Українські субтитри

S3M4RiL
Отже ситуація така. Вчу чеську мову. Знайшов сайт по типу нашої енеїди чи серіалз юей, де є всі новинки, і старі добротні, чеською . Але проблема в тому, що там немає субтитрів. Я таки зміг навчитись завантажувати відоси звідти, але без костилів - субтитрів не можу. Чеські можна ще завантажити, але в них проблема. Фільми дубльовані, а субтитри зроблені напряму з англійської. Тому хоча значення одне й теж, то фрази зазвичай не сходяться і тому сенсу в тих сабах немає.
Інший, не такий ефективний варіант, це вже субтитри на рідній мові. Ти хоча б будеш знати про що йде мова. Але українських субтитрів я так і не знайшов. Саме окремого файлу .srt
Всі саби що є на толоці вже вшиті одним файлом разом з відео, а це мені не підходить. Тому може хтось підкаже чи хоча б надихне на якесь вирішення. Потрібен сайт, який регулярно оновлюється з суто українськими сабами, без відео.
 
Кошеня
Subtitle edit -> auto translate
 
S3M4RiL
Та то не то. Не довіряю машинному перекладу. Розумію, що субтитри так і роблять в більшості випадків, але їх хоча б редактор править.
Зробив таку саму тему на толоці, там підказали
https://www.opensubtitles.org/uk/search/subs
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: