JackParry

Ця робота студії є досить відомою, але довгий час я відкладав її перегляд. В цілому ж я можу сказати, що це унікальний проект Дісней, і він видався на славу.

Фільм є сумішшю реального знімання з мультяшною графікою. Варто зазначити, що раніше вже творці намагалися робити подібні речі, проте цього разу це зовсім інший рівень. І унікальність в першу чергу навіть не у форматі, а саме в сюжеті стрічки.

Тут існують два окремі світи: реальний і світ мультфільмів. І ось ці світи намагаються контактувати один з одним. Нам надають безліч персонажів студії Дісней, які всім відомі. І для глядачів це прекрасна можливість побачити взаємодію багатьох персонажів один з одним і побачити їх в одному кадрі. Але великий інтерес тут прикутий саме до взаємодії людей і мальованих персонажів. Дуже цікаво спостерігати як вони намагаються працювати та спілкуватися разом.

У картині є різні персонажі з різними характерами, від чого стрічка різноманітніша. Але головним персонажем є кролик Роджер, навколо якого тримається весь фільм. Також успіх роботи не обійшовся без дружини Джесіки. Подібного образу ідеальної дівчини я не очікував побачити від студії. Саме вона є тузом у рукаві творців, який чудово привертає увагу глядачів. Але також слід похвалити виконавця головної ролі Боба Госкінса. Він відмінно впорався з комедійною роллю свого персонажа, що заслуговує на більшу похвалу, враховуючи, що він працював з намальованими героями.

Щодо жанру, то це більшою мірою комедія з елементами трилера. При перегляді, я регулярно спостерігав посмішку на своєму обличчі. Детективна ж складова рухає сюжет і підтримує структуру фільму. І можна сказати, що це частково кіно для фанатів студії, тому, що воно містить безліч відомих героїв з мультфільмів.

Підсумок. Це сміливий експеримент студії, який безперечно увінчався успіхом. Стрічка здатна розвеселити глядачів різної категорії та порадувати шанувальників. Якщо ви чули про цей фільм, але ще його не бачили, рекомендую це виправити. 8/10
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: