Фільмографія

Знайдено 16 результатів

America the Beautiful (2022) продюсер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) It's the land we love and the land we think we know. We see America's breathtaking landscapes and wildlife as timeless, but the truth is very different. Its unique geography drives the forces of nature to extremes, shaping and res...
Трейлер

America the Beautiful (2022)

America the Beautiful

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер
США   49 хв
Читати опис (англ.) It's the land we love and the land we think we know. We see America's breathtaking landscapes and wildlife as timeless, but the truth is very different. Its unique geography drives the forces of nature to extremes, shaping and res...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (332)
Моя оцінка:
/10
In the Footsteps of Elephant (2020) продюсер, зіграв самого себе 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) It follows filmmakers as they capture the epic journey of African elephants across the Kalahari desert for Disneynature's Elephant (2020).

In the Footsteps of Elephant (2020)

In the Footsteps of Elephant

продюсер, зіграв самого себе
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) It follows filmmakers as they capture the epic journey of African elephants across the Kalahari desert for Disneynature's Elephant (2020).
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (238)
Моя оцінка:
/10
Elephant (2020) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) African elephant Shani and her spirited son Jomo set out on an epic journey with their herd, traveling hundreds of miles across the vast Kalahari Desert from the Okavango delta to the Zambezi River.
Трейлер

Elephant (2020)

Elephant

режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) African elephant Shani and her spirited son Jomo set out on an epic journey with their herd, traveling hundreds of miles across the vast Kalahari Desert from the Okavango delta to the Zambezi River.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (2406)
Моя оцінка:
/10
Танок з птахами
Танок з птахами (2019) продюсер 9.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) From ruffling their majestic feathers to nailing im-peck-able courtship routines, birds in paradise flaunt their best moves in hopes of landing a mate.
Танок з птахами Трейлер

Танок з птахами (2019)

Dancing with the Birds

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
продюсер
США   52 хв
Читати опис (англ.) From ruffling their majestic feathers to nailing im-peck-able courtship routines, birds in paradise flaunt their best moves in hopes of landing a mate.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 8.2 (2748)
Моя оцінка:
/10
Growing Up Wild (2016) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Travel to the wildest corners of the planet as five courageous animals tackle the very first challenges of their young lives. With a little guidance from sage family members, each must figure out how to find food and recognize danger.
Трейлер

Growing Up Wild (2016)

Growing Up Wild

режисер, продюсер
США   1 год 18 хв
Читати опис (англ.) Travel to the wildest corners of the planet as five courageous animals tackle the very first challenges of their young lives. With a little guidance from sage family members, each must figure out how to find food and recognize danger.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (437)
Моя оцінка:
/10
Королівство мавп
Королівство мавп (2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.2
Сюжет Документальний фільм про природу, яка показує, як новонароджена мавпочка і її мати намагаються вижити в роздираючій конкуренції соціальної ієрархії Храму - діючого угруповання мавп, що живуть в стародавніх руїнах в нетрях легендарних джунглів Південної Азії.
Королівство мавп Трейлер

Королівство мавп (2015)

Monkey Kingdom

режисер, продюсер
США   1 год 21 хв
Читати опис Документальний фільм про природу, яка показує, як новонароджена мавпочка і її мати намагаються вижити в роздираючій конкуренції соціальної ієрархії Храму - діючого угруповання мавп, що живуть в стародавніх руїнах в нетрях легендарних джунглів Південної Азії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (4166)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Шимпанзе
Шимпанзе (2012) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.1
Сюжет Ми зустрічаємо Оскара, молодого шимпанзе у важкопрохідному тропічному лісі, де його зграя займає територію, багату різноманітною їжею. Його мама Іша гине у сутичці з іншою зграєю шимпанзе, і він безуспішно намагається знайти собі іншу матір, яка б дбала про нього. І в один прекрасний день його приймає ватажок зграї... Незважаючи на складний рельєф місцевості, високоякісне фільмування зроблено з доволі близької відстані, що дозволяє детально розглянути захопливу пригоду молодого шимпанзе.
Шимпанзе Трейлер

Шимпанзе (2012)

Chimpanzee

режисер, сценарист, продюсер
Танзанія, США   1 год 18 хв
Читати опис Ми зустрічаємо Оскара, молодого шимпанзе у важкопрохідному тропічному лісі, де його зграя займає територію, багату різноманітною їжею. Його мама Іша гине у сутичці з іншою зграєю шимпанзе, і він безуспішно намагається знайти собі іншу матір, яка б дбала про нього. І в один прекрасний день його приймає ватажок зграї... Незважаючи на складний рельєф місцевості, високоякісне фільмування зроблено з доволі близької відстані, що дозволяє детально розглянути захопливу пригоду молодого шимпанзе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (6359)
Моя оцінка:
/10
Замерзла планета
Замерзла планета (2011) продюсер, зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 9.0
Сюжет «BBC» запрошує у захопливу подорож найвіддаленішими куточками нашої планети – Південним та Північним полюсами. Жорсткий клімат, вічні сніги та люті холоди стали притулком для неймовірної кількості живих істот. Так близько полярних мешканців ми ще ніколи не бачили!

Побувайте у барлогу разом із новонародженим білим ведмедем, переживіть люту зиму із самцями імператорських пінгвінів та станьте свідками яскравого та дуже рідкісного явища – полярного сяйва.
Замерзла планета Трейлер

Замерзла планета (2011)

Frozen Planet

12+
Серіал 1 сезон, 7 епізодів Мінісеріал Завершений
продюсер, зіграв самого себе
Велика Британія, США, Іспанія, Німеччина, Греція, Канада   5 год 33 хв
Читати опис «BBC» запрошує у захопливу подорож найвіддаленішими куточками нашої планети – Південним та Північним полюсами. Жорсткий клімат, вічні сніги та люті холоди стали притулком для неймовірної кількості живих істот. Так близько полярних мешканців ми ще ніколи не бачили!

Побувайте у барлогу разом із новонародженим білим ведмедем, переживіть люту зиму із самцями імператорських пінгвінів та станьте свідками яскравого та дуже рідкісного явища – полярного сяйва.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (4)  IMDb: 9.0 (32920)
Моя оцінка:
/10
Planet Earth: The Filmmakers' Story (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Discover what it takes to make the ultimate portrait of our planet as we go behind the scenes of Planet Earth. Learn how filmmakers create long, powerful sequences that have never been filmed and scenes that capture the elemental won

Planet Earth: The Filmmakers' Story (2007)

Planet Earth: The Filmmakers' Story

зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Discover what it takes to make the ultimate portrait of our planet as we go behind the scenes of Planet Earth. Learn how filmmakers create long, powerful sequences that have never been filmed and scenes that capture the elemental won
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (21)
Моя оцінка:
/10
Земля
Земля (2007) сценарист, режисер 7.6 imdb 7.9
Сюжет Протягом календарного року глядач подорожує від Північного полюсу у січні до Південного у грудні, і побачить, як рослини та тварини реагують на силу Сонця та зміни пір року. Фільм присвячений трьом видам, які потребують уваги: полярному ведмедю, саванному слону та горбатому киту. Уповільнене фільмування використовується для показу квітнення весняних квітів, змін пір року у листяних лісах, хмар, що проносяться над гімалайськими долинами, та зростання спор і грибів у джунґлях.
Земля Трейлер

Земля (2007)

Earth

сценарист, режисер
Велика Британія, Німеччина, США   1 год 30 хв
Читати опис Протягом календарного року глядач подорожує від Північного полюсу у січні до Південного у грудні, і побачить, як рослини та тварини реагують на силу Сонця та зміни пір року. Фільм присвячений трьом видам, які потребують уваги: полярному ведмедю, саванному слону та горбатому киту. Уповільнене фільмування використовується для показу квітнення весняних квітів, змін пір року у листяних лісах, хмар, що проносяться над гімалайськими долинами, та зростання спор і грибів у джунґлях.
КіноБаза: 7.6 (5)  IMDb: 7.9 (14733)
Моя оцінка:
/10
Планета Земля
Планета Земля (2006) зіграв самого себе, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 9.4
Сюжет Творці серіалу «Блакитна планета» зняли новий документальний серіал, що показує Землю такою, якою її ще ніхто не бачив. Неймовірні за красою пейзажі і найбільш заповідні та маловивчені куточки нашої планети. Чотири роки напруженої роботи і безпрецедентний для документального серіалу бюджет, дозволили створити унікальний за масштабністю серіал. А революційні режими надшвидкісної зйомки й деталізації картинки, дали можливість показати пишноту нашої природи у всіх подробицях.
Планета Земля Трейлер

Планета Земля (2006)

Planet Earth

Серіал 1 сезон, 11 епізод Мінісеріал Завершений
Топ #33 серіал
зіграв самого себе, продюсер
Велика Британія   8 год 58 хв
Читати опис Творці серіалу «Блакитна планета» зняли новий документальний серіал, що показує Землю такою, якою її ще ніхто не бачив. Неймовірні за красою пейзажі і найбільш заповідні та маловивчені куточки нашої планети. Чотири роки напруженої роботи і безпрецедентний для документального серіалу бюджет, дозволили створити унікальний за масштабністю серіал. А революційні режими надшвидкісної зйомки й деталізації картинки, дали можливість показати пишноту нашої природи у всіх подробицях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (40)  IMDb: 9.4 (219434)
Моя оцінка:
/10
Життя ссавців
Життя ссавців (2002—2003) режисер, продюсер 0.0 imdb 9.1
Сюжет (англ.) David Attenborough's comprehensive study of how a remarkable group of animals evolved - a group that includes ourselves.
Життя ссавців Трейлер

Життя ссавців (2002—2003)

The Life of Mammals

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, продюсер
Велика Британія   50 хв
Читати опис (англ.) David Attenborough's comprehensive study of how a remarkable group of animals evolved - a group that includes ourselves.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.1 (4235)
Моя оцінка:
/10
Річард і Джуді
Річард і Джуді (2001—2008) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.6
Сюжет (англ.) Magazine programme featuring news items, expert advice and celebrity interviews.
Річард і Джуді

Річард і Джуді (2001—2008)

Richard & Judy

Серіал 9 сезонів, 991 епізод Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
Велика Британія   48 хв
Читати опис (англ.) Magazine programme featuring news items, expert advice and celebrity interviews.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.6 (437)
Моя оцінка:
/10
Світ природи
Світ природи (1983—) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 9.6 imdb 8.6
Сюжет BBC Two's classic wildlife series which tells in-depth stories of incredible animals, featuring award-winning photography in some of the most extraordinary places in the world.
Світ природи Трейлер

Світ природи (1983—)

Natural World

Серіал 39 сезонів, 527 епізодів Документальний Поновлений серіал
режисер, продюсер
Велика Британія   60 хв
Читати опис BBC Two's classic wildlife series which tells in-depth stories of incredible animals, featuring award-winning photography in some of the most extraordinary places in the world.
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.6 (3)  IMDb: 8.6 (772)
Моя оцінка:
/10
Природа
Природа (1982) продюсер 0.0 imdb 8.9
Сюжет Документальний серіал, що досліджує дику природу.
Природа Трейлер

Природа (1982)

Nature

Серіал 42 сезони, 665 епізодів Документальний Поновлений серіал
продюсер
США   60 хв
Читати опис Документальний серіал, що досліджує дику природу.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.9 (829)
Моя оцінка:
/10
Wildlife on One (1977—) режисер, продюсер 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) The British Broadcasting Corporation's long-running, flagship nature documentary series. Narrated by David Attenborough.

Wildlife on One (1977—)

Wildlife on One

Серіал 26 сезонів, 178 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Велика Британія
Читати опис (англ.) The British Broadcasting Corporation's long-running, flagship nature documentary series. Narrated by David Attenborough.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (109)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: