить, щоб втрутитись при продажі. Всі троє злочинців знають що детективи поряд та постійно стежат і все одно намагаються продати дитину. Пара, яку спіймали при спробі купити дитину, через декілька років розглядається як головний кандидат для її всиновлення.
Як це взагалі можливе?
1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: