Коментар до фільму «Скоро трапиться щось страшне (2026)»
Коментар до фільму «Смертельна битва: Знищення (1997)»
Олександр Льогких
якщо перша частина то ціла віха в історії екранізацій ігор (хоч там від гри тільки імена персонажів), то друга — більше як намагання паразитування на успіху попередника і бажання впихнути всього і побільше. навіть деяких персонажів зробили 2 в 1 (Смоук зі здатностями Сектора і Ермак зі здатностями Нуб Сайбота). на спецефекти тут боляче дивитись, а актори не вміють битись. постановка поїв ніяка, а сюжетом тут тільки пахне. фінал з перетворенням в кайдзю то взагалі хер зна що. а ось що тут дійсно зроблено добре, так це саундтрек. музику підібрали неймовірно круту. вчись МК '21 і '26 року.
проте, у цього кіна є дещо, що оберігає його від любого хейту — це кіно дитинства. тому яким би поганим воно не було, все рівно я його люблю
проте, у цього кіна є дещо, що оберігає його від любого хейту — це кіно дитинства. тому яким би поганим воно не було, все рівно я його люблю
Коментар до фільму «Мумія Лі Кроніна (2026)»
Олександр Льогких
стосовно сюжету, то тут багато дірок. коли нам не озвучують деталі і ти вимушений додумувати що і як відбулося, то складається відчуття наче ти сам виправдовуєш ту діч на екрані. проте я зробив помилку — не треба намагатись в фільмі де твоя дитина фактично мумія, шукати сюжет.
сподобався візуал (хоча місцями графон слабенький). огидні сцени виглядають огидно — все як треба.
в цілому для фанатів жанру буде ок. в цьому фільмі присутній вайб Зловісних мерців. деякі сцени прямо дуже нагадують попередній фільм цього режисера (в саме Зловісні мерці), тому впевнений що знайдуться поціновувачі
2
1
сподобався візуал (хоча місцями графон слабенький). огидні сцени виглядають огидно — все як треба.
в цілому для фанатів жанру буде ок. в цьому фільмі присутній вайб Зловісних мерців. деякі сцени прямо дуже нагадують попередній фільм цього режисера (в саме Зловісні мерці), тому впевнений що знайдуться поціновувачі
Коментар до фільму «Судна ніч (2013)»
Олександр Льогких
яка ж тільки тупа і ні при яких обставинах не працююча зав'язка фільму. але від кіна не відірватись і його цікаво дивитись. вас буде бісити: тупий малий, тупа мала, тупі батьки і гігантський дім в якому неможливо знайти негра по причині того, що злодії викнули світло🫢 і доречі про злодія - цей харизматичний тип, який приходить в гості, дуже сподобався. шкода що цей актор мало де грає.
в цілому - мені було ок. я вимкнув мозок і отримував задоволення. буду деградувати далі з наступними частинами
1
в цілому - мені було ок. я вимкнув мозок і отримував задоволення. буду деградувати далі з наступними частинами
Коментар до фільму «Проєкт «Аве Марія» (2026)»
Олександр Льогких
спочатку здавалось що тут багато русні, але потім про це взагалі забуваєш. хороше кіно. напевно це буде одне з кращих в цьому році. я отримав від перегляду купу емоцій і після того, що я дивився останнім часом, цей фільм здався реально цікавим, дотепним, якісним і душевним. оцінка чисто на емоціях, бо після перегляду залишились приємні враження і можу всім рекомендувати хоча б дати йому шанс
1
1
Коментар до фільму «Спуск (2005)»
Олександр Льогких
є в світі екстремали що люблять залізти в найтугішу дірку в землі в навіддаленішому лісі, і щоб сиро, темно, душно і дискомфортно. дівчата-екстрималки захотіли розчєхлить свою подругу в важкі для неї часи. тому вирішили полізти туди, куди в я точно ніколи б не поліз. а що, така собі пригода під землею в повній темноті. проте їх головна заводіла вирішила що найрозумніша і завела їх в тунелі, де нема виходу. і тут починається найцікавіше..
фільм темний. його некомфортно дивитись через ті всі клаустрафобні коридори і гнітючого відчуття безпомічності. трошки бісили деякі персонажі, але в цілому кіно цікаве. лайк
фільм темний. його некомфортно дивитись через ті всі клаустрафобні коридори і гнітючого відчуття безпомічності. трошки бісили деякі персонажі, але в цілому кіно цікаве. лайк
Коментар до фільму «Криваво-червоне небо (2021)»
Олександр Льогких
за новизну ідеї однозначно лайк. якби троооошечки прибрати деякі криві моменти в сюжеті, тоді була б оцінка вище. хто хоче подивитись про масовий геноцид в закритому просторі літака, то це кіно вам зайде
1
Коментар до фільму «Кордон (2007)»
Олександр Льогких
історія про тіпів, які накрали бабок під час французьких забастовок і намагались втекти за кордон. проте по дурості своїй вони потрапляють в руки до божевільних нацистів, які роблять з ними все що захочуть
фільм відчувається не як легкий веселий слешер, а більше як щось важке й похмуре. євреям вхід заборонений
фільм відчувається не як легкий веселий слешер, а більше як щось важке й похмуре. євреям вхід заборонений
Коментар до фільму «Ритуал (2017)»
Олександр Льогких
по перше тут дуже гарна картинка. колір, краєвиди, ліс - все виглядає дуже соковито. по друге - це не про відьом, як я спочатку подумав, і слава богу (не люблю відьом). та тварюка що там водиться реально незвичайна і наводить шороху на всіх аборигенів, а потім і на наших головних героїв. атмосферне кіно на вечір
2
Коментар до фільму «Джиперс Кріперс: Відроджений (2022)»
Олександр Льогких
це треш як він є. від попередніх фільмів тут тільки назва. шкода що персонаж скотився на дно. навіть грим нормальний йому не змогли зробити. актор, який грає Джиперса в житті ростом 189 см, але в фільмі він немов карлик в кожанці. сюжет то взагалі щось мимо і не проте. це кіно не жахливе, воно просто дешеве і не заслуговує уваги. тут ви не знайдете чого шукаєте
Коментар до фільму «Джиперс Кріперс 3 (2017)»
Олександр Льогких
погане кіно з поганими акторами і ще гіршим спецефектами. видно що у творця франшизи скінчились гроші і він вирішив вкрасти бюджет фільма собі. дуже прикра сметрть одного з улюблених лиходіїв у кіно.
коротко про сюжет:
події відбуваються одразу після першої частини фільму. на Джиперса починають полювання, а потім нам показують хер зна шо і хер зна навіщо, аж до крінжового фіналу з жахливою графікою. про супер-машину і несподівані суперсили Кріперса я взагалі мовчу..
1
коротко про сюжет:
події відбуваються одразу після першої частини фільму. на Джиперса починають полювання, а потім нам показують хер зна шо і хер зна навіщо, аж до крінжового фіналу з жахливою графікою. про супер-машину і несподівані суперсили Кріперса я взагалі мовчу..
Коментар до фільму «Джиперс Кріперс 2 (2003)»
Олександр Льогких
якби трошки краще проробити деякі сцени і прибрати тупість підлітків, то оцінка фільму була б вище
не дивлячись на дірки в сюжеті і дивний фінал в якому їбаку не кремували, а засушили, було добре передивитись класику. перша частина була страшна, друга - була потішна
не дивлячись на дірки в сюжеті і дивний фінал в якому їбаку не кремували, а засушили, було добре передивитись класику. перша частина була страшна, друга - була потішна
Коментар до фільму «Заноза (2008)»
Олександр Льогких
обережно, цього фільму дуже боїться оператор. як тільки з'являються страшні їбаки, то у нього починають дуже трястись руки, від цього взагалі нічого не зрозуміло шо коїться на екрані
Коментар до фільму «Не вимикай світло (2016)»
Олександр Льогких
о, ну це дуже круто насправді, коли творець дійшов від ідеї до кінцевого продукту
2
Коментар до фільму «Не вимикай світло (2016)»
Олександр Льогких
колись по інтернетам гуляла страшна короткометражка з подібною тематикою. думаю що творці нею надихнулись (ну або просто накурились) і зробили це кіно. мені сподобалось, хоч це точно не шедевр. дивитись треба самому і вночі. якщо зловити певний настрій то буде відповідний ефект і купа кірпічів від страху
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+11до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Нещодавно переглянуті:
пам'ятаю що ближче до фіналу у головної героїні (чи у когось з родичів) виявляється є відьомські здібності. а ще як зручно що у місцевій бібліотеці є вся інфа про далеких родичів, а також дуже гарний збіг що у батьків нареченого є книга з потрібним закляттям для зняття порчі..
особисто для мене це те, що закопало цей серіал в моїх очах. у всьому іншому вроді було ок, але нічого такого, що могло б зостатися в пам'яті