Плани кінобази

Кошеня
Не хотів розповідати про плани загалу, але аби не було багато запитань про серіали розповім основні з них.

В планах є покращення серіалів, як мінімум буде дата першого релізу, останнього (якщо є) та список серій.
Щодо відміток, які серії переглянув, а які ні, поки не вирішено.

В пріоритетах фікси багів, покращення модулю публікацій та покращення та збільшення інформації про фільми, а потім уже серіали.
2  
IxI_JOKER_IxI
Якщо можна, створіть приблизний план оновлень.
Хоча б послідовність дій/оновлень нововведень
Наприклад:
1. Система оцінювання/бонусів для користувачів - кінець 2017 року
2. Кнопка Вже подивився на сторінці фільму/серіалу - в другому кварталі 2017 року.
3. Зміна користувачем оформлення сайту (темний фон, світлий фон) - в 3 кварталі 2017 року.
4. Більше налаштувань в профілі користувача. - в 4 кваратлі 2017 року
5. Більша кіл-сть тексту для скороченого коментаря. - в 4 варталі 2017 року
6. Самостійне редагування користувачами бази фільмів (візуальний редактор) - початок 2018 року.
......
1  
Кошеня
незабаром будуть покращені серіали.
в планах також збільшення інформації по фільмах і покращення модулю публікацій.

точніших дат нема.
малі зміни проводяться кожного тижня, але їх непросто помітити.
1  
Кошеня
закинув вибір стилю, але кінобаза розробляється на стандартному, тож в інших стилях не все гладко.

якщо дуже треба інший стиль в налаштуваннях можна вибрати інший.
до прикладу якщо потрібен темний тоді спробуйте slate.
 
Nick Winner
Планується додаток для мобільних пристроїв?
 
Sergiy Homenko
Ще цікаво було б зробити кнопку не подобається, або не хочу дивитися чи просто не цікаво. Щось в цьому дусі, бо на даний момент щоб не дивитись фільм або серіал в рекомендаціях доводиться ставити оцінку щоб він вилетів з рекомендацій.
Якщо ще таке доробите то у Вас сервіс взагалі просто супер буде.
1  
Кошеня
Для того аби додати в "не цікавить" потрібно натиснути додати в список і вибрати не цікавить. Після цього фільм у деяких розділах (все кіно, фільми, серіали, топ) не з'являтиметься.
1  
Sergiy Homenko
О! Круто, дуже дякую)
  1
marvin2008
Як Кінобаза розвиватиметься далі? Є якісь конкретні плани?
 
Кошеня
андроїд додаток, а потім зміна дизайну сайту
3  
Едуард
Додаток хороший, вже завантажив. ;)
2  
Ріддік
Додаток гарний вийшов. Шапка фільму виглядає дуже эффектно. (там де трейлер, постер, оцінки...)

У "Деталях" як на мене забагато неважливої інформації- - Виробники і т.д. Можливо варто передивитись їх, залишити важливу (режисер, країна, бюджет та збори... ) і всю іншу сховати під якусь кнопу "Дивитись більше". Гасло взагалі другий раз дублюється.

P.S. чи буде колись додано у фільтри пошуку по оцінці з метакритику, томатів... І ще чому не показує кількість користувачів томатів - критиків показує а користувачів ні, хоча інфа ця тягнеться начебто.
 
Кошеня
Це трохи пізніше. Зараз виправлена помилка + додано к-сть голосів від томатів. Скоро має прилетіти оновлення.
 
umberto
Виправте багу із входом в додаток через Фейсбук, будь ласка.
1  
Кошеня
дуже дякую, що сповістили) виправлено. Тепер має заходити (прям зараз без оновлення додатку).
 
umberto
все працює :) дякую!
 
Ріддік
У додатку у датах виходу місяці написані російською.
Також з додатку відписати про це у форум у мене не вдалося. Якось помилку видавало.

І побажання зовнішнього вигляду:
- відокремлювати мільйони та тисячи від сотень пробілами у кількості голосів.
 
Кошеня
яка мова в налаштуваннях андроїду?
 
Кошеня
Можливо андроїд думає інакше=)
А якщо поставити укр., то теж російською пише?
 
Едуард
В додатку чомусь не відображає "Мої списки".
 
Кошеня
Скриншот налаштувань -> меню навігації
 
Едуард
Розібрався! Моя помилка. ;)
 
Andriyko
Бачу додаток залучає нових користувачів. Кінобаза відвойовує свої позиції) https://traffic.alexa.com/graph?o=lt&y=t&b=ffffff&n=666666&f=999999&p=4e8cff&r=1y&t=2&z=30&c=1&h=150&w=340&u=kinobaza.com.ua
 
Ріддік
Все одно поки що не густо) Треба дизайн і тут міняти. Не дуже привабливий.
 
Ріддік
Чи не планується підтягувати біографію акторів та інших особ з Вікіпедії??
4  
Кошеня
Тільки укр та дуже популярних
  1
Діма Голік
Доброго дня! Чи можна додавати нагороди фільму (оскар, золотий глобус і т.д.)? Бо це є дуже важлива інформація, інколи вона впливає на вибір фільму для перегляду. Плюс, якщо можна, додати інформацію, яка студія озвучила/дублювала той чи інший фільм. Лише назва студії і все. Дякую.
2  
Кошеня
нагороди є в планах до кінця року, а щодо студії озвучення як піде)
  1
Діма Голік
Можу допомогти з постерами, замінити англ. на укр. Також прошу ввести позначку "студія дубляжу/озвучення". Гадаю це буде корисно, люди будуть знати, що за студія дублювала той чи інший фільм. Можу допомогти і в цьому плані. Напишіть, як я вас можу інформувати, можу скласти список по всіх фільмах з професійним кінотеатральним озвученням і студією, яка дублювала фільм. Не по всіх фільмах, звісно є інфа, але до більшості маю. В майбутньому буду доповнювати список. Вам треба буде лише внести це все на сайт. Звісно, якщо вам це цікаво.
1  
Олександр
Доброго дня. А можливе введення функції пропозиції перекладу назви. А то у деяких фільмів назва або російською, або мовою оригіналу
1  
Кошеня
використовуйте кнопку сповістити про проблему
 
Архип
Доброго вечора. Чи можливо, в недалекому майбутньому, запровадити таке:

- пошук акторів, режисерів тощо через зв'язок - тобто вибираєш персон і отримуєш фільм/ми, в якому вони були разом задіяні;
- візуалізація режисерів, композиторів, сценаристів, продюссерів тощо, так як і акторів;
- можливість пропонувати схожі фільми в "Рекомендації", а головне прибирати звідси фільми, яки там, на суб'єктивну думку редактора, недоречні;
- українська та оригінальна назва?

Також підтримую вищеозвучену пропозицію про посилання на сторінку актора/режисера тощо в УкрВікі.
2  
Кошеня
посилання на сторінку актора/режисера тощо в УкрВікі уже є
решта пізніше буде
 
combat87
А чи не планується розробка агента для plex-сервера? Зараз єдиним варіантом є imdb, але акторів він підтягує мовою оригіналу, а, в ідеалі, хотілося б їх бачити українською.
 
Svyatoslav Zubchenko
КІНОБАЗА, ви ще живі? Чому на сайті нічого не змінюється? Дані бокс офісу місячної давнини, трейлери теж виходять із запізненням, жодних додаткових новин? Розкручуйте сайт, бо й дописувачів тут уже майже на залишилося.
1  
Кошеня
Автоматика підкачала з касовими зборами. Допрацюємо.
 
marvin2008
Ідея Кінобази добра. Досі більшість населення України користується російським КиноПоиск або глобальним IMDb. А так як фактично КиноПоиск в Україні заборонений (покищо), то Кінобаза має шанси зайняти цей ринок. Аби тільки не проґавити таку можливість. Поляки наприклад мають свій FilmWeb, чехи KinoBox. Кінобаза теж розкрутиться.
1  
Ріддік
Ну багато кто сидить зараз на Кіноріумі. А взагалі людям воно якось і не дуже потрібно - більше сайти щоб дивитись онлайн шукають - а база вже є на IMDb
 
marvin2008
Вперше чую про цей Кіноріум. Тим більше, коли заходиш на їхню строінку, то одразу вистрибує повідомлення: "Сейчас Кинориум работает на украинском языке, но при желании вы всегда можете переключиться на русский язык". Ну звісно, різні проєкти, хоч вони і походять з України, не уявляють свій розвиток без цього вічного "ринку СНҐ". Якщо людям не потрібно, то чому той же КиноПоиск такий популярний? З однієї сторони засилля російської мови, з іншої - англійської.
1  
Ріддік
Кіноріум здається взагалі з Росії.
Кінопошук я на мій погляд популярний вже по інерції, люди звикли до нього. Там багато свого контенту, новини, інтерв'ю... Це не завжди просто база. Та і база доволі обширна.
Загалом створити тане зараз з нуля і щоб воно стало популярне мабуть неможливо бо є конкуренція яка повністю задовольняє попит.
 
makalu
Не поднимайте панику, а лучше поддержите автора сайта с раскручиванием сайта. Русскоязычная и украиноязычная аудитория у нас в стране, за отсутствием альтернатив, осела на русских сайтах. И перетянуть её возможно, но это довольно таки долгий процесс. Но он, как и вода, точит камень. Просто пользуйтесь, чтобы на сайте сформировалось свое комьюнити, а сайт отбивал вложенные в него средства.
3   1
Svyatoslav Zubchenko
Так і робимо. Я от взяв на себе нішу рецензій на українські фільми, на які ходжу в кіно.
1  
Ріддік
А я роблю багато правок на themoviedb які сюди підтягуються. А ще інколи бавлюсь роблячи постери. Подобається коли постер чистий - лише назва фільму і нічого іншого...
1  
marvin2008
makalu, на "рускіх" чи російський сайтах? Допоможи розібратись :)
 
Ріддік
Не вистачає пробілу на сторінці акторів - (40років)
https://kinobaza.com.ua/persons/jordan-peele
 
Кошеня
Виправено. Для багів створюйте окрему тему через сповістити про помилку.
 
_tryzub
Я б із задоволенням юзав функціонал стеження за творчістю улюблених режисерів/акторів.
Такого ніде нема! Що я маю на увазі:
- я відмічаю улюблених режисерів або персон;
- як тільки у когось з них виходить новий фільм, він автоматично з'являється у спеціальному списку доробку улюбених персон;
- цей список спеціальним чином виділяється, щоб сповістити користувача, що він оновився.
3  
S3M4RiL
Не знаю чи це помилка, чи фіча, але хотілося б, що список в неперглянутих епізодах був за замовчуванням нерозкритим. Я дивлюсь багато серіалів, і кожного разу коли заходжу туди доводиться все згортати, крім того, що мене цікавить на даний час.
 
Кошеня
Додано кнопку перемикач. Потім красивіше оформим.

п.с. на кожну проблему краще стоврити нову тему.
 
S3M4RiL
ок, я думав буде доцільно запропонувати в тему "плани кінобази"
 
makalu
До речі, Кошеня, чому б вам не додати іконку для коментування у рецензіях, поряд з лайками, а посилання з дати прибрати. Або по-іншому, але щоб все було одноманітне. Коли дізнався, що в коментарі можна перейти натиснувши на дату, то дуже здивувався, — раніше вважав що там взагалі не можна коментувати.

У вас дуже дивно. Подивитись усі коментарі це: на форумі — іконка, на публікаціях — напис, на рецензіях — дата. Дата, це ж пряме посилання на коментар, "один" коментар: на форумі, на публікаціях, на рецензіях.
 
Кошеня
додано посилання
 
marvin2008
Є якісь статистики використання цього сайту? Є якийсь розвиток та зростання? У розробників є якась довгострокова стратегія розвитку сайту, враховуючи розвиток конкурентів (Кинопоиск, imdb)? Дуже не хочеться, аби одного дня цей сайт без жодних попереджень просто перестав би існувати, як це часто буває з багатьма проєктами в Україні.
2  
oster.ok
цей сайт не містить онлайн-перегляду ("піратського" контенту), не суперечить закону, тут немає ботів, немає контенту який значно навантажує сервер (завантаження відео тощо), нікому "не заважає". Чому він має перестати існувати? Якщо боїтеся за збереження оцінок, можете їх час від часу експортувати собі на комп'ютер абощо.
2  
Кошеня
В планах багато маленьких покращень, пов'язаних з кабінетом користувача, які будемо розробляти у вільний час.

Кінобаза не планується закриватись, бо це не комерційний проєкт, а витрати доволі малі. Це не залежить від статистики.

Тему закриваю, щоб не спамило людям. Якщо є якісь питання створюйте окрему тему.
5   1
Нещодавно переглянуті: