IxI_JOKER_IxI
модератор
Класний серіал про пригоди Марко Поло. Хоча якщо вірити історичним даним в фільмі дуже багато вигадано. А якщо копнути ще глибше до вже доказали що записи самого Поло дуже різняться, таке відчуття що він списав чи вигадав свої пригоди. Взагалі біографія Поло дуже цікава. РЕКОМЕНДУЮ.
Серіал сподобається всім хто любить Парк Юрського періоду та фільми/серіали про переміщення у часі.
Я подивився 1 сезон і чекаючи 2 сезон почув дуже погану новину, компанія не підписала контракт на продовження зйомок серіалу. Є маленький шанс що вони передумають, хоча я вже в це не вірю.
Цей серіал мене полонив з першої серії! В ньому є все, битви на кораблях, бунти, змови, кохання, мордобій.
Особливо сподобалась атмосфера тих часів. Цікава гра акторів, багатьох взагалі ніколи не бачив в фільмах, але вони грають цікавих персонажів.
Рекомендую всім фанатам піратських саг.
Найкращий серіал в цьому жанрі! Неймовірна гра акторів! Після перегляду серіалу я навіть засмутився. Бо мені хотілось продовження історії. Я хотів дивитись ще і ще. Виявився я такий не один. Після закінчення серіалу, фанати по всьому світу завалили авторів серіалу листами з проханнями/погрозами/молитвами продовжити серіал. Автори випустили після серіалу ще 2-3 фільми. Всім раджу їх подивитись.
Ходив на цей фільм з дружиною, після Нового року. Атмосфера у фільмі не давала забути що новорічні свята ще не пройшли. Пів фільму було так собі, тупі жарти і затягнуті американські діалоги. Але коли вже пішло приготування до корпоративу то були прикольно дивитись. В цілому з кінотеатру вийшли з позитивним натсроєм і повторювали деякі смішні моменти з фільму. В цілому дружині і мені фільм сподобався.