badbok badbok


Коментар до публікації Зйомки фільму «Джон Вік 3» почнуться в квітні

badbok
xD на толоці ж є)) Чи ви не скачуєте з торентів?)
1  

Коментар до публікації У всьому винен єнот - відгук на фільм

badbok
А мені сподобався огляд! А після огляду глянув фільм і він мені теж сподобався. Не розумію чому тут деякі люди так вороже налаштовані проти такого контенту на цьому сайті.
Це ж напаки круто. Урізноманітнення якесь)
1  
Нещодавно переглянуті: