Коментар до теми Списки "Переглянуто"
Serhii
Деякі списки дійсно можуть бути комусь корисними. Але більшість з них краще б приховати. Можливо якщо б публічні списки йшли через модераторів, було б краще. Але певно немає на це ресурсів все перевіряти.
1
Коментар до теми Списки "Переглянуто"
Serhii
Не розумію для чого люди створюють списки з назвою "Переглянуто", "Переглянуті серіали і тд".
Якщо ви поставили оцінку - він автоматично зберігається і є переглянутим, а якщо ви не визначились з оцінкою можна натиснути кнопочку "переглянуто".
Просто цікаво
3
Якщо ви поставили оцінку - він автоматично зберігається і є переглянутим, а якщо ви не визначились з оцінкою можна натиснути кнопочку "переглянуто".
Просто цікаво
Коментар до фільму «Каховський об’єкт (2025)»
Коментар до фільму «Гані, не треба! (2025)»
Коментар до списку 🧟 Зомбі 🧟
Коментар до рецензії Лайтовий Snatch
Коментар до теми Жахи Релігія Демони
Serhii
"Пророцтво" (The Prophecy, 1995) та його сиквели ("Пророцтво 2", 1998 та "Пророцтво 3: Сходження", 2000).
Fallen 1998
Exorcist: The Beginning, 2004
Stigmata - (1999)
The Church - (1989)
The Unholy - (1988)
End of Days, 1999
інколи згадки переплітаються, і можу міксувати кілька фільмів в один спогад.
а це ж не Legion, 2010 ? там є точно кінець світу і демони
Fallen 1998
Exorcist: The Beginning, 2004
Stigmata - (1999)
The Church - (1989)
The Unholy - (1988)
End of Days, 1999
інколи згадки переплітаються, і можу міксувати кілька фільмів в один спогад.
а це ж не Legion, 2010 ? там є точно кінець світу і демони
Коментар до теми Допоможіть в пошуках мультфільму та мультиплікаційного серіалу
Коментар до теми Жахи Релігія Демони
Коментар до фільму «М3ҐАН (2023)»
Коментар до фільму «Венздей (2022)»
Коментар до теми Одиниці та десятки
Serhii
Цікава система. Дякую що поділилися.
Виходить що через ігнорування 1-4 у вас оцінка 5/10 це "кіно примітивне, нудне, максимально шаблонне".
Я ж притримуюсь такої думки що середина 10 - це 5. Все що вище 5 - починаючі з 6 це кіно яке можна порадити для перегляду (щось середнє між вашим 7 та 8). П'ятірка - це дуже посередня робота але можливо просто не мій жанр, або стандартне і шаблонне, клішоване.
1,2,3,4 - це як різні сорти лайна. Якщо після перегляду відчуваєш відразу і повне розчарування за витрачений час? Інколи хочеться мати можливість поставити 0.
Але круто що ділитеся. Можливо ще хтось розкаже свої думки, особливо табір "десятників" )
1
Виходить що через ігнорування 1-4 у вас оцінка 5/10 це "кіно примітивне, нудне, максимально шаблонне".
Я ж притримуюсь такої думки що середина 10 - це 5. Все що вище 5 - починаючі з 6 це кіно яке можна порадити для перегляду (щось середнє між вашим 7 та 8). П'ятірка - це дуже посередня робота але можливо просто не мій жанр, або стандартне і шаблонне, клішоване.
1,2,3,4 - це як різні сорти лайна. Якщо після перегляду відчуваєш відразу і повне розчарування за витрачений час? Інколи хочеться мати можливість поставити 0.
Але круто що ділитеся. Можливо ще хтось розкаже свої думки, особливо табір "десятників" )
Коментар до фільму «До останнього самурая (2025)»
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Нещодавно переглянуті: