Фільмографія
Знайдено 8 результатів
Сюжет (англ.)
N/AFather of Four: The Whole Shebang (1961)
Father of Four: The Whole Shebang
сценарист
15 грудня 1961 (Світ)
Данія
1 год 35 хв
Читати опис (англ.)
N/AСюжет (англ.)
N/AFather of Four: On Bornholm (1959)
Father of Four: On Bornholm
сценарист
26 грудня 1959 (Світ)
Данія
1 год 44 хв
Читати опис (англ.)
N/AFather of Four and the Wolf Cubs (1958)
Father of Four and the Wolf Cubs
сценарист
10 листопада 1958 (Світ)
Данія
1 год 33 хв
Father of Four: And Uncle Sofus (1957)
Father of Four: And Uncle Sofus
сценарист
25 листопада 1957 (Світ)
Данія
1 год 29 хв
Сюжет (англ.)
N/AFather of Four: In the City (1956)
Father of Four: In the City
сценарист
12 листопада 1956 (Світ)
Данія
1 год 35 хв
Читати опис (англ.)
N/AFather of Four: In the Countryside (1955)
Father of Four: In the Countryside
сценарист
7 листопада 1955 (Світ)
Данія
1 год 33 хв
Сюжет (англ.)
This is about a family dad - father of four who wins a trip to Norway to go skiing with his children. He wins it from the local newspaper, because two journalist from the paper, sees him ...Father of Four: In the Snow (1954)
Father of Four: In the Snow
сценарист
1 листопада 1954 (Світ)
Данія
1 год 38 хв
Читати опис (англ.)
This is about a family dad - father of four who wins a trip to Norway to go skiing with his children. He wins it from the local newspaper, because two journalist from the paper, sees him ...Сюжет (англ.)
An everyday story about a single father with four children, whose eldest daughter, Søs, runs the household. Søs occasionally goes into town with Peter. In connection with Ole's schooling, she comes into contact with his teacher, Jørgen Stæhr. Gradually, love develops between them, especially after Søs and Jørgen participate together in Children's Aid Day. Uncle Anders is a frequent guest in the house, and the neighbor, Mrs. Sejersen, often visits under various pretexts.Father of Four (1953)
Father of Four
сценарист
2 листопада 1953 (Світ)
Данія
1 год 37 хв
Читати опис (англ.)
An everyday story about a single father with four children, whose eldest daughter, Søs, runs the household. Søs occasionally goes into town with Peter. In connection with Ole's schooling, she comes into contact with his teacher, Jørgen Stæhr. Gradually, love develops between them, especially after Søs and Jørgen participate together in Children's Aid Day. Uncle Anders is a frequent guest in the house, and the neighbor, Mrs. Sejersen, often visits under various pretexts.Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр Скинути фільтри
Форум
Фільми про вампірів хто/що любить?
23 вересня 2026, 21:16
Допоможіть знайти короткометражку23 вересня 2026, 20:09
Переглянути пізніше9 вересня 2026, 9:44
Тривалість серіалу7 вересня 2026, 14:05
Додавання українського трейлера/промо до серіалу «Чак» (Chuck)5 вересня 2026, 14:09
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року3 вересня 2026, 10:09
Фільми на один раз1 вересня 2026, 19:36
Останні рецензії
Шедевр
Одіссея (2026)
Бджоли, мед та блюграс.Закони рою (2025)
Зломлений чоловік.Манчестер біля моря (2016)
Похмурий неонуар про викрадення особистості. Хто ж тут щур?Щуроловка (2026)
ГастрофільмШеф-кухар (2014)
«Святковий спецвипуск Зоряних війн» («The Star Wars Holiday Special» (1978))Зоряні війни: Святковий спецвипуск (1978)
Останні коментарі до фільмів
Класний документальний фільм про те, як влаштовани...
Найкращий фільм з усіх коли-небудь проданих (2011)
Цікаво дивитися, гарна музика, що задає настрій, м...Перелом (2007)
Так тупо що аж класно місцями....Марсупіламі (2025)
Якщо коротко - дуже банальне кіно.
P.S. А ще ту я...Кінець Оук-Стріт (2026)
- То може ти і м'яса не їси?
©...25-та година (2002)
Десь, посередині фільму я зрозумів, що переглядати...Час (2006)
Головне, щоб попереджали про жорстоке поводження з...25-та година (2002)
Нещодавно переглянуті: