№01 [9-10] Юність

21.11.2023 17:42     Антін     Публічний
Власна Підбірка Кращих на Тему Юність:
- Дитинство, Діти вулиць, Особливі діти
- Навчання, Вчитель, Викладач, Студент
- Перші почуття, Дорослішання

Знайдено 17 результатів

Капернаум
Капернаум (2018) #1 20 вересня 2018  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.4
Сюжет Історія юного Зейна — хлопчика, що живе в бідній бейрутської сім'ї. Незважаючи на юний вік, він поводиться як абсолютно доросла людина: працює, стежить за молодшими братами і сестрами, допомагає своїй улюбленій сестрі впоратися з місячними, мріє вчитися в школі і дивиться на світ з погано прихованою ненавистю. Йому є що ненавидіти. Його сім'я дуже бідна, сам він змушений працювати, їсти що попало, спати де попало, і, найголовніше, тільки що Зейн отримав п’ятирічний термін. Перебуваючи у в’язниці, він подає в суд на батьків. За те, що вони дали йому життя.
Капернаум Трейлер

Капернаум (2018) #1

Capernaum

16+
Ліван   2 год 6 хв
Читати опис Історія юного Зейна — хлопчика, що живе в бідній бейрутської сім'ї. Незважаючи на юний вік, він поводиться як абсолютно доросла людина: працює, стежить за молодшими братами і сестрами, допомагає своїй улюбленій сестрі впоратися з місячними, мріє вчитися в школі і дивиться на світ з погано прихованою ненавистю. Йому є що ненавидіти. Його сім'я дуже бідна, сам він змушений працювати, їсти що попало, спати де попало, і, найголовніше, тільки що Зейн отримав п’ятирічний термін. Перебуваючи у в’язниці, він подає в суд на батьків. За те, що вони дали йому життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (61)  IMDb: 8.4 (103303)
Моя оцінка:
/10
Невидимі діти
Невидимі діти (2005) #2 1 вересня 2005 7.7 imdb 7.4
Сюжет Всесвітній проект ЮНІСЕФ (UNICEF) і Міжнародної продуктової програми ООН (WFF).
Сім відомих режисерів зняли сім короткометражних фільмів, освітлюючих тяжкий стан дітей в різних країнах світу.
Всі доходи від фільму будуть направлені до фонду допомоги потребуючим дітям.
Невидимі діти Трейлер

Невидимі діти (2005) #2

All the Invisible Children

16+
Франція, Італія   2 год 4 хв
Читати опис Всесвітній проект ЮНІСЕФ (UNICEF) і Міжнародної продуктової програми ООН (WFF).
Сім відомих режисерів зняли сім короткометражних фільмів, освітлюючих тяжкий стан дітей в різних країнах світу.
Всі доходи від фільму будуть направлені до фонду допомоги потребуючим дітям.
КіноБаза: 7.7 (14)  IMDb: 7.4 (4264)
Моя оцінка:
/10
Диво
Диво (2017) #3 13 листопада 2017  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.9
Сюжет Сюжет розгортається навколо хлопчика на ім'я Авґуст Пуллман. З одного боку, він такий же, як й всі хлопці свого віку - любить ходити на дні народження до своїх друзів, грати в комп'ютерні ігри, він фанатіє від «Зоряних війн», грає зі своїм собакою, свариться і мириться зі старшою сестрою. А з іншого, він сильно відрізняється від інших. По-перше, Авґуст ніколи не ходив в звичайну школу - з першого класу з ним вдома займалася мама. По-друге, Авґуст переніс 27 операцій. Через дуже рідкісну генетичну помилку в Авґуста немає обличчя. І ось такий хлопчик повинен піти в школу. Першого разу. До звичайних дітей.
Диво Трейлер

Диво (2017) #3

Wonder

12+
США, Гонконг   1 год 53 хв
Читати опис Сюжет розгортається навколо хлопчика на ім'я Авґуст Пуллман. З одного боку, він такий же, як й всі хлопці свого віку - любить ходити на дні народження до своїх друзів, грати в комп'ютерні ігри, він фанатіє від «Зоряних війн», грає зі своїм собакою, свариться і мириться зі старшою сестрою. А з іншого, він сильно відрізняється від інших. По-перше, Авґуст ніколи не ходив в звичайну школу - з першого класу з ним вдома займалася мама. По-друге, Авґуст переніс 27 операцій. Через дуже рідкісну генетичну помилку в Авґуста немає обличчя. І ось такий хлопчик повинен піти в школу. Першого разу. До звичайних дітей.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (139)  IMDb: 7.9 (176849)
Моя оцінка:
/10
Це дуже забавна історія
Це дуже забавна історія (2010) #4 8 жовтня 2010  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.1
Сюжет У Крейґа важкі часи: йому 16, а світ навколо стрімко рухається у невідомому напрямку. Крейґа переслідують думки про самогубство і він вирішує звернутися за допомогою. Його кладуть до психіатричного відділення й він там знаходить друзів. Допомагаючи їм вирішити їхні проблеми, він розуміє у чому є сенс життя.

ЖИВІТЬ.
Це дуже забавна історія Трейлер

Це дуже забавна історія (2010) #4

It's Kind of a Funny Story

16+
США   1 год 41 хв
Читати опис У Крейґа важкі часи: йому 16, а світ навколо стрімко рухається у невідомому напрямку. Крейґа переслідують думки про самогубство і він вирішує звернутися за допомогою. Його кладуть до психіатричного відділення й він там знаходить друзів. Допомагаючи їм вирішити їхні проблеми, він розуміє у чому є сенс життя.

ЖИВІТЬ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (85)  IMDb: 7.1 (147418)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Імператорський клуб
Імператорський клуб (2002) #5 22 листопада 2002 8.0 imdb 6.9
Сюжет Фільм розповідає про помилки вчителів у вихованні дітей і про те, наскільки вони впливають на життя учнів, які стали дорослими. Педантичний вчитель історії Вільям Гандерт (Кевін Клайн), у якого все розкладено по поличках і розписано до дрібниць, користується заслуженою повагою серед колег та учнів школи для хлопчиків. Однак, звичний для нього світ змінюється, коли у класі з'являється норовистий син сенатора на ім'я Седжвік Бел (Еміль Гірш). З дрібного хулігана він поступово перетворюється на старанного учня — учасника конкурсу «Містер Юлій Цезар», оскільки звик завжди бути першим. На конкурсі Вільям зауважив, що Седжвік шахрує, і ставить йому запитання, на яке у того не могло бути відповіді у шпаргалці…
Імператорський клуб Трейлер

Імператорський клуб (2002) #5

The Emperor's Club

12+
США   1 год 49 хв
Читати опис Фільм розповідає про помилки вчителів у вихованні дітей і про те, наскільки вони впливають на життя учнів, які стали дорослими. Педантичний вчитель історії Вільям Гандерт (Кевін Клайн), у якого все розкладено по поличках і розписано до дрібниць, користується заслуженою повагою серед колег та учнів школи для хлопчиків. Однак, звичний для нього світ змінюється, коли у класі з'являється норовистий син сенатора на ім'я Седжвік Бел (Еміль Гірш). З дрібного хулігана він поступово перетворюється на старанного учня — учасника конкурсу «Містер Юлій Цезар», оскільки звик завжди бути першим. На конкурсі Вільям зауважив, що Седжвік шахрує, і ставить йому запитання, на яке у того не могло бути відповіді у шпаргалці…
КіноБаза: 8.0 (13)  IMDb: 6.9 (17810)
Моя оцінка:
/10
Доторкнись і побач
Доторкнись і побач (2013) #6 10.0 imdb 0.0
Сюжет Сумна історія маленької дівчинки, прекрасного янголятка, улюбленої донечки батьків, які з останніх сил намагаються віднайти гроші на лікування сліпої від народження дитини. І коли здається, що надії вже немає, що в цьому світі панує сухість, байдужість та егоїзм, допомога приходить з найменш очікуваного боку. Цей фільм — це зайвий доказ того, що гарні та добрі люди в цьому світі ще не перевелись, переглядаючи його, ніхто не залишиться байдужим, і, можливо, не одна сльоза скрапне з очей …
Доторкнись і побач

Доторкнись і побач (2013) #6

Україна   31 хв
Читати опис Сумна історія маленької дівчинки, прекрасного янголятка, улюбленої донечки батьків, які з останніх сил намагаються віднайти гроші на лікування сліпої від народження дитини. І коли здається, що надії вже немає, що в цьому світі панує сухість, байдужість та егоїзм, допомога приходить з найменш очікуваного боку. Цей фільм — це зайвий доказ того, що гарні та добрі люди в цьому світі ще не перевелись, переглядаючи його, ніхто не залишиться байдужим, і, можливо, не одна сльоза скрапне з очей …
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Неймовірна подорож містера Співета
Неймовірна подорож містера Співета (2013) #7 16 жовтня 2013  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.0
Сюжет Геніальний десятирічний хлопчик, який живе разом із батьком ковбоєм, матір’ю науковцем та сестрою, нікому не сказавши полишає своє ранчо і вирушає у подорож через усю країну, щоб отримати престижну премію від Смітсонівського інституту.
Неймовірна подорож містера Співета Трейлер

Неймовірна подорож містера Співета (2013) #7

The Young and Prodigious T.S. Spivet

6+
Франція, Австралія, Канада   1 год 45 хв
Читати опис Геніальний десятирічний хлопчик, який живе разом із батьком ковбоєм, матір’ю науковцем та сестрою, нікому не сказавши полишає своє ранчо і вирушає у подорож через усю країну, щоб отримати престижну премію від Смітсонівського інституту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (47)  IMDb: 7.0 (19792)
Моя оцінка:
/10
Oscar and the Lady in Pink (2009) #8 15 листопада 2009 9.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Listening in to a conversation between his doctor and parents, 10-year-old Oscar learns what nobody has the courage to tell him. He only has a few weeks to live. Furious, he refuses to ...
Трейлер

Oscar and the Lady in Pink (2009) #8

Oscar and the Lady in Pink

Франція, Бельгія, Канада   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) Listening in to a conversation between his doctor and parents, 10-year-old Oscar learns what nobody has the courage to tell him. He only has a few weeks to live. Furious, he refuses to ...
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.0 (1608)
Моя оцінка:
/10
Bad Seeds (2018) #9 21 листопада 2018 6.8 imdb 7.3
Трейлер

Bad Seeds (2018) #9

Bad Seeds

Франція   1 год 40 хв
КіноБаза: 6.8 (9)  IMDb: 7.3 (6199)
Моя оцінка:
/10
Основні принципи добра
Основні принципи добра (2016) #10 16 червня 2016 6.8 imdb 7.3
Сюжет Все починається з того, що вже немолодий письменник Бен, важко переживаючи розлучення з дружиною, вирішує зав'язати з творчістю і починає ходити на курси доглядальниць. Через деякий час після проходження тренінгів він, нарешті, знаходить свого першого клієнта, яким виявляється вісімнадцятирічний хлопчина Тревор з вельми поганим характером і специфічним почуттям гумору, що страждає на рідкісну форму важкої м'язової дистрофії.
Так, незважаючи на те, що спершу в їх відносинах було не все так гладко, починається дружба двох нещасних, відірваних від життя, людей, один з яких паралізований фізично, а інший - емоційно. Через деякий час, зблизившись з хлопчиною і бажаючи йому допомогти, Бен пропонує Тревору здійснити захоплюючу подорож по тих місцях, куди б він хотів потрапити, якби міг ходити, після чого, отримавши дозвіл у суворої матері, наші герої відправляються назустріч неймовірним доленосним пригодам.
Основні принципи добра Трейлер

Основні принципи добра (2016) #10

The Fundamentals of Caring

США   1 год 37 хв
Читати опис Все починається з того, що вже немолодий письменник Бен, важко переживаючи розлучення з дружиною, вирішує зав'язати з творчістю і починає ходити на курси доглядальниць. Через деякий час після проходження тренінгів він, нарешті, знаходить свого першого клієнта, яким виявляється вісімнадцятирічний хлопчина Тревор з вельми поганим характером і специфічним почуттям гумору, що страждає на рідкісну форму важкої м'язової дистрофії.
Так, незважаючи на те, що спершу в їх відносинах було не все так гладко, починається дружба двох нещасних, відірваних від життя, людей, один з яких паралізований фізично, а інший - емоційно. Через деякий час, зблизившись з хлопчиною і бажаючи йому допомогти, Бен пропонує Тревору здійснити захоплюючу подорож по тих місцях, куди б він хотів потрапити, якби міг ходити, після чого, отримавши дозвіл у суворої матері, наші герої відправляються назустріч неймовірним доленосним пригодам.
КіноБаза: 6.8 (27)  IMDb: 7.3 (78867)
Моя оцінка:
/10
The Way Home (2002) #11 5 квітня 2002 8.6 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Seven-year-old Sang-woo is left with his grandmother in a remote village while his mother looks for work. Born and raised in the city, Sang-woo quickly comes into conflict with his old-fashioned grandmother and his new rural surroundings. Disrespectful and selfish, Sang-woo lashes out in anger, perceiving that he has been abandoned. He trades his grandmother's only treasure for a video game; he throws his food and he throws tantrums. When Sang-woo's mother finds work and finally returns for him, Sang-woo has become a different boy. Through his grandmother's boundless patience and devotion, he learns to embrace empathy, humility and the importance of family.
Трейлер

The Way Home (2002) #11

The Way Home

Південна Корея   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Seven-year-old Sang-woo is left with his grandmother in a remote village while his mother looks for work. Born and raised in the city, Sang-woo quickly comes into conflict with his old-fashioned grandmother and his new rural surroundings. Disrespectful and selfish, Sang-woo lashes out in anger, perceiving that he has been abandoned. He trades his grandmother's only treasure for a video game; he throws his food and he throws tantrums. When Sang-woo's mother finds work and finally returns for him, Sang-woo has become a different boy. Through his grandmother's boundless patience and devotion, he learns to embrace empathy, humility and the importance of family.
КіноБаза: 8.6 (5)  IMDb: 7.7 (5854)
Моя оцінка:
/10
Треш
Треш (2014) #12 4 грудня 2014  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.1
Сюжет Троє друзів заробляють на життя сортуванням відходів на величезному звалищі сміття десь на околиці мегаполіса. Випадкова знахідка кардинально змінює їхнє і без того нелегке життя на самому дні суспільства. Хлопці стають мішенню загонів корумпованої поліції і могутніх можновладців. Погоня, перестрілки, підступні вороги та справжня відвага простих людей, відкинутих долею як непотріб.
Треш Трейлер

Треш (2014) #12

Trash

16+
Велика Британія, Бразилія   1 год 52 хв
Читати опис Троє друзів заробляють на життя сортуванням відходів на величезному звалищі сміття десь на околиці мегаполіса. Випадкова знахідка кардинально змінює їхнє і без того нелегке життя на самому дні суспільства. Хлопці стають мішенню загонів корумпованої поліції і могутніх можновладців. Погоня, перестрілки, підступні вороги та справжня відвага простих людей, відкинутих долею як непотріб.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (56)  IMDb: 7.1 (22748)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Кучерявка Сью
Кучерявка Сью (1991) #13 24 жовтня 1991  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 5.9
Сюжет Бродягу-афериста Білла Дансера та кмітливе кучеряве маля-сироту, що перебуває на його піклуванні, доля закинула в саме серце Чикаго. Цього разу Біллу посміхнулася удача: його необразливе шахрайство приводить їх з бездомного життя у розкішний особняк...
Кучерявка Сью Трейлер

Кучерявка Сью (1991) #13

Curly Sue

12+
США   1 год 41 хв
Читати опис Бродягу-афериста Білла Дансера та кмітливе кучеряве маля-сироту, що перебуває на його піклуванні, доля закинула в саме серце Чикаго. Цього разу Біллу посміхнулася удача: його необразливе шахрайство приводить їх з бездомного життя у розкішний особняк...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (127)  IMDb: 5.9 (23083)
Моя оцінка:
/10
Пригоди маленького Ремі
Пригоди маленького Ремі (2018) #14 11 липня 2019  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.1
Сюжет Пригоди хлопчика з неймовірним голосом і його друзів — пса і мавпенятка, які подорожують з мандрівним цирком у пошуках родини. Знятий за відомою дитячою книгою.
Пригоди маленького Ремі Трейлер

Пригоди маленького Ремі (2018) #14

Remi, Nobody's Boy

0+
Франція   1 год 45 хв
Читати опис Пригоди хлопчика з неймовірним голосом і його друзів — пса і мавпенятка, які подорожують з мандрівним цирком у пошуках родини. Знятий за відомою дитячою книгою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (21)  IMDb: 7.1 (2918)
Моя оцінка:
/10
Майже сімнадцять
Майже сімнадцять (2016) #15 18 листопада 2016  ✓ укр. субтитри 6.8 imdb 7.3
Сюжет Для Надін життя в школі стає ще більш нестерпним, коли її краща подруга Кріста починає зустрічатися з її старшим братом.
Майже сімнадцять Трейлер

Майже сімнадцять (2016) #15

The Edge of Seventeen

16+
США   1 год 44 хв
Читати опис Для Надін життя в школі стає ще більш нестерпним, коли її краща подруга Кріста починає зустрічатися з її старшим братом.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.8 (60)  IMDb: 7.3 (139062)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Джуно
Джуно (2007) #16 3 квітня 2008  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.5
Сюжет Коли 16-річна школярка Джуно (Елен Пейдж) взнає, що вагітна, вона приймає нетривіальне рішення: народити дитя і віддати його на усиновлення. Заручившись підтримкою батьків, Джуно вирішує самостійно зайнятися пошуками мами і тата для свого маляти і у результаті зупиняє вибір на доброчесній і спроможній бездітній парі. Марк (Джейсон Бейтман) і Ванесса (Дженніфер Гарнер) – дійсно чудові люди і напевно будуть прекрасними батьками, проте чи вистачить Джуно духу віддати своє маля хай і в хороші, але все таки чужі руки?
Джуно Трейлер

Джуно (2007) #16

Juno

12+
США   1 год 36 хв
Читати опис Коли 16-річна школярка Джуно (Елен Пейдж) взнає, що вагітна, вона приймає нетривіальне рішення: народити дитя і віддати його на усиновлення. Заручившись підтримкою батьків, Джуно вирішує самостійно зайнятися пошуками мами і тата для свого маляти і у результаті зупиняє вибір на доброчесній і спроможній бездітній парі. Марк (Джейсон Бейтман) і Ванесса (Дженніфер Гарнер) – дійсно чудові люди і напевно будуть прекрасними батьками, проте чи вистачить Джуно духу віддати своє маля хай і в хороші, але все таки чужі руки?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (119)  IMDb: 7.5 (546171)
Моя оцінка:
/10
Війна
Війна (1994) #17 4 листопада 1994  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 6.7
Сюжет Батька мучить комплекс вини за через те, що він зрадив вмираючого товариша. Обидва спустошені війною: батько - тієї, великої, що у минулому, син - битвою місцевого значення, яку йому доводиться вести з бандою, що напала на його житлі.
І хоча ці речі незрівнянні, війна є війна - вона вбиває, калічить душі, розпалює національну, расову, біологічну ненависть в людях і її обличчя завжди огидне.
Війна Трейлер

Війна (1994) #17

The War

12+
США   2 год 6 хв
Читати опис Батька мучить комплекс вини за через те, що він зрадив вмираючого товариша. Обидва спустошені війною: батько - тієї, великої, що у минулому, син - битвою місцевого значення, яку йому доводиться вести з бандою, що напала на його житлі.
І хоча ці речі незрівнянні, війна є війна - вона вбиває, калічить душі, розпалює національну, расову, біологічну ненависть в людях і її обличчя завжди огидне.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (7)  IMDb: 6.7 (13471)
Моя оцінка:
/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: