Олександр Гошиллик Олександр Гошиллик

Крути 1918
Крути 1918 (2019)
Winter of The Braves
5/10 Хороший фільм, з нудною кульмінацією.

Попередження: рецензія містить спойлери

Звичайно важко оцінювати фільм об'єктивно. Крути досі болять, тим більше включивши алюзію на сучасні події знімальна група ще більше роз'ятрила рану.

Пів фільму я сидів напружений. Чекав початку самого бою. Чекав, чекав. А коли він почався, я так і не зрозумів що то він. Ну як так можна всю кульмінацію спортити? 2.5 мільйонів - не великий бюджет. Проте в Кіборгів був 1.5. Чому там не було в мене розчарування в жодному моменті?
В Крутах хороший сюжет, хороша режисерська робота окрім сцени бою. Навіть музики для напруги не вставили. Виглядало ніби просто погралися у плентс вс зомбі. А Муравйов був ніби головним зомбаком що під наркотиками посилав все нові хвилі совєтів. А перебіг подій я взагалі не зрозумів. Сцена де один Муравйов бере в полон взвод солдат... Один Муравйов... Чому для того щоб зрозуміти що цей взвод попав в оточення мені потрібно читати історичні відомості? Чому не можна було показати декілька ворожих штиків навколо Муравйова. А то я довго думав чому весь озброєний взвод здався одному Муравйову...
Через такі аспекти зв'язані з самим поєдинком в мене враження про цілком хороший фільм, з хорошим сюжетом і не поганою грою акторів, спортились.
Тому, в порівнянні з Кіборгами (які я оцінюю на 10) Крутам ставлю 5. Через особисте розчаруванням халтурою режисера.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Нещодавно переглянуті: